Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2011 o 17:38, xkarionx napisał:

Dobra juz sie zarejestrowałem ale teraz nie moge wejsc na zaden serwer za kazdym razem
pisze ze czas polączenia z serwerem minął.


Jeśli masz zainstalowane Hamachi to wejdź w "Panel sterowania > Połączenia sieciowe" i wyłącz je klikając prawym i wybierając odpowiednią opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O chłopie dzieki pomogło sam bym sie nie domyslił. Mam takie pytanko za kase w multi mozna odblokowywac tylko nowe postacie czy też je w jakis sposob ulepszac jesli tak to jak to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pojedynki w CoJ: WK sa po prostu porabane. Od wczoraj probuje zalatwic goscia na koncu czwartego rozdzialu. Nawet jak uda mi sie wyciagnac bron z kabury to nie moge strzelac pomimo, iz jest celownik i naciskam lewy przycisk myszy.

UPDATE:
Powkurzalem sie troche, wpisalem w wujka googla fraze "call of juarez pojedynki" i znalazlem rozwiazanie. :) Trzeba trzymac reke blisko pistoletu, a jak bedzie dzwiek to zrobic ruch mysza w lewo i jak sie pojawi celownik to strzelac. :) I zadzialalo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Wytrzymałem półtorej godziny. Dałem sobie spokój w etapie z dyliżansem jak kilka razy pod rząd zginałem nie wiadomo czemu, bo nikt do mnie nie strzelał....do tego te koszmarne animacje i strasznie wolne bieganie. Ja szybciej chodzę niż McCallowie sprintują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, początek możesz uznać za nieco nudny, ale z czasem gra rozkręca się i jest naprawdę super.

@xkarionx - odblokowane klasy możesz ulepszać w trakcie meczu. Takie ulepszenie pozostanie aktywne tylko do końca meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:35, Divii napisał:

Yyy... Bo to na tym polega, że trzeba w odpowiednim momencie sięgnąć po broń.


No teraz to zrozumialem. Wczesniej nieswiadomie oddawalem strzal od razu po wyjeciu pistoletu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha dzieki, spoko.
A mi gra bardzo przypadła do gustu i z pewnością wiele razu jeszcze w nią zagram, zaciekawiło mnie także multi, które ma ciekawe tryby gry, wkurzaja mnie tylko sniperzy, którzy campią naprzeciwko respa i przez brame nie mozna przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz chyba...ja grę wspominam bardzo dobrze. Fabuła, klimat, świetne zakończenie, czego chcieć więcej?
Może gra się zestarzała przez te dwa lata, nie wiem. Wtedy grafikę raczej się chwaliło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 11:59, Kerigun napisał:

Powiedzcie mi jeszcze ile jest poziomów danej broni ?? Max to 3 gwiazdki czy może być
więcej ??


Max to 3 gwiazdki (zwykły,dobry i świetny)

Ej co lepiej kupić: Rusznikarza czy Hombre?

PS. Z swojej strony polecam kupywać w singlu Volcano Gun do obu postaci. Z nim przejdziecie z łatwością każdy etap ;) Polecam też do Thomasa Świetny QuickShotter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2011 o 19:02, bobobo napisał:

Ej co lepiej kupić: Rusznikarza czy Hombre?


W sumie to Hombre jest dobry tylko na krótki dystans, a rusznikarz na krótki i średni, więc bierz Rusznikarza.

Dnia 17.03.2011 o 19:02, bobobo napisał:

PS. Z swojej strony polecam kupywać w singlu Volcano Gun

Zawsze kupuję po 2. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 19:02, bobobo napisał:

PS. Z swojej strony polecam kupywać w singlu Volcano Gun do obu postaci. Z nim przejdziecie
z łatwością każdy etap ;) Polecam też do Thomasa Świetny QuickShotter.


Ray u mnie ma dwa świetne QuickShottery i z nimi grę przechodzę. Thomas ma świetny Classic Rifle i też świetny quickshotter. Nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem tryb fabularny. Szczerze to CoJ2 jest grą bardzo dobrą z kilkoma ciekawymi patentami. Szkoda tylko, że na średnim poziomie trudności czasami było aż zbyt łatwo (zdarzały się miejsca, w których po prostu parłem przed siebie). Zakończenie trochę mnie zaskoczyło.

No cóż, pora wziąć się za jedynkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą.Zainstalowałem nią z płyty z CDA, zainstalowałem patch i ze strony cdaction.pl wziąłem klucz do multi.Odpaliłem grę i gdy chcę zagrać w multi to muszę przekształcić profil gracza.Wpisuję co trzeba i pisze:"Nie można przekształcić profilu gracza" lub timeout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować