Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Burnout Paradise: Ultimate Box

36 postów w tym temacie

Fajna cena. Piękny obraz całości psuje tylko brak polskiej wersji wydania na x360 jednak przy grach tego typu to bardzo nie przeszkadza. Jednak gdyby komuś się chciało byłoby miło. A już zaczynałem lubić EA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O masz, sami sobie dołki kopią - po prostu nie dam im zarobić. Na allegro napewno znajdzie się ktoś kto sprowadzi zza granicy i będzie sprzedawał po ludzkiej cenie. GTA IV kupiłem 40 zł taniej niż sobie sugerują i stoi w empikach. Tak samo będzie i z Burnoutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajuj, ja też nie miałbym nic przeciwko by dali Polską wersję. Pod warunkiem, że tylko Polskie napisy bez dubbingu, bo dubbing tylko zabija grę [tzn. klimat].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 19:01, Ragnos napisał:

> > > > > Obowiązkowa gra dla mnie, tyle że kupię w sklepie bo 129 w mediach

> bo
> > pytałem,
> > > a
> > > > tu z
> > > > > wysyłką troszkę więcej.
> > > >
> > > > Kup na Allegro jak będą po 90-110 z przesyłką ;)
> > >
> > > Oj w to wątpie inni też będą chcieli na tym zarobić :/ no chyba że używke...

>
> >
> > E tam, Red Alert 3 (premierowa cena: 130) dostaniesz za 70, a GTA IV (Premierowa

> cena:
> > 160) za 100. Nówki w folii. Owszem, wszyscy chcą zarobić, ale sprzedając więcej

> i taniej.
> > ;)
>
> Teraz takie ceny są czy były także po premierze pare dni ??
>

Były niedługo po premierze. Nawet kilka dni.


Chodzi o to, że na allegro są te wszystkie gry nieopodatkowane, ale to się za niedługo może zmienić, bo nasze pijawki z rządu chcą się do tego przyssać, bo im brakuje na przeloty z Warszawy do domu prywatnym samolotem.
A tak na serio to te produkty są nieopodatkowane (ale to jest zgodne z prawem) i zawsze ktoś jeszcze trochę opuści z ceny tej wyjściowej po odjęciu podatku i tak wychodzi (może ktoś pamięta jak Amazon zyskał taką popularność. Sprzedawał po cenach które nie przynosiły zysków, ale przynosiły nowych klientów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem... ale jakoś ten trailer taki... nie bardo. W sumie nic takeigo nie pokazał aby mnie zachęcic do tej gry. Jest tam jakiś model uszkodzeń ? 0_o
Wszystko przypomina mi FlatOuta 2 UC. Nawet graficznie podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:14, Maciek9999 napisał:

Mam pytanie, jeżeli mam Burnout:Paradaise na ps3 razem z motorami, to warto kupowac?

Raczej nie ,bo dojdzie tylko rozszerzenie party i opcja restartu wyścigu ,czyli nie masz po co jeszcze raz kupywać tego samego .

---------------------------------
A ja kupię .Dłuuuuuugo czekałem na Ultimate Boxa ,bo bez opcji restartu nie miałem co podchodzić ze swoim samozaparciem .Yeah ,Burnoucie mój Xbox na Ciebie już czeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 21:10, Chester001 napisał:

Sam nie wiem... ale jakoś ten trailer taki... nie bardo. W sumie nic takeigo nie pokazał
aby mnie zachęcic do tej gry. Jest tam jakiś model uszkodzeń ? 0_o
Wszystko przypomina mi FlatOuta 2 UC. Nawet graficznie podobny.

Ty na serio pytasz się z tym modelem uszkodzeń?
Jeśli tak to łap: http://www.youtube.com/watch?v=eNM1NgFFYwg
Pierwszy lepsza składanka z youtuba. Twórcy FlatOuta według mnie mogą czyścić buty Criterion Games.

Ja poczekam, zanim zamówię poczekam na darmową "prawie" pełną wersje. Zainteresowany pewnie wiedzą o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, czyżby wreszcie zmieniała się polska polityka cenowa na konsole? Mam nadzieję. Burnouta moja siostra (tak, siostra) kupiła niedawno za stówę, czyli też nieźle. Jak rozejrzałem się po półkach, nie jest już tak, że jak na konsolę stoi za dwie stówy, to będzie tak do końca świata - nawet relatywnie nowe tytuły, jak choćby Saint''s Row 2 kosztują teraz "tylko" 160. Ale mogłoby być jeszcze lepiej. Jak to się nie zmieni, nigdy przemysł konsolowy w Polsce się nie rozwinie. Prosty rachunek: drogie są gry, więc konsoli nie opłaca się kupować. Gry tanie - konsola opłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 18:40, Ragnos napisał:

Idiotyczna polityka cenowa EA i brak rozeznania na rynku...


Ceny w Polsce ustala centrala europejska. Ta zaś specyfikę naszego rynku ma głęboko w dupie. Ja też ich tam mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W to muszę zagrać, nie ma co. W Flatout grało mi się przyjemnie, a na Playstation 2 grałem dużo w Burnouta, ale akurat zamówiłem inną grę, więc w najbliższym czasie na pewno nie będzie grania. Akurat spokojnie poczekam na pierwsze oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2009 o 20:32, Kitel-1992 napisał:

Chodzi o to, że na allegro są te wszystkie gry nieopodatkowane, ale to się za niedługo
może zmienić, bo nasze pijawki z rządu chcą się do tego przyssać, bo im brakuje na przeloty
z Warszawy do domu prywatnym samolotem.
A tak na serio to te produkty są nieopodatkowane (ale to jest zgodne z prawem) i zawsze
ktoś jeszcze trochę opuści z ceny tej wyjściowej po odjęciu podatku i tak wychodzi (może
ktoś pamięta jak Amazon zyskał taką popularność. Sprzedawał po cenach które nie przynosiły
zysków, ale przynosiły nowych klientów)

Ekspertem podatkowym ni jestem, ale pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą.
Po pierwsze " wszystkie gry nieopodatkowane" to nieprawda, jeśli sprzedawca wystawi fakturę (lub paragon) to znaczy że podatek został zapłacony. Druga rzecz jeśli ktoś ma obroty w handlu większe niż 10k rocznie to powinien być płatnikiem vat, jeśli nie jest tj. nie ujawnia przychodów to działa niezgodnie z prawem, jeśli jest i nie wystawia faktur(paragonów) to także oszukuje skarbówkę - czyli niezgodnie z prawem. Tak więc jeśli ktoś bierze towar z hurtowni i nie płaci vatu to po prostu rąbie skarbówkę i tyle.
Inna sprawa z sprzedawcami prywatnymi, oni nie płacą vatu, ale z tego co mi wiadomo to każda transakcja sprzedaży na aukcji jest opodatkowana (bodajże 4% wartości, ale mogę się mylić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, Burnout Paradise w wersji na PS3 w cenie 125 złotych ?! To ja tu się spodziewałem co najmniej dwóch stów, a tutaj taka miał niespodzianka. Szkoda, że nie mam jeszcze PS3 :( , bo za trzy miesiące to już pewnie cały towar w tej cenie będzie wykupiony. Muszę koniecznie zapoznać się z cenami w innych sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować