Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2009 o 18:38, Wukas napisał:

Ja mam problem bodajże to jest 13 chapter, kiedy złapali syna tego wodza apaczów, to
Ray i Thomas idą do takiego "zamglonego" miasta :P Nagle słyszą głos, i mam zadanie sprawdzić
tę chatę z której dobiegał głos, jednak wszystkie drzwi są zamknięte (Locked).
Jak to przejść?


Ja grałem Thomasem, trzeba użyć lassa i zaczepić o jakąć wystajacą deskę (czy cos takiego, w kazdym razie od frontu jest)
Jak weźmiesz lasso to na ekranie powinno siępojawic w którym miejscu jest do zaczepienia, tak jak np. cel jest oznaczony gwiazdka, tak lasso bedzie zaznaczone (tylko ze bedzie lina zamiast gwiazdki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grą w sieci, otóż staram się przerobić mój profil na profil sieciowy, podaje kod seryjny, potwierdzam hasło, i podaje adres meilowy, po potwierdzeniu pisze "przekształcenie profilu nie powiodło się". Proszę o pomoc :).


Ok, zrobiłem nowy profil na którym nic nie przechodziłem, ale i tak może mi ktoś powiedzieć czemu na tym co przeszedłem 100% gry nie mogłem grać w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 00:43, Albii napisał:

Ciągnie mnie strasznie do tej, gry. :P Ale tak patrząc na cenyto około 150zł stoi, więc...
ale słyszałem tyle pochlebnych opini od kumpli, więc nie będę chyba długo czekał z zakupem.
;)


A nie wiem czemu nie spojrzysz na allegro, tam nówki są po 65 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 11:50, berbelek napisał:

Czy można ustawić w multi przy tworzeniu mapy, żeby nie mogli się dołączyć snajperzy?
Wkurw... mnie delikatnie mówiąc.


jak zakładasz serwer, to raczej ci wszystko wolno, chodź nie wiem czy tak jest w CoJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 12:12, Major_W napisał:

> Czy można ustawić w multi przy tworzeniu mapy, żeby nie mogli się dołączyć snajperzy?

> Wkurw... mnie delikatnie mówiąc.

jak zakładasz serwer, to raczej ci wszystko wolno, chodź nie wiem czy tak jest w CoJ


to czemu się wypowiadasz jak nie wiesz? :) ja takiej opcji przy zakładaniu serwera nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 11:50, berbelek napisał:

Czy można ustawić w multi przy tworzeniu mapy, żeby nie mogli się dołączyć snajperzy?
Wkurw... mnie delikatnie mówiąc.


No nie za bardzo, ale zawsze możesz krzyknąć, że bez snajperów, albo zmień sobie nick na: NO SNIPERS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ustawić tak , że dozwolony jest 1 snajper na team.Wtedy to nie psuje zabawy, a jak ktoś zachce sobie pograć snajperem to nie widzę przeszkód.
Ja tak robię na swoim serwerze i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 22:20, filip29 napisał:

Nie wiem co masz do snajpera normalana klasa jak każda inna ( no może nie licząc szpiega=p).


No nie powiedziałbym, zę taka normalna, tą klasą praktycznie nie trzeba uczyć się grać, jest za silna, trafisz w małego palca u nogi i koleś leży. Do tego strasznie ciężko jest to zabić. No nie Eff? Pamiętasz jak chciałem zginąć na środku Pueblo Taos... Ale wtedy miałem zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 12:48, berbelek napisał:

> > Czy można ustawić w multi przy tworzeniu mapy, żeby nie mogli się dołączyć
snajperzy?
>
> > Wkurw... mnie delikatnie mówiąc.
>
> jak zakładasz serwer, to raczej ci wszystko wolno, chodź nie wiem czy tak jest w
CoJ

to czemu się wypowiadasz jak nie wiesz? :) ja takiej opcji przy zakładaniu serwera nie
widzę

wypowiadam się na podstawie innych Fps''ów, a to była tylko sugestia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 22:42, Markush napisał:

> Nie wiem co masz do snajpera normalana klasa jak każda inna ( no może nie licząc
szpiega=p).

No nie powiedziałbym, zę taka normalna, tą klasą praktycznie nie trzeba uczyć się grać,
jest za silna, trafisz w małego palca u nogi i koleś leży. Do tego strasznie ciężko jest
to zabić. No nie Eff? Pamiętasz jak chciałem zginąć na środku Pueblo Taos... Ale wtedy
miałem zabawę.

Zgadzam się.Do tej klasy nie potrzeba wielkich umiejętności żeby coś zdziałać, więc jeśli ktoś gra często snajperem oznacza , że idzie na łatwizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się chce można go zabić jak każdego innego. Według mnie bardziej denerwują goście rzucający dynamit na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 12:33, filip29 napisał:

Jeśli się chce można go zabić jak każdego innego. Według mnie bardziej denerwują goście
rzucający dynamit na wszystkie strony.


Myślisz? Jakoś tych pięciu ludzi mnie zabić nie mogło. A stałem w miejscu i patrzyłem sobie dookoła.
Ludzie rzucający dynamit na wszystkie strony też sa czasem denerwujący, ale jeśli ktoś rzuca ten dynamit tam gdzie chce, bo np. rozbrajają dynamit, to mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 12:33, filip29 napisał:

Jeśli się chce można go zabić jak każdego innego. Według mnie bardziej denerwują goście
rzucający dynamit na wszystkie strony.

wole gościa z dynamitami niż 3 sniperów na Legendach Dzikiego zachodu gdzie masz ustaloną trasę do przejścia i wykonywania zadań, 3 albo 2 potrafi zatrzymać postęp itp., no ale nie oszukujmy się zawsze będzie nam coś przeszkadzać :D, musimy po prostu przywyknąć do rzeczywistości, każdy kombinuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować