Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

seria .hack trafi na PSP

9 postów w tym temacie

Przyznam, że jeszcze nie grałem, ani w ogóle nie miałem styczności z tą grą. Na PSP może i fajnie byłoby pograć, ale odstraszają mnie te krzaczki językowe na screenie :P No ale przecie zrobią wersję angojęzyczną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@artykuł:
"ma być ostatnią grą studia CyberConnect2 dziejącą się w The World "

Z 1UP, skąd bodaj ten news się rozszedł:
"the series'' first portable outing will tell an all-new story set ten years after the first .hack, which Famitsu speculates might be the finale for the series"

@up
"Considering the volume of characters appearing in Link that will be totally unfamiliar to Western players (America and Europe have only received a fraction of .hack''s expanded universe), a Stateside release seems questionable."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta super. Pierwsza seria trafiła do Europy, ale już nie do Polski. Druga nie trafiła nawet do Europy. I myślę, że ta gierka również nie zostanie wydana w Europie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie w //Linka bez znajomości poprzednich 7 (8 licząc online//offline) gier, mang, paru serii light novels i wszystkich serii anime chyba i tak nie będzie miało zbyt wielkiego sensu. A przynajmniej nie, jeśli chce się czerpać z tytułu pełną satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jest już w wersji angielskiej, przeszedłem wszystkie 3 części i muszę przyznać, że to jedna z lepszych gier PS2 z jakimi się spotkałem. ( Zaraz obok God of War I/II, Devil May Cry 3, FFX ). Po prostu niesamowicie wciąga, jedyny problem w .hack//G.U to fabularne dungeony w których to wyjątkowo nie da się przebiec na ślepo :p . Tylko by rozumieć co się dzieje należałoby obejrzeć niesamowicie kiepskie anime jakim jest .hack//Roots, jakoś to przeżyłem i muszę przyznać że po zagraniu w grę było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:00, Ichigo napisał:

Akurat jest już w wersji angielskiej, przeszedłem wszystkie 3 części i muszę przyznać,
że to jedna z lepszych gier PS2 z jakimi się spotkałem.

Szkoda, że tylko w US-NTSC ... pewnie masz konsole ze stanów... pewnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować