Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Laptop dla graczy od Asusa z dwoma Radeonami HD 4870

28 postów w tym temacie

Cudoale cena pewnie z 12-15k w wersji z najszybszym prockiem oraz to ile wytrzyma bateria np. podczas gry w Crysisa na wysokich. Bo ja myślę że z 30min maks chyba że się dogadali z amerykańskim rządem i wepchnęli do laptopa akumulatory jakie mają obcy na swoich statkach.xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie fajny laptop, ale ja tam wole grać na PC, a laptopik do szkoły i pracy.... Takiego wielkiego pudła nie chciało by mi się nosić, wolę takie ładne, mniejsze, choćby 15- calowe, a i mniejszy może być, bo jak już, to i na takim w najprostsze gry pograć można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że niektórzy o laptopach mają tutaj nikłe pojęcie :P Myślicie, że ktokolwiek będzie grał w Crysisa na baterii? No ludzie jaj sobie nie róbcie. Taki laptop to tylko po to by się go dało łatwo przenieść, a nie grać w "samochodzie" to nie Handheld -_-'' Laptopy się kupuje, by mieć coś przenośnego, mieć kompa w każdym miejscu oraz by zaoszczędzić miejsce w domu. Grać to można po podłączeniu do gniazdka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za absurdalny komputer - nie nadaje się do niczego. Bateria nie wytrzyma na tyle długo aby komfortowo używać tego laptopa do czegokolwiek "w terenie" a komfortowo grać na laptopie bez dodatkowej myszki i klawiatury też zwykle nie można. Za taką cenę można kupić bardziej użytecznego laptopa i do tego złożyć równie wydajneo jak powyższy lapek kompa stacjonarnego ze świetnym monitorem - w malutkiej obudowie będzie bardzie tak samo przenośny jak ten asus.

Po kiego grzyba komukolwiek ekran HD o przekątnej mniejszej od 22" ? Do tego kolyjny absurd - związany z fajnymi nazwami standardów - rozdzielczość 1920x1200 nie jest HD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

globbi - nie masz racji, taka rozdzielczość zdecydowanie jest powyżej progu HD. Nie liczy się ilość kolumn, a linii. A tych jest aż za nadto. A poza tym - ja tam nie widzę różnicy między 760p, 1080p czy czymkolwiek wyższym - więc po co się spierać o takie bzdury?

A sam laptop to cóż - zwykły (i mocny) PC zapakowany w formę przenośną, która przyda się komuś kto dużo jeździ na Lanparty i nie tylko, potrzebuje stacji roboczej itp. I nie zgadzam się, grać się da bez dodatkowej klawiatury (bynajmniej ja z tym problemów nie mam). Poza tym - nawet jako coś używanego tylko w domu sprawdzi się doskonale, bo przestawić z pokoju do pokoju nie problem, a i podłączania mniej... Moim zdaniem pomysł niegłupi. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze laptop bedzie dzialal sprawnie na baterii, ale tylko do pracy. Pamietajmy ze Radeony HD 4870 sa produkowane w technologii , ktora umozliwia bardzo maly pobor mocy przy nie obciazaniu ukladu aplikacjami 3D. No i napewno bateria w takim laptopie bedzie o wiele pojemniejsza niz w normalnych laptopach do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować