Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt - ostatni dzień prezentacji gier

35 postów w tym temacie

gram.pl

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Nadszedł czas, by po raz ostatni przedstawić Wam wybrane przez nas gry, które dostępne są od piątku w sklepach po niższej cenie w ramach Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży CD Projektu.

Przeczytaj cały tekst "Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt - ostatni dzień prezentacji gier" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszystko, co dobre, szybko się kończy."

... już mi sie nawet śmiać nie chce...

"OSTATNI DZIEŃ PREZENTACJI GIER"

... o których napisano po jednym zdaniu. Okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wielka Noworoczna Wyprzedaż" - to jest chyba hasło miesiąca ;-D.

"Dzisiaj ostatni dzień prezentacji tytułów, które można kupić taniej nawet o 50 procent." - tyle że to samo można kupić u konkurencji ;-D, jeśli nie taniej to ponosząc takie same koszta, bez całej tej otoczki ściemy. Zwłaszcza ta "WNW" jeśli chodzi o gry na konsole rozwala - niektóre tytuły konkurencja sprzedaje w normalnej sprzedaży taniej niż CDP w promocji :D.

"ostatni dzień prezentacji gier" - jak się cieszę ;p. Mam nadzieję że więcej reklam zachęcających do kupna na gramie już nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się uśmiałem jak zobaczyłem tytuł, nie myślałem wcale, że cos takiego zostanie napisane ale coż nie jest to podyktowane pod osoby które codziennie sprawdzją stronkę tylko dla ludzi którzy czasami zaglądaja "o a to ciekawego, może cos kupię". Co do samej promocji to czekałem ale i tak kupiłem gdzie indziej ponieważ Dead Space 79.000 zł na wirtus.pl i tylko dlatego wybrałem tam zakup a poza tym kupiłem STALKER: Czyste Niebo, Wiedzmin:ER, World in Conflict. To już będzie razem jakieś 9 gierek które nawet nie odpaliłem a przez wakacje kupię następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno jest dobre: koniec tej farsy zwanej wyprzedażą, bo dzień w dzień od prawie tygodnia waliło na gramie po oczach słowem wyprzedaż i co parę minut news na ten sam temat.

Chyba CDP jest w jakimś dołku ostatnimi czasy. Akcja z wPLNami też wzięła w łeb i robi bokami od trzech tygodni... Kiepsko, kiepsko... Tendencja spadkowa ogólnie od dłuższego czasu. Jakaś zadyszka po tym biegu po sukcesy. Ale cóż ja, szary klienciak mogę wiedzieć o wielkim biznesie... Takie tam wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiejecie się z redakcji, że co dzień takie newsy piszą, a wcale nie jesteście lepsi, bo pod wszystkimi wiadomościami o wyprzedaży CDP pojawią się takie litanie, że aż żal...czytać.

Ludzie co z Wami? Nie podoba Wam się news, to co z tego? Przecież nie ma obowiązku czytania wszystkiego jak leci, a może się mylę?

To samo, tyczy się wyprzedaży. Jeśli obniżka jest dla Was za mała, to gry objęte promocją polecam omijać szerokim łukiem, a nie wypisywał jak to Was CDP okrada, z trudem zarobionych pieniędzy, co zresztą zakrawa na kpinę.

No nic. Pewnie teraz mi się dostanie, że jestem jakimś lizo...cem CDP, no ale trudno...

Pozdrawiam serdecznie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 19:01, maciekwitek napisał:

Ludzie co z Wami? Nie podoba Wam się news, to co z tego? Przecież nie ma obowiązku czytania
wszystkiego jak leci, a może się mylę?

A skąd, sama prawda, ale wiesz jak to jest. Człowiek czyta po raz n-ty to samo to i ciśnie mu się na usta parę konkretnych słów, a że news jest jeden dziennie na ten sam temat, a czytelników wielu to i komentarzy wiele, często się powtarzających. Takie prawo forum, każdy może się wypowiedzieć, kiedy mu coś nie pasuje :). Korzystamy.

Dnia 11.01.2009 o 19:01, maciekwitek napisał:

To samo, tyczy się wyprzedaży. Jeśli obniżka jest dla Was za mała, to gry objęte promocją
polecam omijać szerokim łukiem, a nie wypisywał jak to Was CDP okrada, z trudem zarobionych
pieniędzy, co zresztą zakrawa na kpinę.

Ale tu chyba nikt nie napisał, że okradają? Czy źle widzę?

Dnia 11.01.2009 o 19:01, maciekwitek napisał:

No nic. Pewnie teraz mi się dostanie, że jestem jakimś lizo...cem CDP, no ale trudno...

Takie prawo forum. Każdy może się wypowiedzieć, a za słowa odpowiedzieć głową, ale... nikt jej od Ciebie nie żąda ;). W końcu to Twoje zdanie, masz do niego pełne prawo.

Dnia 11.01.2009 o 19:01, maciekwitek napisał:

Pozdrawiam serdecznie :).

Również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówienie: "jak się nie podoba, nie czytaj" - to jakieś zawężenie intelektualne. Jako potencjalny klient CDP/gram, mam prawo wyrażać opinie na temat działań, których jestem targetem. Nie ma tu co mówić o zbyt małej wyprzedaży, bo jej po prostu nie ma :D. Jak można nazwać w ten sposób, sprzedawanie czegoś - kosztującego niedawno 10 zł - za 20 zł, mówiąc że cena wynosiła 40 zł?

Cena rynkowa to fikcja. Fikcja z fikcji na fikcji :D. Na dodatek jest to ulubiony chwyt wszelkiego rodzaju wydawców/ sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 19:01, maciekwitek napisał:

To samo, tyczy się wyprzedaży. Jeśli obniżka jest dla Was za mała, to gry objęte promocją
polecam omijać szerokim łukiem, a nie wypisywał jak to Was CDP okrada, z trudem zarobionych
pieniędzy, co zresztą zakrawa na kpinę.


Wiesz, niektórzy jeszcze mają tendencję do nazywania nieprawdy po imieniu. Jeżeli ktoś pisze, że obniża np. cenę Wiedźmina o 30%, po czym obniża ją od fikcyjnej ceny premierowej,a nie od aktualnej , to jest to, musisz przyznać, ściema szyta grubymi nićmi.

A że ludzie nie lubią jak się z nich idiotów robi, to i głośno mówią co o tym sądzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaaał. Czy to 50 news o tym jaka to ta wyprzedaż jest genialna/wspaniała/niesamowita ? Dość do ciężkiej cholery, dzień w dzień jak wbijam na gram to widzę jakiś nowy news o jakiejś w ogóle nie atrakcyjnej wpyrzedaży :/ Wstrzymałem się z komentami do poprzednich newsów, ale ten przelał czarę goryczy.

Kończ waść, wstydu oszczędź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować