Zaloguj się, aby obserwować  
Hyper93

Windows 7

15 postów w tym temacie

Jak myślicie Czy Windows 7 Będzie Najlepszym Produktem Microsoftu czy będzie podobny do Windows Vista I wogule kiedy Microsoft planuje wydanie tego Windows 7 Narazie widziałem tylko Beta Windows 7 Tak wiec nie wiem ;) Ps.To mój pierwszy temat na Forum xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcecie wiedzieć ?? czy Seven bendzię najlepszy to zależy Windows Vista był przejscowym planem M$ . Dlatego był kiepski ale i tak według mnie lepszy od XP :) Na swoim Gramsajcie mam opisane testy Windows seven . I napisane jak uzyskać klucz do bety :) i orginalna wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:41, Ancient Lord napisał:

Proponowałbym naukę używania kropek i znaków interpunkcyjnych.

Temat o Windowsie Seven jest tutaj -->> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26359&u=190

Edit @up: Ach, wyprzedziłeś mnie niewdzięczniku ;D


Niewdzięczniku??? :) Czyżbyś mi się czymś zasłużył xD???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:49, mas1213 napisał:

chcecie wiedzieć ?? czy Seven bendzię najlepszy to zależy Windows Vista był przejscowym
planem M$ . Dlatego był kiepski ale i tak według mnie lepszy od XP :) Na swoim Gramsajcie
mam opisane testy Windows seven . I napisane jak uzyskać klucz do bety :) i orginalna
wersje :)


A ten dalej jedzie z autoreklamą. Co za człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:54, KloniskO napisał:

> chcecie wiedzieć ?? czy Seven bendzię najlepszy to zależy Windows Vista był przejscowym

> planem M$ . Dlatego był kiepski ale i tak według mnie lepszy od XP :) Na swoim
Gramsajcie
> mam opisane testy Windows seven . I napisane jak uzyskać klucz do bety :) i orginalna

> wersje :)

>

A ten dalej jedzie z autoreklamą. Co za człowiek.

xO Przepraszam za 3 posty naraz. Coś się pomieszało na stronce.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2009 o 20:52, KloniskO napisał:

Niewdzięczniku??? :) Czyżbyś mi się czymś zasłużył xD???


Heh, samą obecnością na tym forum. Ale wybaczam ci, bom miłosierny. Ale coś mi mówi, że może nam się dostać za OT, więc skończy na razie ten temat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:59, mas1213 napisał:

A ty spamujesz 2 razy to samo ;) Hmm po za tym to jest hmm post o Windowsie Seven ;/


Nie nazywaj mnie spamerem od razu jak to jest pomyłka, tym bardziej, że wydaje mi się, że nie z mojej winy tylko coś się pochrzaniło na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe :) po za tym ja dostaje za każdy wygenerowny CD-key i Windowsa Seven Punkty :) które daja mozliwość wygrania Orginalnego windows seven :) przed premiera:) ale to trzeba siedzieć na M$ dłużej niż 2 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 21:05, mas1213 napisał:

Możliwe :) po za tym ja dostaje za każdy wygenerowny CD-key i Windowsa Seven Punkty :)
które daja mozliwość wygrania Orginalnego windows seven :) przed premiera:) ale to
trzeba siedzieć na M$ dłużej niż 2 lata :P


Wbij na temat ogólny to wtedy można pogadać, a nie tu, bo zaraz moderator ostrzezenia powstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:38, Hyper93 napisał:

Jak myślicie Czy Windows 7 Będzie Najlepszym Produktem Microsoftu czy będzie podobny
do Windows Vista I wogule kiedy Microsoft planuje wydanie tego Windows 7 Narazie widziałem
tylko Beta Windows 7 Tak wiec nie wiem ;) Ps.To mój pierwszy temat na Forum xD


Witam. Wszystko się wyjaśniło - link do odpowiedniego tematu podany, więc ten wątek zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować