Zaloguj się, aby obserwować  
Gen_Radius

Black Moon Chronicles Online : Winds of War

5 postów w tym temacie

14 maja miała miejsce światowa premiera nowego MMO umiejscowionego w świecie kronik czarnego księżyca (Bardzo popularny we Francji komiks jak i również gra strategiczna nieistniejącego już Cryo na podstawie tego komiksu).Gram na razie od jakiejś godziny, ale powiem,że warto.Jeśli lubicie grafikę w komiksowym stylu i gry rpg to te mmo może być ciekawą pozycją, zwłaszcza,że w chwili obecnej jest ono udostępnione całkowicie za darmo.Dodam jeszcze,że klienta można ściągnąć ze strony głównej, a sama gra oferuje 4 różne frakcje i możemy wybierać z 12 klas postaci!Jako weteran strategii jak i komiksu polecam tę grę wszystkim znudzonym tibią lub grami html.Czeka na was piękny świat pełen intryg i walk.
Link do strony skąd ściągniemy klienta i założymy konto oraz postać:
http://www.blackmoon-online.com/en/index.php
Oraz garść obrazków:

20090113220200

20090113220221

20090113220235

20090113220249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, całkiem przyjemna dla oka grafika, w niespotykanym obecnie stylu. Przypomina mi stare czasy świetności RPG, zasysam klienta ( 919 MB) wieczorkiem wskoczę w świat i zobaczę co i jak. Mógłbyś coś dodać jeszcze o walce, questach, interakcji...i jak tam z bugami i stabilnością?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 06:38, RavenSoul napisał:

Hmm, całkiem przyjemna dla oka grafika, w niespotykanym obecnie stylu. Przypomina mi
stare czasy świetności RPG, zasysam klienta ( 919 MB) wieczorkiem wskoczę w świat i zobaczę
co i jak. Mógłbyś coś dodać jeszcze o walce, questach, interakcji...i jak tam z bugami
i stabilnością?
Pozdrawiam


Walka wygląda jak w typowym h&slashu (lewy przycisk atak,prawy umiejętność specjalna).
Do questów potrzebna jest znajomość angielskiego,gdyż wszystko wyczytujemy z dziennika postaci.
Bugów narazie nie odnotowałem,a serwer jest stabilny i można logować się o każdej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować