Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CES 09: Guitar Hero pierwszą grą, która zarobiła miliard dolarów

24 postów w tym temacie

Kucze ten szit naprawdę zdobył taką sumę. W sumie takie coś zawsze znajdzie frajerów i pomyśleć jeszcze że płaci się za grę i jakąś gitarę lub inne dodatki do tego badziewia to nie dziwi fakt że taka sumka im wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. I ja się do tego przyczyniłem:) Ale jakby Activision dało do pobrania piosenki na PC to też nic by się nie stało. Renchar chcesz wiedzieć kto jest frajerem? Ty, ponieważ nazywasz ludzi frajerami dlatego, że kupili GH 3. Zanim coś napiszesz zastanów się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm... przecież Blizzard z samego abonamentu dostaje rocznie dwa razy tyle... Anyway, GH3 to najlepsza część serii, miała najfajniejsze piosenki w przeciwieństwie do Guitar Hero Emo/Country Tour -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 13:31, Kojdeś napisał:

Gratulacje. I ja się do tego przyczyniłem:) Ale jakby Activision dało do pobrania piosenki
na PC to też nic by się nie stało. Renchar chcesz wiedzieć kto jest frajerem? Ty, ponieważ
nazywasz ludzi frajerami dlatego, że kupili GH 3. Zanim coś napiszesz zastanów się.


Ja się dobrze zastanowiłem co mówię dla mnie to szit szitów i moi kumple uważają tak samo. Co można widzieć w tej grze ile było podobnych gier tego typu tylko że klikało się na padzie a tu doszła gitara z guziczkami i chyba perkusja. Szkoda kasy i podobno 3 część ma kiepskie muzy . Z frajerami przesadziłem niech będzie ale i tak gra to szit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 13:44, Damianuss1 napisał:

Nie mam pojęcia co ludzie w tym widzą :|. Ot prosty kontroler, odpowiednio naciskane
przyciski aby grała muzyka. Tak czy siak pogratulować wypada.


Właśnie o to chodzi że to taki substytut, można się poczuć jak gwiazda rocka, mistrz gitary. No bo w końcu od tego są gry! :D
Nie zdziwił mnie wynik, cena z kontrolerami robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 14:09, Renchar napisał:

Ja się dobrze zastanowiłem co mówię dla mnie to szit szitów i moi kumple uważają tak
samo. Co można widzieć w tej grze ile było podobnych gier tego typu tylko że klikało
się na padzie a tu doszła gitara z guziczkami i chyba perkusja. Szkoda kasy i podobno
3 część ma kiepskie muzy . Z frajerami przesadziłem niech będzie ale i tak gra to szit.


Idź słuchać swojego (c)Rapu lub Hip-Hopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam komentarze wyżej i śmiać mi się chce. Po co ludzie wypowiadają się na temat gry w którą nie grali? Gdy kupiłem GH3 (w ciemno, w dniu premiery) zaprosiłem do siebie kumpla, który przyszedł z oporami i gdy zobaczył grę powiedział tak jak wy, że to "jakiś szit", ale po dwóch godzinach gry jego zdanie na temat GH zmieniło się diametralnie. Po dwóch tygodniach przychodzenia do mnie prawie codziennie,sam kupił sobie GH i do tej pory nie gra praktycznie w nic innego. Poza tym na wakacje kupił sobie gitarę elektryczną i teraz świetnie na niej gram. Ja też zacząłem grac na gitarze dzięki GH.

Ta gra rządzi, a na pewno każdy kto lubi muzykę rockową powie, że piosenki są na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 15:37, Laska-z-Polski napisał:

A dla pecetowców to opcja ściągania piosenek będzie kiedykolwiek dostępna?


A czy to nie pecetowcy mają możliwość wgrywania własnych piosenek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sashion Jedyna muzyka jaką słucham to openingi w anime a w gry gram bez głosu. Hip hop jest dla ćpunów bo wszystkich hiphopowców jakich znam ćpają hehehe.

stasiecki zawsze lubię oczerniać gry których nienawidzę i wepcham swoje 3 grosze hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 14:09, Renchar napisał:

Ja się dobrze zastanowiłem co mówię dla mnie to szit szitów i moi kumple uważają tak
samo. Co można widzieć w tej grze ile było podobnych gier tego typu tylko że klikało
się na padzie a tu doszła gitara z guziczkami i chyba perkusja. Szkoda kasy i podobno
3 część ma kiepskie muzy . Z frajerami przesadziłem niech będzie ale i tak gra to szit.


Nie obchodzi mnie ile było podobnych gier przed nią bo dopiero ta pokazuje jaka to frajda:) Skoro piszesz "podobno" to po prostu w to nie grałeś lub miałeś do czynienia przez 15 sekund :P Pewnie myślisz sobie jak to jest że tylu "frajerów" gra w tak głupią grę! Bo przecież ty frajerem nie jesteś skoro w to nie grasz bo tak uważasz:) Świetnie. ja tą grę uwielbiam jak i wielu moich znajomych bo to po prostu świetna zabawa! Odwzorowanie kontrolerów i pikanie w te kolorowe przyciski daje mega radochę. Ba w dobrym lubiącym się bawić towarzystwie zabawa była wyśmienita. Wiesz idąc twoim tropem myślenia mogę stwierdzić że GTA IV to szit nad szitami i nie rozumiem jak ludzie mogą w to grać bo udawanie bandziora to coś totalnie niemoralnego. Frajerzy!
Gra może ci się nie podobać (oczywiście jak pograłeś chociaż trochę, a nie klepiesz bo tak mi się podoba), co nie znaczy że jesli komuś to sprawia frajdę jest frajerem. Jak widać w newsie wielu osobom ta zabawa dostarcza dużo rozrywki i jesli ktoś się dobrze bawi i fajnie spędza czas nie oznacza że jest frajerem.
Czekaj ty grasz w Devil may cry 4? masakra jak można grać t tą szitowata grę, tylko frajerzy mogą grać w takie gry.
Widzisz jak to działa? Czytając coś takiego trudno kogoś poważnie traktować na forum.

Ps. Wracam do mojej kochanej gitary bo czas zagrać koncert:) Nie przykro mi nie pograsz na perkusji mam już komplet :p
Ps2. Słuchasz tylko openingi z anime?:) Strasznie wąskie zainteresowanie muzyka, ale żeby grać w gry bez głosu? Leże i kwiczę :P jak do kina idziesz to zakrywasz uszy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Sam się świetnie bawię przy Guitar Hero 3- gitara daje dużo frajdy.

A Renchar powinien polać się zimną wodą, zamiast nazywać miliony ludzi frajerami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guitar Hero jest grą znakomitą, ALE pod warunkiem, że ma się do niej odpowiednie podejście. Gram w nią od drugiej części i każda kolejna zapewne wyląduje - prędzej czy później - w napędzie mojej konsoli. Kiedy kupiłem, zaczynałem grać samemu, teraz bawię się znakomicie z całą rodziną! Zabawa w grupie jest na prawdę przednia i o to chodzi, w końcu to rozrywkowa gra wideo! W takim przypadku wolę być frajerem i dobrze bawić się z rodziną i przyjaciółmi, niż pisać zahaczające o ignorancję wywody. Trochę więcej dystansu do otoczenia i będzie git. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować