Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Grałem w pierwszą część, nie mogę się doczekać więzów krwi, jeśli gra będzie taka jak "jedynka" to czeka nas bardzo dobry FPS......i do tego Polski.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 16:56, Sido15 napisał:

Pierwsze zdjecia z gry :)

Wygląda nieźle. Dość podobne do "jedynki", tzn. taki sam styl :).
Ciekaw jestem tylko, jak to będzie działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część pierwsza zrobiła na mnie ogromne wrażenie i uwielbiam wracać do tej gry - za klimat, akcję i zapadające w pamięć widoki. Co do "dwójki" - to mocny pewniak w moich growych inwestycjach, pytanie tylko - kiedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 15:23, Patryk Mogilno napisał:

Call of Juarez przed wakacjami?!
http://www.click.pl/news/349

Taka jest oficjalna data wydania na razie. Pewnie się opóźni jak w większości przypadków. Osobiście spodziewałbym się na jesień. To będzie dla mnie piękny rok pod względem gier: Call of Juarez 2, Mafia 2 to były najbardziej przeze mnie oczekiwane gry i wreszcie wyjdą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była bardzo dobra. Grafika, spowolnienia czasu, dwie skrajne osobowości bohaterów, różne style rozgrywki. To przekładało się na świetną rozgrywkę. No i zachowany klimat Dzikiego Zachodu. Pierwsze obrazki z dwójki wyglądają świetnie, czekam z niecierpliwością na tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem podstawkę CoJ i teraz jeszcze bardziej czekam na Więzy Krwi,a zwłaszcza na spotkanie z jednym bohaterem z którym myślałem że już się nie spotkam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jak (i czy w ogóle) zrobią tę misję co Ray zabija Williama.
A co do gry ogólnie: Grafa wymiata, ale pewnie jak w przypadku CoJ optymalizacja nie będzie najlepsza.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy trailer:

http://www.gamespot.com/xbox360/action/callofjuarezboundinblood/news.html?sid=6208231&om_act=convert&om_clk=newsfeatures&tag=newsfeatures;title;1

IMO zapowiada się naprawdę obiecująco. Jedynka przykuła mnie na długo do ekranu i jestem niemal pewien, że Techland po raz kolejny nas nie zawiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 10:36, junior17 napisał:

A ja jestem ciekaw jak (i czy w ogóle) zrobią tę misję co Ray zabija Williama.


Z tego co wiem, to ktoś inny zabija Williama.

@LESZ3u - zapowiada się ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nio, nio miodzo. ;) No i pisze ,że jeszcze tego lata, więc tylko czekać. Tylko jestem ciekawy jednej rzeczy. Ciekawe jak będzie z dubbingiem ? W jedynce nie było, ale dzięki temu bardziej czuło się klimat dzikiego zachodu. Jak będą mieli w planach dubbing to na PC''ta będzie, a ciekawe jak będzie w z konsolowymi wersjami. Napisy to muszą być po PL, bo ja innej opcji nie widzę. :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować