Zaloguj się, aby obserwować  
Mr-Awesome

Colin McRae DiRT 2 - temat ogólny

371 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2011 o 19:38, jakubg7 napisał:

Witam,
Zrobiłem formata, zachowałem zapisy, zainstalowałem DIRTa, skopiowałem zapisy tam gdzie
były i po włączeniu gry wyskakuje mi błąd wczytywania stanu gry.. Jest jakiś sposób na
to, aby moje save''y zadziałały? Z góry dzięki za pomoc.. Nie chce mi się gry zaczynać
od nowa ;)
Ew. > Żeby zadziałały jakieś zapisy pobrane z Internetu ;)

A grałeś na koncie Live na którym chcesz teraz grać ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 07:56, Jakunzz napisał:

Można w dircie 2 na PC zmienić język na angielski? bądź też język pilota tzn zostawić polskie napisy i włączyć angielskiego pilota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio dirt 2 w promocji i zarejestorwałem grę w Game for Windows live. Mam już trochę gier zarejestrowanych w tej usłudze i nazbierało mi się punktów ale nie wiem jak mogę je wykorzystać. Mogę za to kupić gry czy jakieś dodatki do gry? Jeśli tak to jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 22:31, Endriu napisał:

Kupiłem ostatnio dirt 2 w promocji i zarejestorwałem grę w Game for Windows live. Mam
już trochę gier zarejestrowanych w tej usłudze i nazbierało mi się punktów ale nie wiem
jak mogę je wykorzystać. Mogę za to kupić gry czy jakieś dodatki do gry? Jeśli tak to
jak to zrobić?


Nic nie kupisz,to tylko do podniesienia swojego e-penisa. Oczywiście,jeżeli są to punkty za osiągniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, proszę, dlaczego mam 41 poziom i nadal niepoodblokowywane wyścigi, dla przykładu ostatni wyścig w UTAH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wiecie może jak zmienić język z polskiego na angielski? Bo te głosy Ken''a i innych to tragedia. Chodzi mi o taka zmianę bez grzebania w plikach i zmieniania ich nazw, bo w folderze speech mam tylko pol i jp, więc nie mogę zmienic z eng na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować