Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Holly Valance w Red Alert 3: Uprising

21 postów w tym temacie

Kurdę, z całym jajcarstwem RA3 to już była trochę przeginka w podstawowej wersji, teraz to będzie gorzej niż parodia jej samej... Jak nie traktuje poważniej roli to przynajmniej mogłaby nie grac jednej z głównych. A tam, najlepsi aktorzy i tak byli po stronie Sowieckiej. ;)
Czerdenko powraca do życia? :D

A poza tym: fajnie, że jakiejś oficjalne info co do dodatku. Szybko to wszystko produkują, oby okazał się warty gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holly Valance - hmm, aż z ciekawości wszedłem na ''jutuba'' aby przesłuchać jedną z jej piosenek. Imo kiszka, kolejna amerykańska gwiazdeczka. Seriali nie oglądam.
Co to za aktor bez zaangażowania w role?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to patrzeć :) Urodziła się w Australii i jest na wpół Angielką i Jugosłowianką. Wiem nie wiem skąd w ogóle Czechy :) Może dlatego, że nazywa się tak naprawdę Holly Rachel Vukadinović.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej, z Holly Valance mi się tu nie śmiać. To było moje pierwsze młodzieńcze zauroczenie. Przy okazji piosenki "Kiss, kiss" w roku 2002, miałem wtedy 11 lat. Więc od Holly mi tu wara :) A i w "Prison Breaku" wyglądała niezgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 17:42, Revan17 napisał:

australijska? przy prisonie mówili, że jest z Czech

Czeszką to była postać odgrywana przez nią w serialu. Żona Scofielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż niestety nie kojarzę pani:) Ale na zdjęciu wygląda całkiem nieźle. Z pewnością dostarczy tez nowych nabywców dla gry, którzy są zauroczeni jej występami w serialach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Erton jest jedyną osobą, która zna Holly Valance, więc przynajmniej on będzie miał radochę z jej występowania w grze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona była w PB? Nie zauważyłem. A filmiki z serii CnC zawsze były pełne zabawnego kiczu i mi to odpowiada, lecz sama gra (tzn. trzecia część) już nie tak jak poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@konrad512: lepiej pobawić się GoogleImage (koło wyszukiwarki), taniej i większy wybór :P
Nie pamietam aby dotąd seria opierała sie na aktorach, a dokładnie na płci słabszej. Fani RTSów chyba nie są tacy wyposzczeni aby kupiować RA wyłacznie z tego powodu? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować