• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
foxx76

ToCA Race Driver 3 - wiesza się na ATI Radeon x1950 Pro

Pytanie

Tak jak w temacie postu. Po zmianie karty graficznej na w/w ToCA zaczęła się wieszać. Im wyższą jakość obrazu ustawię (parametry, rozdzielczość, odświeżanie) tym szybciej się wiesza. Przed zawiśnięciem widać jak tekstury głupieją, zmieniają kolor, nakładają się, a po chwili gra staje, monitor się wyłącza i pokazuje komunikat ''Out of range'' i jakieś kosmiczne wartości odświeżania. Mam najnowsze sterowniki ATI, DirectX działa poprawnie, inne gry się nie wieszają.

Podobny problem miałem z Bioshock''iem i wystarczyło wyłączyć jakąś opcję. Na innych grach: ''Gears of War'', ''Race Driver: GRID'' oraz ''Quake 4'' nie było najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0

Problem częściowo rozwiązany. Po zdjęciu obudowy i dołączeniu dodatkowego chłodzenia na karcie graficznej, wszystko chodzi jak należy. Dziwne to trochę, bo główny wiatrak na karcie chodzi tak samo jak chodził wcześniej. Wszystko w sumie zaczęło się od zmiany sterowników na nowsze, ale między czasie zmieniłem na starsze, więc dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować