Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft o planach na rok 2009

17 postów w tym temacie

One chop, two chops, blah!

Cytat: "Jeśli wrócicie pamięcią do stycznia 2008, zrozumiecie, że filozofia naszej firmy opiera się na skromnych obietnicach i okazałym efekcie"

Jasne, w przypadku GoW 2, poniekąd promowanego przez Epic, było całkiem na odwrót ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie MS dobrze robi, bo człowiek, nie oczekuje od MS niewiadomo czego, ze względu na to ze MS nie robi nam nadzieji, a potem jak wydaje jakąś fajną grę, no to odrazu pojawia się uśmiech na twarzy, natomiast Sony, co roku obiecuje gruszki na wierzbie, a w większości, okazuje się, że to są zgniłe gruszki, nie mówię, że wszystkie, ale conajmniej połowa gier, które wychwalał PS3 przyniosła mi roczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z KOLEJNYM rokiem PS3 ? Ktory to juz ? Trzeci ? :D Smiesza mnie te zapewnienia tworcow konsol. To raczej developerzy powinni sie chwalic tym, ze dany rok bedzie rokiem ich gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku Xbox 360 wypadł zdecydowanie lepiej od PlayStation 3. Jak będzie w tym - nie wiadomo, choć szczerze po cichu liczę na Microsoft. Sony ostatnio zawala na całej linii, tak więc jakoś nie wydaje mi się, aby ich huczne zapowiedzi dominacji w roku 2009 miały okazać się faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

You''re in the movies. Boże, co to jest za żenada... Zwłaszcza w wykonaniu szefowej marketingu MS. Dziennikarze zebrani na E3 w czasie pokazu zapewne czuli to samo: "śmiać się, czy płakać?". Oto redmontowa odpowiedź na Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez licze na MS :] Mam nadzieje ze Square Enix zainteresuje sie na stale x-kostka bo lubie grac w klasyczne japońskie RPG. Na razie wydali chyba tylko FF XI i IU. Przydalby sie kingdom hearts na maszynke MS : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 11:59, marek5mln napisał:

I właśnie MS dobrze robi, bo człowiek, nie oczekuje od MS niewiadomo czego, ze względu
na to ze MS nie robi nam nadzieji, a potem jak wydaje jakąś fajną grę, no to odrazu pojawia
się uśmiech na twarzy, natomiast Sony, co roku obiecuje gruszki na wierzbie, a w większości,
okazuje się, że to są zgniłe gruszki, nie mówię, że wszystkie, ale conajmniej połowa
gier, które wychwalał PS3 przyniosła mi roczarowanie.


xD
Muszę to sobie oprawić. Złota idea ! =]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 11:21, Phobeus napisał:

One chop, two chops, blah!

Cytat: "Jeśli wrócicie pamięcią do stycznia 2008, zrozumiecie, że filozofia naszej firmy
opiera się na skromnych obietnicach i okazałym efekcie"

Jasne, w przypadku GoW 2, poniekąd promowanego przez Epic, było całkiem na odwrót ;]

O, przepraszam. Tu akurat były okazałe obietnice i okazały efekt :) GoW 2 był kapitalny, połączenie intensywności rozgrywki z CoD i mechaniki zabawy z GoW. Całokształt był znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 21:37, Szperacz Robson napisał:

> One chop, two chops, blah!
>
> Cytat: "Jeśli wrócicie pamięcią do stycznia 2008, zrozumiecie, że filozofia naszej
firmy
> opiera się na skromnych obietnicach i okazałym efekcie"
>
> Jasne, w przypadku GoW 2, poniekąd promowanego przez Epic, było całkiem na odwrót
;]
O, przepraszam. Tu akurat były okazałe obietnice i okazały efekt :) GoW 2 był kapitalny,
połączenie intensywności rozgrywki z CoD i mechaniki zabawy z GoW. Całokształt był znakomity.


A tu się zgodzę. GoW 2 był grą świetną i jeśli jakikolwiek posiadacz X360 narzeka na nowego Gearsa to Ja już nie wiem dla jakich exclusive''ów kupił tą konsolę. No chyba, że ktoś gra tylko w tytuły multipltformowe, a tacy też są (czytając powyższe posty stwierdzam, że muszą być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam X360 więc jakoś specjalnie się tym nie ekscytuję co M$ obiecuje ale generalnie to wszyscy mówią jaki to ten rok będzie świetny dla swojej konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 21:28, mister.piotr napisał:

> I właśnie MS dobrze robi, bo człowiek, nie oczekuje od MS niewiadomo czego, ze względu

> na to ze MS nie robi nam nadzieji, a potem jak wydaje jakąś fajną grę, no to odrazu
pojawia
> się uśmiech na twarzy, natomiast Sony, co roku obiecuje gruszki na wierzbie, a w
większości,
> okazuje się, że to są zgniłe gruszki, nie mówię, że wszystkie, ale conajmniej połowa

> gier, które wychwalał PS3 przyniosła mi roczarowanie.

xD
Muszę to sobie oprawić. Złota idea ! =]]]]



Heh, a dziękuję będę zaszczycony xD, wracajac do tematu, to niestety taka prawda, co prawda nei posiadam PS3, ale chodze zagrać do empika, albo do kumpla i orientuje się w grach i niestety conajmniej połowa gier na PS3 mnie zawiodła, tak jak chociażby wielkie obietnice co do Bioshocka, ok rozumiem, że to nie exlusiv na PS3, no ale bez przesady, im nawet nie wychodzą gry tworzone wprost na ich konsole, no oczywiście nie wszystkie, ale jak już mówiłem, conajmniej polowa gier przyniosła mi rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować