Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda wśród betatesterów Age of Conan - zobacz wyniki!

50 postów w tym temacie

Myśle, że CDP umoczy na graczach "zawodowych" ale casuale (bo o dziwo podobno AoC jest dla casuali) będą w 7 niebie ze biegają i tłuką mobki a ich nikt zatłuc nie może, Ot wersja dla maminsynków którzy by potem płakali ze zapłacili za grę a grac się nie da bo ich zabijają... No i dla ignorantów językowych co to dla nich inne "langłidże" to nieosiągalne dobro. I nie mówcie mi tutaj, że jak dziecko ma znać język - to nie jest gra dla dzieci tylko dla dorosłych (18+).

Niestety zapłaciłem już i dla zasady odbiorę grę - sfrajerzylem się po raz ostatni. Po "darmowym" okresie przeboleje pare piw i kupie sobie klienta EU bez ograniczeń i bez ściem. Sonda pokazuje ponad 50% poparcie dla PvP a panowie walą tekstem, że reszta wersji też może się popisać wysokim odsetkiem... normalnie nóż się w kieszeni otwiera jak sie widzi takie manipulacje słowne...

PRAWDA JEST JEDNA: CDP ma w d... potrzeby graczy. Robi to co chce i jak chce i jeszcze chce żeby im za to płacić extra. Choć podobno decyzja należy do Funcomu to jakoś nie widzę, że CDP tak grzecznie kiwa głową i przystaje na odpływ graczy na serwery EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A - bo mi już zarzucono, manipulacje tymi 50% - no cóż CPvP i RPG są serwerami PvP więc żadna to manipulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma PvP? Phi, to ja zostaję na angielskim serwerze.

Oj, panowie... PvE to już przeżytek dla singleplayerowych casuali...

BTW, poza Ultimą Online, to chyba żadna gra na rynku nie jest MMORPG. Jak już to MMOH&S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of warcraft ma o wiele lepszy system PvP niz to AOC. Niewiem czym sie podniecacie AOC single player w ktorym dolaczaja do ciebie koledzy i razem sie bawicie robiac misje. Praktycznie takie GW. Jedynie smieszny jest system walki,ale co za roznica skoro magowie nie maja tych "sekwencji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować