Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Możecie mi podać link do okładki CoJ: Więzy Krwi? Ja nigdzie nie moge znaleźć przodu(to znalazłem),tyłu i boku(te nie) Chce sobie wydrukować okładkę,gdy będe miał płytę z CDA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 17:49, bobobo napisał:

Możecie mi podać link do okładki CoJ: Więzy Krwi? Ja nigdzie nie moge znaleźć przodu(to
znalazłem),tyłu i boku(te nie) Chce sobie wydrukować okładkę,gdy będe miał płytę z CDA
;)


To może inaczej: Czy mógłby ktoś dla mnie zeskanować okładkę gry? Oczywiście,mówię tylko do posiadaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje, lecz mi raczej chodziło o polską wersję ;) Jeżeli nie znajdziecie (a proszę was o to,abyście znaleźli) to użyje angielskiej wersji,chociaż zależało by mi na naszej narodowej wersji pudełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 11:58, damlon napisał:

Gra nadchodzi w CDA, stąd moje pytanie: grają ludzie w multi jeszcze?


Wczoraj grałem wieczorem i było 17 serwerów. Może faktycznie mało osób gra ale zabawa jest przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 12:01, Darkstar181 napisał:

> Gra nadchodzi w CDA, stąd moje pytanie: grają ludzie w multi jeszcze?
graja, zabawa przednia.


Kupiłem dzisiaj grę z CDA. Multi ma jeden olbrzymi minus, nie ma czegoś takiego jak lista serwerów, więc gdy jesteśmy dorzucani do w pewnym sensie przypadkowych rozgrywek, to jak pograć w sieci ze znajomymi, skoro można trafiać na różne serwery? Jest to jedyny FPS jaki posiadam, który nie ma listy serwerów on-line, nawet w pierwszym CoJ, to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 15:31, damlon napisał:

Kupiłem dzisiaj grę z CDA. Multi ma jeden olbrzymi minus, nie ma czegoś takiego jak lista
serwerów, więc gdy jesteśmy dorzucani do w pewnym sensie przypadkowych rozgrywek, to
jak pograć w sieci ze znajomymi, skoro można trafiać na różne serwery? Jest to jedyny
FPS jaki posiadam, który nie ma listy serwerów on-line, nawet w pierwszym CoJ, to jest.


JAk nie ma listy, jak jest. Musisz wybrać tylko właściwą opcje w Menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 15:52, filip29 napisał:


JAk nie ma listy, jak jest. Musisz wybrać tylko właściwą opcje w Menu.


A konkretniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jest sens wydawać znalezioną kasę na nowe bronie ?? Głównie chodzi mi o ty czy jak kupie jakąś lepszą broń to czy będę miał ją w późniejszych etapach, czy ponownie będę musiał ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 00:28, Kerigun napisał:

Powiedzcie mi czy jest sens wydawać znalezioną kasę na nowe bronie ?? Głównie chodzi
mi o ty czy jak kupie jakąś lepszą broń to czy będę miał ją w późniejszych etapach, czy
ponownie będę musiał ją kupić.

Z tego co zauważyłem to ta broń pozostaje. Tylko jak kupisz u jednego brata to ten drugi tego nie będzie miał. Dla niego musisz osobno kupić. Tam chyba na nic kasa tak nie jest potrzebna. Więc jest sklep to kupuje broń, bo po co mają się pieniążki marnować. Pierwszy etap gry jest taki sobie. Później to się rozkręca. Szkoda że niema trybu współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiekszośc ostatnio kupilem cda i przeszedlem kampanie i bardzo chcialbym zagrac w multi moglby mi ktos powiedziec na jakiej stronie trzeba sie zarejestrowac żeby stwarzyć swój profil do multi ? Z gory wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba się na stronie logować xD Po prostu klikasz multiplayer, i zmień swój profil na profil internetowy (czy jakoś tak). Wpisujesz swój nick (ale nie ten co przy logowaniu dla jedneo gracza), swoje stare (lub nowe) hasło, i e-mail. I grasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doadm jeszcze, że najlepiej jest grać na zmianę Rayem i Thomasem. I kupować im broń na bieżąco.
Pamiętam jak ja grałem, to grałem cały czas Thomsaem, a jak pod koniec gry trzeba było zagrać Rayem... Łohoho z taką podstawową bronią to ja mogłem dużo . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 16:41, xkarionx napisał:

ale jakie haslo to co przy profilu singlowym jest?

Czytanie ze zrozumieniem?
swoje stare (lub nowe) hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować