Zaloguj się, aby obserwować  
Mr-Awesome

Colin McRae DiRT 2 - temat ogólny

371 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2009 o 13:57, Nightdew napisał:

ownage, jeżeli gościu ma taką grafę na 4770 to co dopiero będzie na moim 4870:D lecę do sklepu

No, i wszystko ustawiłem na ultra, poza Post Process, które jest na medium. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie koś może czy jest możliwość zgrania powtórki na dysk?Próbowałem za pomocą Xfire ale nie dało rady bo nie widzi gry.Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 14:03, Michal_Raven napisał:

> ownage, jeżeli gościu ma taką grafę na 4770 to co dopiero będzie na moim 4870:D
lecę do sklepu
No, i wszystko ustawiłem na ultra, poza Post Process, które jest na medium. :P

Bo żeby ustawić na high musisz wejść do dokumenty->my games->dirt 2->hardwaresettings->edytować za pomocą wordpad plik hardware_settings_config.xml
znaleźć postprocess i ustawić na 2 - w grze wykryje jako custom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oko może odrobinę lepszy HDR i efekty cząsteczkowe ale w ruchu w grze różnicy pewni nie widać... Jutro sam w końcu to cudeńko wypróbuje tylko się skończy 7 GB ze Steama ściagać :-)... Ciekawe czy na GTS250 we full hd pójdzie bez zaciachów z wszystkim na high...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żebyś wiedział na screenach widać ale w ruchu zero różnicy, no może tylko efekt gorąca został usunięty!!
A przy okazji igor8472 mam pytanie gra wersja pudełkowa i aktywowana na steamie??Bo wiesz wolałbym uniknąć tej polonizacji - czytam że jest żałosna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem poprawkę http://www.benchmark.pl/aktualnosci/ATI_Catalyst_9.11_poprawka_dla_gry_Dirt_2_wydana.-25266.html i przeprowadziłem mały test wydajności. Użyłem wbudowanego benchmarka w grze, trasa Battersea ze skocznią.

Ustawienia: 1280x720, AAx8, Ultra, z wymuszonym Post Processing poprzez zmianę w plikach ustawień gry.

Sprzęt: AMD 64 X2 6000+ AM2, 2x512 MB Ram i 2x1GB Ram (667 MHZ), ASUS M2N-E, Sapphire Radeon HD4770 51MB DDR5, Samsung F3 500GB S-ATA

Pierwszy screen przedstawia wyniki przed instalacją, natomiast drugi po zainstalowaniu fixa.

20091206204455

20091206204504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 20:47, igor8472 napisał:

Nice, optymalizacja gry widzę równie dobra jak Grida jeśli nie lepiej...

Cóż, GRID i DIRT 2 działają praktycznie tak samo, chociaż w DIRT ma więcej HDRu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu też piszesz :P

Spoiler

Tu Barthez x z GOLa ;)



Akurat chciałem się zapytać o kwestię tego patcha - może tu ktoś wie - skoro to jest fix w sterownikach tzn. że będziemy mieć sterowniki w wersji 9.11. Ale co jak wyjdą 9.12? Trzeba się będzie pozbyć fix''a czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 13:33, Michal_Raven napisał:

Gdyby ktoś chciał zobaczyć wyścig nocą z piękną polonizacją: http://www.youtube.com/watch?v=PNLC3WjAChQ

To zmiękczenie Ci nie przeszkadza? ;o
Ja bym musiał wywalić to zmiękczanie/HDR/Bloom, bo na tym nie da się IMO grać w ścigałki [nie licząc TDU, ale to jest bardziej spokojne]...
Fajerwerki przy mecie... ;x
Ja chcę klasyczne WRC :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować