Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Niektórym pomogło w tym momencie zmniejszenie detali, jakoś modeli i tekstur i takie tam... Wszystko na minimum. Nieważne, czy masz mocarny sprzęcior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :D
Zmniejszyłem wszystkie ustawienia grafiki na najniższe i pomogło :)
Wrogowie pojawili sięz boku dyliżansu i ich wykonczyłem :)
Jeszcze raz wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6806372,Techland_odpowiada_na_pytania_dotyczace_Call_of_Juarez_.html

Przeczytajcie komentarze ludzi. Fakt, żal du*e ściska jak się czyta tekst w stylu:" Juz wiadomo jaka wersje kupić TORRENT ! :)"
Ale **uj z tymi złodziejami - czytajcie dalej.....
Spolszczenie z PC działa IDEALNIE z wersjami konsolowymi.
Techland zrobił uniwersalne spolszczenie, cytuję:
"Ten plik tak dobrze działa jakby był przeznaczony na obie platformy, nawet tłumaczy Xboxowe zwroty."
i
"Sprawdziłem i te napisy są także na PS3
Cały plik waży 652KB więc jaki problem był z wrzuceniem go do gry ?".

Ubisoft dał po prostu d**y. Techland zrobił spolszczenie na wszystkie 3 platformy, ale gościom z Ubisoftu się NIE CHCIAŁO skopiować tego pliku na płyty.
Po raz kolejny Ubisoft pokazał, że ma gdzieś klientów.

PS. Nie wiem już co się z tą firmą dzieje. Kiedyś nie pozwoliłaby sobie na takie numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Piraci to plaga narodu,na prawdę kolejna,po pijakach,ćpunach plaga narodowa,nie da sie opisać ile oni mld. złotych ukradli piracąc,za to można by te zasrane autostrady budować.
2 Ubi jak to Ubi ale to co wyprawia Ubi Polska to jakiś skandal...zawsze przesuwają premiery swych gier,albo w ogóle ich nie lokalizują[mam na myśli wersje konsolowe]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 13:58, NecroVisioneR napisał:

1.Piraci to plaga narodu,na prawdę kolejna,po pijakach,ćpunach plaga narodowa,nie da
sie opisać ile oni mld. złotych ukradli piracąc,za to można by te zasrane autostrady
budować.


Piraci to najwięksi złodzieje na świecie i taka jest prawda. Mogę się założyć że ukradli więcej kasy niż wszyscy złodzieje na raz. xD

Dnia 12.07.2009 o 13:58, NecroVisioneR napisał:

2 Ubi jak to Ubi ale to co wyprawia Ubi Polska to jakiś skandal...zawsze przesuwają premiery
swych gier,albo w ogóle ich nie lokalizują[mam na myśli wersje konsolowe]


Bo tak to jest jak na polski rynek pakuje się zagraniczna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2009 o 13:58, NecroVisioneR napisał:

2 Ubi jak to Ubi ale to co wyprawia Ubi Polska to jakiś skandal...zawsze przesuwają premiery
swych gier,albo w ogóle ich nie lokalizują[mam na myśli wersje konsolowe]

Ale z CoJ:WK to już totalnie przegięli. Techland stworzył lokalizację na konsole, a tym nierobom z UbiSoft Polska nawet się nie chciało skopiować jednego małego pliku.

Nie wiem po co Ubi się wepchało na nasz rynek. Przecież mają polskich dystrybutorów. A teraz to ze wszystkim stwarzają problemy (PoP, Hawx, EndWar, WiC:SA, teraz znowu z CoJ:WK).
Techland to polska firma i to oni powinni wydawać własne gry we własnym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, multi to chyba nieźle jest zwalony... nie mogę się połączyć z żadnym serwerem, bo "czas połączenia minął"
Kurna, zarąbiście. Miał ktoś podobne problemy ? Połączenie mam na bank dobre, po przecież w takiego Call of Duty 4 gram bezproblemowo na sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 16:12, Darkstar181 napisał:

Cholera, multi to chyba nieźle jest zwalony... nie mogę się połączyć z żadnym serwerem,
bo "czas połączenia minął"
Kurna, zarąbiście. Miał ktoś podobne problemy ? Połączenie mam na bank dobre, po przecież
w takiego Call of Duty 4 gram bezproblemowo na sieci.


Mam ten sam problem co Ty i również gram spokojnie w CoD-a 4 po sieci czy inne gry. Możliwe że jest to problem z po blokowanymi portami ale pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 16:54, Kraju napisał:

Mam ten sam problem co Ty i również gram spokojnie w CoD-a 4 po sieci czy inne gry. Możliwe
że jest to problem z po blokowanymi portami ale pewny nie jestem.

No jeżeli to porty, to lipa, bo te faktycznie mam zablokowane przez admina. Ale nigdy nie przeszkadzało to w graniu przez sieć. Nie będę jednak płakał z tego powodu, grę kupiłem ze względu na tryb dla jednego gracza, a do wieloosobowego zawsze zostaje wspomniany CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem: otóż na początku gry, w pierwszym miasteczku po zabicie szeryfa trzeba stamtąd uciekać dyliżansem, problem się pojawia gdy muszę wejść do środka dyliżansu i ostrzeliwać stamtąd wrogów na koniach, po 2 zabitych wrogach zawsze potem ginę i nie mam pojęcia dlaczego :D próbowałem kucać i nie pomogło zresetowałem level i zagrałem inną postacią i też nie pomogło ;) ma koś jakiś pomysł na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 11:59, Valentino_S_A napisał:

mam taki problem: otóż na początku gry, w pierwszym miasteczku po zabicie szeryfa trzeba
stamtąd uciekać dyliżansem, problem się pojawia gdy muszę wejść do środka dyliżansu i
ostrzeliwać stamtąd wrogów na koniach, po 2 zabitych wrogach zawsze potem ginę i nie
mam pojęcia dlaczego :D próbowałem kucać i nie pomogło zresetowałem level i zagrałem
inną postacią i też nie pomogło ;) ma koś jakiś pomysł na to ?


Jeśli zabijałeś wrogów tylko z jednej strony na przykład to się nie dziw, że giniesz. :) A jeśli wiesz, że wrogowie nadjeżdżają z dwóch stron, to zmniejsz detale, np. na minimum, parę postów wcześniej ktoś miał podobny problem i to mu pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 11:59, Valentino_S_A napisał:

mam taki problem: otóż na początku gry, w pierwszym miasteczku po zabicie szeryfa trzeba
stamtąd uciekać dyliżansem, problem się pojawia gdy muszę wejść do środka dyliżansu i
ostrzeliwać stamtąd wrogów na koniach, po 2 zabitych wrogach zawsze potem ginę i nie
mam pojęcia dlaczego :D próbowałem kucać i nie pomogło zresetowałem level i zagrałem
inną postacią i też nie pomogło ;) ma koś jakiś pomysł na to ?

Cóż, na pewno lepiej grać na tym etapie Rayem. On ma wspomaganie celowania, i lepiej się nadaje do tego rozdziału.
Ale główny powód problemu jest zazwyczaj spowalnianie gry. Przeciwnicy Ciebie ostrzeliwują, a Ty ich nie widzisz. Zmniejsz detale grafiki, i wtedy spróbuj. To zazwyczaj pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem... wiedziałem, że będzie mi hulać, ale żeby tak?

Rozdziałka coś tak 1362x1024. reszta opcji na full. Po odpaleniu gry grafa na wysokim poziomie i średnio 100 pare fpsów :P

A grywalność? Aż się nie mogę doczekać by grać dalej dziś :P Choć trochę nużące się robi tylko strzelanie i nieraz trzeba wybierać Tomka do gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem i przeszedłem...dwa razy. Pierwszy raz Ray''em , a za drugim razem wcieliłem się w Tomaszka. Przejście dwa razy ,z 12 sekretami i 3/4 achievementów (grałem na x360) zajęło mi 12h. Gra - miód. Strzelaniny wciągają jak nigdy ,tryb koncentracji nigdy się nie nudzi. Fabuła podtrzymywała klimat dzikiego zachodu - intrygująca i pełna tego co tygrysy lubią najbardziej. Wybitnie był zrobiony pierwszy rozdział w którym mogliśmy się wcielić w Ray''a biorącego udział w Wojnie Secesyjnej. Gra graficznie jest boska. Począwszy od pięknych lasów ,kończąc na ponurych jaskiniach i w końcu na bezdrożach w samym sercu "Dzikiego Zachodu". Pojedynki w samo południe nie mają sobie równych ,aczkolwiek trochę irytowało mnie to ,że w pojedynku z Juarezem ,ni z gruchy ni z pietruchy pojawiał się gong. Osobiście wydaję mi się ,że końcówka była zrobiona troszkę na szybko ,ale i tak był znakomita.
Grę przeszedłem na "Medium" i na "Easy" i powiem szczerze wcale nie mam dość i chyba przejdę jeszcze na Hardzie i poszukam sekretów ,bo i achievement wpadnie ;)
Co do multi - nie wiem dlaczego Si-Di-Ekszyn narzeka - chyba nie grali trybu Wild Wild West ,gdzie każdy Team Deathmatch ma fabułę - emocjonujące walki o bank i uciekanie z pieniędzmi w góry. Do tego sporo klas do odblokowania (osobiście preferuję Gunslingera i Trappera ,ale czekam na Veterana) - każdy znajdzie coś dla siebie ,coś co będzie odpowiadało jego stylowi gry.
W tę grę będę bawił się jeszcze długie tygodnie ,a nawet miesiące. Jest boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I przeszedłem grę... wyszło, że 6h z kawałkiem grałem... na średnim poziomie trudności. Raczej krótko, a wcale się nie spieszyłem :P

I fakt, końcówka

Spoiler

(w podziemiach - Ray zabił brata, ale jakoś nikt nie rozpaczał tak jak się rozpacza po zabiciu kogoś z rodziny)

nieco słaba w porównaniu do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2009 o 08:20, Kakarotto napisał:

I fakt, końcówka

Spoiler

(w podziemiach - Ray zabił brata, ale jakoś nikt nie rozpaczał tak
jak się rozpacza po zabiciu kogoś z rodziny)

nieco słaba w porównaniu do reszty.


E tam najzabawniejsze w końcówce

Spoiler

było to, że Ray został księdzem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 08:25, Markush napisał:

E tam najzabawniejsze w końcówce

Spoiler

było to, że Ray został księdzem. :)



Spoiler

Musiał nim zostać, bo w poprzedniej grze nim był. To raczej pastor niż ksiądz :P

I tylko nim został i od razu udzielił ślubu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 09:06, filip29 napisał:

Najzabawniejsze to było,

Spoiler

że Ray zabił Juareza a w jedynce żyje =/



Spoiler

Nie zabił - powiedział do Williama, że nie może go znaleźć pod tą wodą, ale nie zamierza go szukać, bo chce dorwać Thomasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować