Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2011 o 00:24, Gumisiek2 napisał:

Kupuj kogo chcesz. Jak Ci nie podpasuje, to nabijesz więcej kasy (co jest banalne) i
odblokujesz inną klasę.


No,ale mi chodziło co jest dla WAS najlepsze. To chyba było jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z CoJ2.Nie mogę przekształcić konta na internetowe.Zawsze jest błąd.Czytałem, że na stronie rejestracja.callofjuarez.pl trzeba zarejestrować i adres e-mail co się tam podało użyć do przekształcania konta, ale dopiero jak na ten adres przyjdzie jakaś wiadomość.Ja zarejestrowałem wczoraj około 20 i nic nie przyszło nadal.Miał ktoś ten sam problem i wie jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Miałem problem z rejestracją na samym początku. Po jakimś czasie zorientowałem się że jest coś z nickiem. Zmieniłem go i wszystko pięknie śmigało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze możesz spytać w temacie o WoW-ie, którą klasą gra się najlepiej (a jest ich 9 + jedna prestiżowa). Po pierwsze, klasy są w miarę zbalansowane, więc nie ma lepszej czy gorszej klasy. Po drugie, wszystko zależy od tego, jak chcesz grać. Klasy posiadające strzelbę są w miarę uniwersalne, rewolwerowcy nie poradzą sobie na otwartej przestrzeni, z kolei snajperzy są beznadziejni podczas walki w okopach (zaznaczam jednak, że jeżeli wymiatasz w grze, to poradzisz sobie każdą klasą i wszędzie). Z tego wynika, że drugim ważnym współczynnikiem decydującym o wyborze klasy jest mapa, choć znam ludzi, którzy grając snajperami radzą sobie w ciasnych zaułkach, bo po prostu dobrze ogarniają grę. Na początku musisz jednak zdecydować czy na danej mapie grać profesją posługującą się snajperką, czy może taką, która korzysta z obrzyna. Po trzecie, klasą trzeba potrafić grać. Możesz grać snajperem na ogromnej mapie, gdzie jest dużo pustej przestrzeni, i zostać załatwionym przez rewolwerowca, który po prostu zna się na grze. Osobiście w Call of Juarez na początku grałem wyłącznie strzelcem, później snajperem, następnie na przemian rewolwerem i górnikiem, a ostatnio wszystkim po kolei. W Więzach Krwi jest o tyle gorzej, że jest bodajże 13 klas, a większość nie różni się od siebie praktycznie niczym. Spróbuj gry każdą klasą i sam zdecyduj, którą gra Ci się najlepiej. Pytałeś, czy lepiej odblokować klasę X czy Y. Ja mogę odpowiedzieć, że Y, którą będzie Ci się grało nawet fajnie, jednak po jakimś czasie spróbujesz pograć klasą X i może się okazać, że tą klasą gra Ci się dużo lepiej, w dodatku sprawdza się ona w każdej sytuacji. Sam na początku odblokowałem ostatnią klasę (Weterana) i mogę śmiało powiedzieć, że jest to słaba klasa, ale może Tobie będzie się nią fajnie grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 godzin 30 minut na hardzie. Całkiem przyjemnie się grało, fabuła dosyć ciekawa chociaz ten skarb to niezła bajka :p. Przez cały czas myślałem że to William jest tym pastorem z pierwszej części, a to Ray. Aż mam ochote pograć w pierwsza czesc, chociaz dawno temu nie przypadła mi do gustu.

Jak dostać w swoje ręce karabin snajperski ? Przeszedłem całą grę i nic :O.
Da się zrobić tak, by na nowo zaczać gre (bardzo trudny poziom), ale z bronią która miałem na końcu gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 12:41, nolif3r napisał:

6 godzin 30 minut na hardzie. Całkiem przyjemnie się grało, fabuła dosyć ciekawa chociaz
ten skarb to niezła bajka :p. Przez cały czas myślałem że to William jest tym pastorem
z pierwszej części, a to Ray. Aż mam ochote pograć w pierwsza czesc, chociaz dawno temu
nie przypadła mi do gustu.

Jak dostać w swoje ręce karabin snajperski ? Przeszedłem całą grę i nic :O.
Da się zrobić tak, by na nowo zaczać gre (bardzo trudny poziom), ale z bronią która miałem
na końcu gry ?


Ale tą wstawkę o Ray''u to mógłbyś wziąć w spoiler, co? Możliwe, że są jeszcze osoby, które nie grały w CoJ2, a mogą się przypadkowo na Twój post natknąć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 12:41, nolif3r napisał:

6 godzin 30 minut na hardzie. Całkiem przyjemnie się grało, fabuła dosyć ciekawa chociaz
ten skarb to niezła bajka :p. Przez cały czas myślałem że to William jest tym pastorem
z pierwszej części, a to Ray. Aż mam ochote pograć w pierwsza czesc, chociaz dawno temu
nie przypadła mi do gustu.

Jak dostać w swoje ręce karabin snajperski ? Przeszedłem całą grę i nic :O.
Da się zrobić tak, by na nowo zaczać gre (bardzo trudny poziom), ale z bronią która miałem
na końcu gry ?

dziwne mi w co drugim sklepie mozna nabyc ta bron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 14:05, Karol44 napisał:

Ostatnio zakładam serwer i czy mógłby ktoś podać komendy adminowskie?


Proszę bardzo:
Polecenia w grze sieciowej (wprowadzane w oknie rozmowy):
/Nick <nick> - zmiana nicka (tylko w grze lokalnej)
/KillMe - zabija ciebie

Polecenia w grze sieciowej (wprowadzane w oknie rozmowy) dostępne tylko dla administratora:
/Kick <nick> [<powód>] - wyrzuca danego gracza z gry
/Kill <nick> - zabija danego gracza
/MapNext - przejście do następnej mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 15:53, Erkon1008 napisał:

Nie mogę przekształcić konta na internetowe...
DONSZABLA - na jaki nick zmieniłeś nick???

czekaj, czekaj... juz wiem o co kaman, nie trzeba odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U którego kupca można dostać świetnego rangera? Pamięta ktoś? Bo przeszedłem grę a tej broni dla Ray''a, którym grałem cały czas nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować