Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows 7 kontra Vista - wydajność w grach

61 postów w tym temacie

Jak narazie stwierdzam, że interfejs jest chyba bardziej przyjazny dla użytkownika... Zgadzam się z wypowiedziami, w których zawarte jest, że Windows 7 to kontynuacja Visty (to ma być po prostu poprawiona Vista i raczej tak zostanie). U mnie np. WiFi lepiej odbiera na Windows 7 beta niż na "Viście"... Narazie nie narzekam, a to dopiero jest przecież beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kajetan Chrumps chrzanisz tak, że ja to od lat nie słyszałem. Pomina kolejność systemów (95, ME, 98, XP, NT) bo to będzie czepianie się. Ale stwierdzenie że patch, będący poprawką czyli czymś co ma coś naprawić zawali i zamula sprzęt??? To walnołeś z armaty głupoty, i kretynizmu. Poza tym SPRAWDZAJCIE WIADOMOŚCI!!! Może ktoś to wkońcu zauważy. Vista SP1 to versja 6.0. 6.1 to windows server 2008. Naprawde to nie jest takie straszna, wejść na np. Wikipedie i coś sprwadzić, to nie boli. Monitor cie nie zje. Mysz nie owinie się wokół szyji i udusi. Klawiatura nie porazi prądem. A dysk nie wybuchnie. Ja nic do ciebie nie mam. Poprostu ludzie, jak nie wiecie to najlepiej nic nie mówcie, bo wystawiacie się na śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 21:28, AvP2 napisał:

Ja żadnej informacji o tym że obecna beta W7 ma DX11 nie słyszałem. Jeśli jest inaczej
to poproszę o link...


Siodemka ma DX11. Linka nie dam bo nie chce mi sie uploadowac screenshota. Zagoogluj wasc jak nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na razie Windows 7 w wersji beta radzi sobie w grach nieznacznie gorzej od poprzedniego systemu operacyjnego Microsoftu "

o w morde no to ładnie, skoro gry działają JESZCZE GORZEJ niz na viście, to ja dziekuję. juz na V. była porażka i masa osób została przy xp. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na tą Vistę na moim komputerze Vista Home Premium śmiga szybciej od Xp i o dziwo ikilka procent gry przybrały na FPS mało realne, ale prawdziwe więc póki co nie przesiadam się na żaden inny system :)
Oczywiście system regularnie dbam i czyszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubolewam nad głópotą ludzi... ;(
LIZZU jak można przeczytać t cytacie, ten program jest w wersji beta. Naj wyraźniej nie wiesz co to znaczy. Spokojnie nie martw się nie wszyscy muszą wiedzieć. Pozwul więc, że ci wyjaśnie. Beta jest to cykl w "życiu" programu komputerowego znany też pod nazwą "wersja testowa". Oznacza to tyle że nie wszystko jest dopracowane np. sterowniki. Cykl Beta trwa przeważnie około pare miesięcy, w trakcie których ludzie wysyłają do producęta sprzętu informacje o błędach, i nie dociągnięciach. W tym okresie też producęci sprzętu dopracowują sterowniki dla systemu.
Tak więc nie oczekuj (i to też do reszty), że nie skończony produkt będzie działał tak jak należy. Nie wiem co jeszcze napisać żeby ludzie pojeli tak oczywiską rzecz. TO JEST WERSJA BEAT NA LITOŚĆ BOGÓW!!! Z zasady unikam pisania wszystkiego z Caps Lockiem ale może ktoś choć to zdanie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie to można gdybać. Jak popracują trochę nad systemem to na pewno stworzą szybszy. Zresztą takie jest zadanie chyba każdego nowego systemu, choć różne to wychodzi, jeżeli stawia się na bajery i wodotryski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka tam gdzie jest:
"ludzie wysyłają do producęta sprzętu informacje o błędach"
powinno być:
"ludzie wysyłają do producęta systemu informacje o błędach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka:

"głópotą" - głupotą

"Naj wyraźniej" - najwyraźniej

"Pozwul" - pozwól

"producęta" - producenta

"producęci" - producenci

"pojeli" - pojęli

"oczywiską" - oczywistą

"BEAT" - beta <dobre beaty to ma Prodigy...

"LITOŚĆ BOGÓW" - litość boską, to utarte określenie

Reasumując - lrn2 write, bo od czytania twoich postów krwawią oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 02:57, Lord Avatar napisał:

Mała poprawka:

"głópotą" - głupotą

"Naj wyraźniej" - najwyraźniej

"Pozwul" - pozwól

"producęta" - producenta

"producęci" - producenci

"pojeli" - pojęli

"oczywiską" - oczywistą

"BEAT" - beta <dobre beaty to ma Prodigy...

"LITOŚĆ BOGÓW" - litość boską, to utarte określenie

Reasumując - lrn2 write, bo od czytania twoich postów krwawią oczy.


You know ok maybe I’ve made a few grammatical errors. Ok a little more than few, but that’s not the point. Read it and know what the author had in mind. What was it he was hoping to say. It look to me like you’ve actually read my post and that is some success. But not the one I was hoping for. The point of that post and the others I’ve made was to show people one little thing. If you don’t know anything about something, then you’re post should contain the equal amount of information, none.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LordzieVal:

to smutne, że nie robisz za to błędów w używając języka obcego ;) Choć logika wskazuje, że jedynie poprawnie zrobiłeś "copypaste".
Jednak muszę powiedzieć, że myśl którą przekopiowałeś była o niebo lepsza od twego poprzedniego postu. I to nie tylko z powodu braku błędów. Po prostu coś wnosiła :)

A co do błędów a raczej ich wytykania to ja jednak poprę innego Lorda - Avatara :)

Bo mój drogi, jeśli nikłą nawet myśl zagubisz wśród kujących ostów twej marnej polszczyzny to nie miej pretensji do innych, że apelują do ciebie byś skosił tą łąkę i raz jeszcze spróbował coś zasiać.

A tak bardziej w temacie:
tak. to dopiero Beta
tak, to źle, że Microsoft nie ma się czym pochwalić,
tym bardziej, że wiedzieli, że to będzie pierwsze co ludziska sprawdzą
tak, na takich testach najłatwiej pokazaćm, że coś jest ble
tak, niektórym Vista chodzi i to sprawnie
tak, system to rzecz, od której się wymaga sprawnego chodzenia i to bez szczególnego dbania o niego, ja chcę po prostu móc używać mojego komputera
tak, jestem innego systemu użytkownikiem


jak widać można pozytywnie odnieść się do tego newsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 09:53, LordVal napisał:

You know ok maybe I’ve made a few grammatical errors. Ok a little more than few,
but that’s not the point. Read it and know what the author had in mind. What was
it he was hoping to say. It look to me like you’ve actually read my post and that
is some success. But not the one I was hoping for. The point of that post and the others
I’ve made was to show people one little thing. If you don’t know anything
about something, then you’re post should contain the equal amount of information,
none.


Those were spelling mistakes... If you don''t care to make your post readable, why bother writing anything at all? I bet more ppl would at least skim through whatever you cough out on the forum, if it wouldn''t be for their eyes bleeding in the process.

Also, mind you, that writing some yam in English (which is what u did - writing some yam) doesn''t make you look smarter. On the contrary - it''s goofy... I know u wanted to prove sth, but since your English sucks as much as your Polish (which is sad), it turned out to be an epic fail.

I mean, really impressive... [IMG] http://img520.imageshack.us/img520/1/picardheadacheio1ou4.gif[/IMG]

Kthanks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:01, Lord Avatar napisał:

Those were spelling mistakes... If you don''t care to make your post readable, why bother
writing anything at all? I bet more ppl would at least skim through whatever you cough
out on the forum, if it wouldn''t be for their eyes bleeding in the process.

Also, mind you, that writing some yam in English (which is what u did - writing some
yam) doesn''t make you look smarter. On the contrary - it''s goofy... I know u wanted
to prove sth, but since your English sucks as much as your Polish (which is sad), it
turned out to be an epic fail.

I mean, really impressive... [IMG] http://img520.imageshack.us/img520/1/picardheadacheio1ou4.gif[/IMG]

Kthanks


je ne comprends pas.. i co jeszcze ?? może chiński ? :) To jest forum .pl, więc piszcie po polsku, bo nie każdy zna język angielski, a szpanować to możecie gdzie indziej.

Co do Windowsa 7 BETA to jak na razie bardzo obiecujące wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować