Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Mam problem z instalacją patcha 1.1. Kiedy uruchamiam instalator, wszystko idzie dobrze, ale kiedy zaczyna się instalacja, to wyskakuje informacja o błędzie o następującej treści: "Błąd: -1620 Nie można otworzyć pakietu instalacyjnego. Skontaktuj się z producentem aplikacji w celu weryfikacji, czy jest to prawidłowy pakiet Instalatora Windows."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 20:34, sliski_wojtas napisał:

Mam pytanie ile zajęło wam przejście CoJ Więzy Krwi ? Ja mam obecnie 6 godzin w rozgrywce.

15h 17m 12s na Very Hardze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 20:34, sliski_wojtas napisał:

Mam pytanie ile zajęło wam przejście CoJ Więzy Krwi ? Ja mam obecnie 6 godzin w rozgrywce.


10h na normalu z obijaniem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 20:34, sliski_wojtas napisał:

Mam pytanie ile zajęło wam przejście CoJ Więzy Krwi ? Ja mam obecnie 6 godzin w rozgrywce.

Mi xfire naliczyło 15 godzin.
Jednakże musisz uwzględnić to że się "bawiłem" w zbieranie sekretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 20:34, sliski_wojtas napisał:

Mam pytanie ile zajęło wam przejście CoJ Więzy Krwi ? Ja mam obecnie 6 godzin w rozgrywce.


5 h na łatwym, 6 h na normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 22:55, Kraju napisał:

> Mam pytanie ile zajęło wam przejście CoJ Więzy Krwi ? Ja mam obecnie 6 godzin w
rozgrywce.

5 h na łatwym, 6 h na normalnym.

Ja na normalu dobiłem już prawie do 6 godzin, później i tak pewnie jeszcze raz zacznę przechodzić grę robiąc wszystkie misje poboczne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie jestem na końcu gry (chyba). Muszę znaleźć wyjście z jakiś "lochów" i przy okazji mam osłaniać brata Williama, ale jet tam tak ciemno, że nie mogę znaleźć tego felernego wyjścia. Może trzeba coś tam ze sobą zabrać ? Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rozjaśnij sobie grę, poprzez opcje w grach lub menu monitora.
2. Za tymi "głazowatymi ścianami" jest ukryte przejście. Zakładając że zabiłeś już

Spoiler

kochanka Marisy

(nie pamiętam już imion dokładnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:26, Kraju napisał:

1. Rozjaśnij sobie grę, poprzez opcje w grach lub menu monitora.
2. Za tymi "głazowatymi ścianami" jest ukryte przejście. Zakładając że zabiłeś już

Spoiler


kochanka Marisy

(nie pamiętam już imion dokładnie)


Ok, dzięki wielkie. Jutro biorę się do grania w Więzy Krwi ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry Multi w internecie . Bo Jest wszystko ok , tylko chciałem zapytać czy u was też tak Ciężko się celuję ???? Może nie tyle ciężko , co czasem jest ciężko wycelować tą kropeczką w przeciwnika , bo kursor chodzi płynnie ale jak się powolutku celuję to on tak przeskakuję jak się pyknie leciutko w bok to zamiast przesunąć się odrobinkę w bok to on przesuwa się takim mały skokiem co powoduje że ciężej jest trafić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gram w Calla na PC w sieci ! Wiem ze jest opcja ulepszenia wlasnego kilera . Ostatnio nawet wyskoczyl mi komunikat takiej tresci (mniej wiecej:) :: teraz mozesz ulepszyc snajpera - czy jakos tak bo zaraz potem rozlaczyl mnie serwer :) Gdy wszedlem jeszcze raz nie widzialem zadnej roznicy jesli o mojego zawodnika chodzi . Jesli chodzi o wykupienie nowego zawodnika ok wszystko jest jasne ale zeby danego wilka dzikiego zachodu ulepszyc ? Czy moze ktos zglebic ten temat !? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 17:22, metanol napisał:

Witam! Gram w Calla na PC w sieci ! Wiem ze jest opcja ulepszenia wlasnego kilera . Ostatnio
nawet wyskoczyl mi komunikat takiej tresci (mniej wiecej:) :: teraz mozesz ulepszyc snajpera
- czy jakos tak bo zaraz potem rozlaczyl mnie serwer :) Gdy wszedlem jeszcze raz nie
widzialem zadnej roznicy jesli o mojego zawodnika chodzi . Jesli chodzi o wykupienie
nowego zawodnika ok wszystko jest jasne ale zeby danego wilka dzikiego zachodu ulepszyc
? Czy moze ktos zglebic ten temat !? z gory dziekuje


Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że ulepszenie działa do pierwszej śmierci albo końca jednej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować