Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwolnienia w Crystal Dynamics. 30 pracowników straci pracę!

18 postów w tym temacie

Dziwią mnie trochę te zwolnienia. Eidos chyba mógł zrozumieć, że kryzys światowy odbił się także na grach? I tak udało się zmieścić w dolnej granicy planowanych dochodów, a jak teraz pracownicy będą się bali tam o swoje posady to nic dobrego z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 19:57, jaco-zewa napisał:

Nawet jak ich zwolnili, to na pewno dostaną pracę w innym studiu. To nie tak jak w Polsce.

Dokładnie tak, a co bardziej zdesperowani mogą poszukać operatywnych ludzi i spróbować założyć jakąś działalność, bo wiadomo najbardziej wiarygodny jest artysta głodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz, która podoba mi się tym całym Tomb Raiderze to body dublerki Lary Croft. Bo gry dla mnie to raczej zwykłe średniaki. Szkoda bo taki Legacy of Kain pokazał, że Crystal Dynamics potrafi zrobić fajna grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że umarła jeszcze by ją wskrzesili i byłby jakiś naciągany crap a tak koło się zamknęło i jak dla mnie jedna z najlepszych serii.

Co do pracowników no szkoda, ale jednak ludzie z tak dobrego studia nie będą mieć najmniejszych problemów ze znalezieniem pracy, szczególnie że informatyków, programistów etc. brakuje i są mile widziani wszędzie niemal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie Lara jest gorsza, to gracze się zmieniają. Wolą proste FPSy lub gry fantasy/mmorpg niż zręcznościówki jak Prince of Persia czy właśnie Lara Croft. Osobiście mam sentyment do obu tych gier. Mogę rzec, że Lara mnie wychowała :)) Od dziecka grałem, mam większość części TR. Szkoda, że nastały takie czasy, że graczami nazywa się każdego, kto ma konsolę lub PC i gra w niekiedy bezmyślne, brutalne shootery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Luk Zombi

Przeca fabuła została zamknięta na Defiance...
Raziel zrozumiał że nie w zabiciu Kain''a ratunek a w połączeniu sił
Zakonczenie trywialne ale mi się podobało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tak jakby za potrącenie przechodnia na pasach posadzić w więzieniu zderzak.Nie lepiej było wypieprzyć cholernych marketingowców, przecież to oni ich działka sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:46, cypers napisał:

Teraz wystarczy stworzyć jakiś crap i nazwać go Call of Duty i sprzedaż będzie na odpowiednim
poziomie...

CoD może nie był jakąś rewolucją jak kiedyś, ale spójrz na najnowszego Need for Speed''a. Uważam, że Eidos nie wie co robi wywalając na bruk całkiem niezłych koderów. Uważam także, że za rok, dwa ci ludzie stworzą grę, która będzie się sprzedawała jak ciepłem bułeczki i Eidos znowu zapragnie mieć ich w drużynie.. W sumie to ich szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 00:22, Little Maggot napisał:

@Luk Zombi

Przeca fabuła została zamknięta na Defiance...
Raziel zrozumiał że nie w zabiciu Kain''a ratunek a w połączeniu sił
Zakonczenie trywialne ale mi się podobało ;]


Właśnie problem w tym że wraz z śmiercią Raziela nie została zamknięta. Zostało wiele niewyjaśnionych spraw, takie jak co się stało z Kainem po fabule Defiance, oraz co robi Vorador w Blood Omen 2 skoro został ścięty 400 lat wcześniej w BO1. Jest jeszcze wiele pomniejszych pytań.

CD zaczęli robić nowego LoKa, miał się nazywać LoK: The Dark Prophecy (są nawet screeny) ale projekt został zawieszony na czas nieokreślony po 3 miesiącach prac, kiedy autorzy zajęli się Larą. Ujawnienie tego projektu dawało nadzieje na jego wznowienie, a ty taka lipa :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2009 o 08:16, xczar0 napisał:

CoD może nie był jakąś rewolucją jak kiedyś, ale spójrz na najnowszego Need for Speed''a.
Uważam, że Eidos nie wie co robi wywalając na bruk całkiem niezłych koderów. Uważam także,
że za rok, dwa ci ludzie stworzą grę, która będzie się sprzedawała jak ciepłem bułeczki
i Eidos znowu zapragnie mieć ich w drużynie.. W sumie to ich szkoda :/


Gdy Eidos mówi, że ich gra będzie świetna. To znaczy, że możemy spodziewać się zwykłej/przeciętnej gry, która zadowoli tylko garstkę osób.(mam nadzieję, że nowa gra z uniwersum batmana będzie na odpowiednim, przynajmniej dobrym poziomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować