Zaloguj się, aby obserwować  
Mr-Awesome

Colin McRae DiRT 2 - temat ogólny

371 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2009 o 13:03, igor8472 napisał:

Z rekomendowanymi of coz.



Skoro jest Dx11 to i karta z serii 5xxx musi być a do tego to I7 by się nadał.
Rekomendowane dla dx11 i rekomendowane dla starszych Dxów to nie to samo jakby nie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tego Radzia i GeFz minimalnych nie che mi się wierzyć... Wymagania prawie jak Dirt 1 a mi on na 7800 GTX na medium płynnie nie chciał chodzić...
Pewnie wystarczą żeby odpalić instalator :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Was.
Udało mi się wygrać w lockerzie bon 50 funtów do amazona brytyjskiego i noszę się z zamiarem zamówienia właśnie DiRTa 2.
Pytań mam kilka.
Po pierwsze czy będę mógł normalnie się zarejestrować i grać na multi? Kod do windows live w UK chyba jest, prawda?
Kolejna sprawa, łatki dla brytyjskiej wersji gry działają normalnie tak jak dla polskich odpowiedników?
Istnieje możliwosć jakiegoś dogrania spolszczenia o ile w ogóle jęz. polski będzie w grze?

To chyba tyle;)

Cena gry na amazonie to 25 funtów więc nie tak drogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsługa Live w Dircie jest już pewna, kod musi być a łatki będą ci się przez Live po odpaleniu gry ściągać (o ile jakieś się pojawią). Ja bym się baczy w polskim wydaniu kod do Live będzie, ty nie masz o co ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 19:19, RazorBMW napisał:

Testują już demo O_o A że ja tego dema nigdzie nie widziałem... O_o To już nawet wycieki
dem są?! :O

No demo wyciekło. Ja też już grałem i jedyne co mogę powiedzieć, to to, że gra wymiata. Grafika powala, szczególnie efekt wody na szybie. Gierka cudo. Wkrótce dam filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 21:29, Citkowsky napisał:

A jak wymagania? Lepiej niż u NFS Shift który jest niegrywalny na kartach ATI?

Powiem tak, na

- AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+, ~3.0GHz
- Asus M2N-E
- 3 GB RAM DDR2 (667 MHz)
- Sapphire ATI Radeon HD 4770 512MB DDR5

z ustawieniami Ultra, AAx8 w 1280x720 gra działa płynnie. Gdy nagrywałem filmy to FPS utrzymywało się na poziomie ok. 25, a bez nagrywanie jest 35. Gra działa płynnie i bez problemów. Dorzucam benchmarka z gry.

A co do Shifta, to ja gram bez problemów i to na maxa detalach. :P Co prawda w dużej ilości przeciwników klatki spadają do 10-15, ale i tak daje radę grać.

20091129213137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 21:31, Michal_Raven napisał:

>>............



Czyli na moim R 4850 powinno śmigać jak ta lala;) Z tym, że nie wiem jakiego systemu używasz bo ja aktualnie od jakiegoś czasu mam Win 7.


A tak w ogóle demo jest przewidziane dla pc jakoś kiedyś czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 21:34, Citkowsky napisał:

Czyli na moim R 4850 powinno śmigać jak ta lala;) Z tym, że nie wiem jakiego systemu
używasz bo ja aktualnie od jakiegoś czasu mam Win 7.

XP SP3. I prawdę mówiąc DiRT 2 na DX9 wygląda powalająco, więc nie o co tyle krzyku z DX11.

Dnia 29.11.2009 o 21:34, Citkowsky napisał:

A tak w ogóle demo jest przewidziane dla pc jakoś kiedyś czy jak?

Z tego co wiem, to planowo demo miało pojawić się dopiero 9. grudnia. Co prawda były pogłoski, że pojawi się przed premierą, ale to nie było nic oficjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 21:37, Michal_Raven napisał:

>>............


Skoro demo wyciekło i jest gdzieś dostepne czego jesteś najlepszym przykładem to np. ja moge posiąść takie demko i sobie pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować