Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Ja lubię sobie poszaleć rusznikarzem albo hombre, więc jak do gry podłączy się za dużo snajperów to zwyczajnie mam mniejszą przyjemność z grania.
Mam pytanie, co konkretnie daje rozwinięcie postaci? Jakoś nie zauważyłem większej różnicy w graniu po rozwinięciu takiego hombre.
I kolejne pytanie, planowany jest może patch z nowymi mapami, ewentualnie nowymi trybami rozgrywki w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 15:10, berbelek napisał:

Ja lubię sobie poszaleć rusznikarzem albo hombre, więc jak do gry podłączy się za dużo
snajperów to zwyczajnie mam mniejszą przyjemność z grania.
Mam pytanie, co konkretnie daje rozwinięcie postaci? Jakoś nie zauważyłem większej różnicy
w graniu po rozwinięciu takiego hombre.
I kolejne pytanie, planowany jest może patch z nowymi mapami, ewentualnie nowymi trybami
rozgrywki w multi?

Może nie odczuwasz, bo jest po prostu lekka zmiana.
Czasami zwiększenie HP może uratować tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2009 o 15:10, berbelek napisał:

I kolejne pytanie, planowany jest może patch z nowymi mapami, ewentualnie nowymi trybami
rozgrywki w multi?


Wiem tylko, ze mają być wydane jakieś nowe poziomy do singla czy coś, chyba nawet news był na gramie. Ale o mapach do multi nic nie wiadomo, a co do trybów, to cholera, co ty byś jeszcze chciał, jest przecież 5 trybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 23:04, mateuszjasinski napisał:

Mógłby ktoś mi napisać jak zaliczyć achievementa D-Day?

Spoiler

Niestety nie jestem w stanie
zatopić wszystkich tratw, zawsze chociaż jedna dobija do brzegu...



yyy, no trzeba wszystkie tratwy zestrzelić, trzeba się rozglądać bo to leci zewsząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wskazówki? Robiłem to już około 23 razy, nie mam już chęci tego powtarzać w kółko.

Spoiler

Czytałem komentarze na YouTube''ie, piszą, że najpierw trzeba strzelić w grupę żołnierzy na brzegu po prawej, potem zająć się lewą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie do posiadaczy Polskiej wersji gry w standardowej edycji(tzn. nie kolekcjonerskiej). Czy pudełko od gry było całkowicie zafoliowane, czy "zabezpieczenie" stanowił jedynie kawałek taśmy pomiędzy plastikowym a papierowym opakowaniem?

I dwa bonusowe pytanka:

1. Co DOKŁADNIE wchodzi w skład dodatkowej zawartości do CoJ, do której kod dostępny jest w Edycji Kolekcjonerskiej?
2. Grałem już trochę na multi i mam małe pytanko. Jak odblokować te dodatkowe klasy, które z początku są zablokowane?

Proszę o szybką odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 22:34, sinir napisał:

Mam ważne pytanie do posiadaczy Polskiej wersji gry w standardowej edycji(tzn. nie kolekcjonerskiej).
Czy pudełko od gry było całkowicie zafoliowane, czy "zabezpieczenie" stanowił jedynie
kawałek taśmy pomiędzy plastikowym a papierowym opakowaniem?


Tego nie wiem, bo mam EK.

Dnia 13.08.2009 o 22:34, sinir napisał:

1. Co DOKŁADNIE wchodzi w skład dodatkowej zawartości do CoJ, do której kod dostępny
jest w Edycji Kolekcjonerskiej?


40 tysięcy dolarów do multi do odblokowywania nowych klas, świetny (złoty) Ranger do grania tylko i wyłącznie w 2 pierwszych epizodach gry i srebrna (dobra) broń do multi (przydatne)

Dnia 13.08.2009 o 22:34, sinir napisał:

2. Grałem już trochę na multi i mam małe pytanko. Jak odblokować te dodatkowe klasy,
które z początku są zablokowane?


Jak grasz, to zabijasz jak zabijasz to trzepiesz kasę, jak kończysz mecz to dostajesz tą kasę, ona idzie na twoje konto i możesz odblokowywać nowe klasy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 18:21, Gumisiek2 napisał:

Czy CoJ 2 ma jakiś kod do multi i jak ktoś ma np. używkę, to będzie mógł pykać w multi?


Jakiś tam kod był i nawet trzeba było się chyba rejestrować, więc to zależy czy ten od którego kupujesz grę udostępni ci swoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach też są jakieś kody od multi ? Bo mam zamiar kupić sobie używkę na xboxa... Pewnie nie ma takich probloemów, ale wolę wiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, czy ktoś może mi napisać, jak odblokować "złote" Rangery? Już prawie grę przeszedłem (jestem podczas ataku na wioskę apaczów) a nigdzie takiego nie znalazłem, ani w żadnym sklepie kupić nie mogłem. Z góry dzięki
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 21:41, Pariah napisał:

hmm, czy ktoś może mi napisać, jak odblokować "złote" Rangery? Już prawie grę przeszedłem
(jestem podczas ataku na wioskę apaczów) a nigdzie takiego nie znalazłem, ani w żadnym
sklepie kupić nie mogłem. Z góry dzięki
Pozdrawiam


No właśnie w tym rzecz, ze to jest chyba jedyna broń której złotej kupić się nie da, ją można chyba tylko pograć w singlu jak masz EK to w pierwszych dwóch aktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 21:41, Pariah napisał:

hmm, czy ktoś może mi napisać, jak odblokować "złote" Rangery? Już prawie grę przeszedłem
(jestem podczas ataku na wioskę apaczów) a nigdzie takiego nie znalazłem, ani w żadnym
sklepie kupić nie mogłem. Z góry dzięki
Pozdrawiam


Z tego co wiem nie można ich odblokować bez specjalnego kodu. Ale wystarczające są złote volcano guny.=D
EDIT:Kolega wyżej mnie wyprzedził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko dotyczące multiplayera. Czy kwota, jaką przeznaczę na ulepszenia postaci podczas gry na serwerze, zostanie mi odliczona od kasy, jaką zdobędę po grze(mówię o tej do odblokowywania postaci)?

No i nadal oczekuję odpowiedzi na moje pytanie sprzed paru postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:55, sinir napisał:

Mam małe pytanko dotyczące multiplayera. Czy kwota, jaką przeznaczę na ulepszenia postaci
podczas gry na serwerze, zostanie mi odliczona od kasy, jaką zdobędę po grze(mówię o
tej do odblokowywania postaci)?


Z tego co mi wiadomo to nie, kasa wydana na ulepszenia nie odejmuje się z całej zdobytej, ale to w zasadzie nie jest za bardzo potrzebne, ja do odblokowania wszystkich klas grałem bez ulepszeń, bo myślałem, ze się odejmuje...
Mimo wszystko życzę takie fajnego buga, jak ja miałem, ze po zdobyciu 700k$ odlblokowała mi się zlota broń do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie. To tylko u mnie czy u wszystkich nie da się grać na tym multi? Tzn. u mnie ciągle wywala i pokazuje się komunikat, że stracono połączenie z serwerem. To jest u każdego czy to wina mojej pieprzonej neostrady?

EDIT: To znaczy DA SIĘ grać NA CHAMA, ale moim zdaniem to nie ma sensu. Gotówkę bardzo trudno zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować