Zaloguj się, aby obserwować  
Mr-Awesome

Colin McRae DiRT 2 - temat ogólny

371 postów w tym temacie

Chodzi o NEWS? Jest na zewnątrz przyczepy, tam masz info o trwaniu w sieci konkretnych turniejów na konkretne osiągnięcia, np. najepszy czas na jakimś torze czy najduższy sllide. Za co lepsze wyniki dostajesz pod koniec bonusowe XP do statusu w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NP, ja gram w multi co dzień =). Mam propozycję, ponieważ z multi aczivów jednem z trudniejszych do zaliczenia jest 'mix it up' (bo prawie nikt nie tworzy sesji z 'gate crasherem' a to jedna z potrzebnych konkurencji) może jakiś JAM z tym i na coś co akurat teraz w turnieju jest (najlepszy czas na Yo Yung Sprint dowolnym woezem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 18:01, igor8472 napisał:

NP, ja gram w multi co dzień =). Mam propozycję, ponieważ z multi aczivów jednem z trudniejszych
do zaliczenia jest ''mix it up'' (bo prawie nikt nie tworzy sesji z ''gate crasherem'' a
to jedna z potrzebnych konkurencji) może jakiś JAM z tym i na coś co akurat teraz w turnieju
jest (najlepszy czas na Yo Yung Sprint dowolnym woezem)


No to się umówimy ktoś z nas założy sesje popyta się innych czy chcą się ścignąć i drogę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 23:06, Maciejas napisał:

A i mam takie pytanie. Jak to jest z tymi turniejami? Jak się zapisać?

Wychodzisz z kampera, tam wiadomości, trwający turniej i sprawdzasz co jest wymagane do wzięcia w nim udziału i potem to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 15:20, Shadover napisał:

Dlaczego nie mogę nagrać filmiku lub zrobić screen shota przez xFire chociaż widać że
gram w Dirta ?

Bo nie ma widocznie takiej opcji. Niektóry gry są tylko wykrywane przez Xfire, ale nie można w nich nic robić oprócz rozmawiania ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że może o gryzienie się ze Steamowycmi dodatkami chodzi (komunikator etc.).
Gram w sieci cały czas i dalej mam o grze równie wysokie zdanie jak na początku . Do zaliczenia został mi już tylko jeden achievement ale to w piątek jak wyjdzie nowy turniej z nowymi wymogami. Po zaliczeniu wszystkiego oczywiście grać nie przestanę tak jak w muti dłuuugo ścigałem się w Gridzie. Wart w turniejach brać udział, za wyższe miejsca sporo XP można do kariery online dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 14:22, igor8472 napisał:

Przypuszczam że może o gryzienie się ze Steamowycmi dodatkami chodzi (komunikator etc.).


Tak samo miałem w ETS ale gdy zmieniłem ustawienia ekranu z DirectX na OpenGL to wtedy ss mogłem robić
lecz podczas gry tekstury znikały...
Dobra tam przeżyje bez tych SS ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny babol mi się trafił. Podwójne naliczanie acziwów. Miałem już prawie wszystkie poza zaliczonymi 4 turniejami a wczoraj 2 mi przeszły z powrotem do niezaliczonych (Mix it up! oraz With Great Honor) a ten pierwszy z nich od razu został zaliczony ponownie. Brakuje mi teraz do calaka 2 acziwów i mam 995/1000 gamescore :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 11:24, igor8472 napisał:

Dziwny babol mi się trafił. Podwójne naliczanie acziwów. Miałem już prawie wszystkie
poza zaliczonymi 4 turniejami a wczoraj 2 mi przeszły z powrotem do niezaliczonych (Mix
it up! oraz With Great Honor) a ten pierwszy z nich od razu został zaliczony ponownie.
Brakuje mi teraz do calaka 2 acziwów i mam 995/1000 gamescore :).


Spoko, też tak miałem. "Pięć najlepszych" odblokowałem ze trzy razy choć tak naprawdę jeden raz, a "Zaszczyt" po pierwszym odblokowaniu mi zniknął, dopiero za drugim razem został na stałe.
To błąd, i nie ma się co przejmować, jak aczik zniknął to trza go od nowa. Zazwyczaj (ba, nawet "tylko) z aczikami z multi tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapisać stan gry w tym Colinie??? Bo już przeszedłem kilka wyścigów wyłączyłem grę i jak włączyłem to znowu od nowa musiałem zaczynać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 18:19, yerko napisał:

Jak zapisać stan gry w tym Colinie??? Bo już przeszedłem kilka wyścigów wyłączyłem grę
i jak włączyłem to znowu od nowa musiałem zaczynać ;(

Automatycznie po każdym wyścigu save

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 18:24, edsonpele napisał:

> Jak zapisać stan gry w tym Colinie??? Bo już przeszedłem kilka wyścigów wyłączyłem
grę
> i jak włączyłem to znowu od nowa musiałem zaczynać ;(
Automatycznie po każdym wyścigu save


Ale jak to potem wczytać ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować