Zaloguj się, aby obserwować  
Mr-Awesome

Colin McRae DiRT 2 - temat ogólny

371 postów w tym temacie

Na pewno o nic nie zahaczyłem , jechałem najwolniej jak się dało :) , tylko nie wiem czy muszę wygrać też rajd czy po prostu dojechać do mety nie uderzając w nic.
Można też w TrailBlazer to osiągnięcie zdobyć ? , czy tylko w RC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem jeszcze raz przejechać parę rajdów w RallyCross bez uderzania w cokolwiek ( dokładnie to 3 rajdy ) ... i się udało.
Wcześniej robiłem tak samo i nie mogłem odblokować.Po odblokowaniu osiągnięcia miałem mały kłopot , otóż po odblokowaniu osiągnięcia miałem łączną sumę 1015G , potem osiągnięcie się "usunęło" i miałem 985G po przejechaniu kolejnego rajdu było już 1000G.Pewnie jakiś error..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie Demo Dirt 2,wszystko piknie.Świetna gra tyle że mi się dzwięk pieprzy.Dzwięku silnika wogóle nie słychać,a ten gadacz który powinin gadać przycina się i takie strzempki tylko słysze.Możecie mi powiedzieć co to za problem?Jeszcze chce wiedzieć co daje ten VSync bo czy mam włączony czy wyłączony to tak samo gra chodzi,a w grafice nie widze żadnej różnicy.No i chce się jeszcze dopytać bo może ktoś grał i na PC i na PS3.Która wersja lepsza PS3 vs.PC i czy wymagania sprzętowe w pełnej wersji są takie jak w Demo czy wyższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Dirt 2 na PC jest lepszy niż na konsole tylko gdy korzysta z DX 11. Bo jak nie to niestety z konsolą przegrywa. I w Demietakie same wymagania sprzętowe jak i w pełnej wersji dlatego, że to ta sama gra tylko jest o wiele, wiele mniej tras. Jak mniemam są tylko cztery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK,z DX 11 nie korzystam bo karta na to nie pozwala.Więc wybiore wersje na PS3,tylko ta cena...Nie wiecie czy będzie jakaś obniżka ceny czy coś tak jak np. było z OPF2?
A ktoś wie czemu mi się ten dzwięk tak pieprzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 16:10, Czarek188 napisał:

Powiem Ci tak. Dirt 2 na PC jest lepszy niż na konsole tylko gdy korzysta
z DX 11. Bo jak nie to niestety z konsolą przegrywa.


A teraz mu wyjaśnij, co takiego jest w wersji PC działającej pod dx9 gorszego od edycji konsolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 12:59, Mateuszencjowaty napisał:

Mogę zgrać save z katalogu savegames i wgrać od nowa i będzie działać? Proszę o odpowiedź.
Zaraz format...


heh powinno działac, mi we wszystkich innych grach działa więc myśle że nie powinieneś mie z tym problemu. Wiem że już troche po frytkach, ale udało się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 16:10, Czarek188 napisał:

Powiem Ci tak. Dirt 2 na PC jest lepszy niż na konsole tylko gdy korzysta
z DX 11. Bo jak nie to niestety z konsolą przegrywa. I w Demietakie
same wymagania
sprzętowe jak i w pełnej wersji dlatego, że to ta sama gra
tylko jest o wiele, wiele mniej tras. Jak mniemam są tylko cztery :P


DX 11 - szczegóły, których można nawet nie zauważyć. Od DX 9 nie ma żadnej większej zmiany ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ja bardzo zapytać się Was czy gra w DiRTa 2 na klawiaturze ma sens? Bo nie wiem czy Mi się opłaca kupować tą grę. Nie wiem czy później nie będę żałował, że nie kupiłem czegoś innego i bluźnił, że nie mogę wygrać niczego :). Klawiaturę mam nawet bardzo całkiem wypaśną, ale strach trochę czy dam na niej radę coś zdziałać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 21:36, edzio13 napisał:

Chciałem Ja bardzo zapytać się Was czy gra w DiRTa 2 na klawiaturze ma sens? Bo nie wiem
czy Mi się opłaca kupować tą grę. Nie wiem czy później nie będę żałował, że nie kupiłem
czegoś innego i bluźnił, że nie mogę wygrać niczego :). Klawiaturę mam nawet bardzo całkiem
wypaśną, ale strach trochę czy dam na niej radę coś zdziałać :).


Trzeba zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 21:36, edzio13 napisał:

Chciałem Ja bardzo zapytać się Was czy gra w DiRTa 2 na klawiaturze ma sens? Bo nie wiem
czy Mi się opłaca kupować tą grę. Nie wiem czy później nie będę żałował, że nie kupiłem
czegoś innego i bluźnił, że nie mogę wygrać niczego :). Klawiaturę mam nawet bardzo całkiem
wypaśną, ale strach trochę czy dam na niej radę coś zdziałać :).


Na klawie da się jakoś grać, ale myślę, że lepiej będzie na padzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 12:34, peter000 napisał:

> >.............


To samo ja mogę powiedzieć o padzie:) Na padzie da się jakoś grać ale pełnię doznań oddaje tylko dobra kierownica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować