Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2009 o 22:12, sinir napisał:

Mam kolejne pytanie. To tylko u mnie czy u wszystkich nie da się grać na tym multi? Tzn.
u mnie ciągle wywala i pokazuje się komunikat, że stracono połączenie z serwerem. To
jest u każdego czy to wina mojej pieprzonej neostrady?

EDIT: To znaczy DA SIĘ grać NA CHAMA, ale moim zdaniem to nie ma sensu. Gotówkę bardzo
trudno zarobić.

Niestety jest to wada multi w tej grze.
Może jakiś patch wyjdzie , ale nie wiem w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj serwer znalazłem. Zero laggów, wszystko "cacy". Była to Obława. Jak na nią wszedłem to się lekko przestraszyłem pozostałego czasu- na liczniku było ponad 35 minut. No ale nic, zacząłem grać. Wkrótce wysunąłem się na prowadzenie(rusznikarz-power FTW!), a statystyki końcowe lekko mnie zatkały. :) Nie ma to jak zdobyć 150k na jednej sesji. ^^

20090818142626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...chach.../
No, zdobycie 150k w jednym meczu to fajnie jest, a jeszcze fajnej jest jak zobaczy się potem komunikat, ze odblokowałeś złotą broń...
A znowu jaki ból jest jak się uzbiera 90k i nagle wywali z serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik z multi W COJ a mionowicie kiedy chcę przekstałcić profil kiedy już wszystko wpiszę daje przekształć coś się tam ładuje a potem wyskakuje że się nie powiodło! Gra oczywiście orginał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, że rano w piątek zamówiłem sobie CoJ BiB na xboxa za bardzo dobrą cenę 79,99. ;p Używana i bez instrukcj i okładki, ale nie będę płacił 180-200 zł by mieć jakieś ,,pierdółki". Cena nówki na xboxa straszna jest i strasznie się trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 17:59, Albii napisał:

Pochwalę się, że rano w piątek zamówiłem sobie CoJ BiB na xboxa za bardzo dobrą cenę
79,99. ;p Używana i bez instrukcj i okładki, ale nie będę płacił 180-200 zł by mieć jakieś
,,pierdółki". Cena nówki na xboxa straszna jest i strasznie się trzyma...

A jaka cena gry na konsole jest "normalna"?
Na szczęście nie mam konsoli.
A co do dodatkowych "pierdółek", to wersja kolekcjonerska na PC jest mistrzowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 13:45, R3clus3 napisał:

A co do dodatkowych "pierdółek", to wersja kolekcjonerska na PC jest mistrzowska.

Temu nie mogę zaprzeczyć. ;) Nawet chciałem się z kimś "złożyć na EK. Znaczy, kupuję EK i grę daję mu za tyle ile kosztuje normalnie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna gierka . Właściwie to niecierpie westernów . Klimatu dzikiego zachodu też nie trawie. Ale ta gra jakoś tak mimo mojej alergii na te klimaty przykuła mnie do monitora i nie dała odejść W przeciwieństwie do far cry 2 który też wpadł w moje łapy niedawno i wynudził oraz wkurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywać FC2 do CoJ''a BiB ?! Kolego, czy Ty się dobrze czujesz ? ;)

Ja dzisiaj zaliczyłem gierkę. Na mediumie, z questami pobocznymi, na spokojnie, w 6h i kilkanaście minut. ;) Powiem szczerze, mam mieszane uczucia. Wnikanie naszych postaci w tekstury. np; podczas przeładowywania broni będąc schowanym za skrzynią, czasami lufa karabina wchodzi w skrzynię, czerń w ustach, oraz ta dziwna ziemia, czy piasek w tym miejscu gdzie jest ukryty skarb, lecz to nie zmienia, że to jeden z najlepszych FPS w jakie grałem. Tak jak w dwójce silnik i fizyka gry, oraz klimat stoją na wysokim poziomie. Szkoda tylko, że dopiero pod koniec gry obczaiłem, że można ustawiać podpisy, bo tak nie zalapałem wszystkich dialogów, ale i tak będę przechodził jeszcze raz, by zaliczyć Very Hard, to uzupełnię braki w dialogach.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 23:39, Gordon92 napisał:

Jednak mam przeczucie
że pierwszy CoJ był bardziej rozbudowany.

Nie mogę się z tym zgodzić.
-W jedynce nie było np. wychylania się z za barykad czy ścian.
-W mutli jest więcej postaci.
-Wprowadzono pieniądze do kupowania broni podczas podróży i kilka dodatkowych misji na ich zdobycie.
-Kampania jest ciekawsza,fajnie że można wybierać między Ray''em , a Thomasem.
-W jedynce nie które etapy "meksa" były nudnawe , a w dwójce wszystkie są ciekawe.
itp. i itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 23:50, R3clus3 napisał:

-W mutli jest więcej postaci.

I co to zmienia ? Nic, jak dla mnie multi w jedynce było o niebo lepsze. Tutaj jakaś masakra. Wywala Cię w różnych miejsach, zrobisz parę kroków to od razu ktoś na respie czekaa i rozwala Cię i w ogóle jakoś dziwnie. No, a te klasy to chyba jakoś na siłę wsadzano, już w FC2 lepiej to było zrobione.

Dnia 27.08.2009 o 23:50, R3clus3 napisał:

-Kampania jest ciekawsza,fajnie że można wybierać między Ray''em , a Thomasem.
-W jedynce nie które etapy "meksa" były nudnawe , a w dwójce wszystkie są ciekawe.

O gustach się nie rozmawia. ;p

>itp. i itd.
O Rly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gram w najwyższych możliwych ustawieniach a na pokładzie mam karte gf 9600 gt nie zauważyłem żadnej czerni i przekłamań broń też ani razu mi nie ,,weszła" w teksturki


Do kolegi wyżej nie mówi się mam przeczucie że jest . Bo to nie gramatycznie. Pisz wydaje mi się że....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 12:12, Pawelec3 napisał:

Jaką postać uważacie za najlepsszą?


W multi czy w singlu?

BTW, bardzo, ale to bardzo dziwne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 12:12, Pawelec3 napisał:

Jaką postać uważacie za najlepsszą?


W singlu: Raya.

W multi: zależy od mapy, ale i tak w 90% przypadków wybieram rusznikarza. Dobry jest też oficer, trochę lepszy na średni dystans, ale gorszy w bliższych walkach.

A tak btw. to nienawidzę takich lamerów, którzy umieją jedynie miotać tymi żałośnie mocnymi dynamitami, bo w walce na rewolwery skilla nie mają. :< Rzuci taki kilka dynamitów(nigdy jeden, zawsze nimi "spamuje") przed siebie i dostaje nagrodę za trzech graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 23:55, sinir napisał:

A tak btw. to nienawidzę takich lamerów, którzy umieją jedynie miotać tymi żałośnie mocnymi
dynamitami, bo w walce na rewolwery skilla nie mają. :< Rzuci taki kilka dynamitów(nigdy
jeden, zawsze nimi "spamuje") przed siebie i dostaje nagrodę za trzech graczy.

Bo to nóby zwykłe. Grać nie umieją to walą ile granatów popadnie. W jedynce też mnie denerwowali.

Jest ktoś chętny na ustawkę na acziki na Xboxie ? Trzeba jeszcze jednej osoby, bo jak na razie są trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 10:48, berbelek napisał:

Jak wyrzucić kogoś z gry w multi?
Piszę, że gramy bez snajperów a ci dalej udają ślepych.


jeśli dobrze pamiętam to trzeba było na głównym czacie wpisać "/kick nick", oczywiście bez "". Z resztą na googlach możesz poszukać, tam będziesz miał nawet komendę jak napisać powód dla którego gracz został wyrzucony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować