Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe GTA jeszcze w tym roku?!

103 postów w tym temacie

No tak, teraz pora na Vice City 2, które wprowadzi możliwość kupowania domów i prowadzenia biznesów, a potem San Andreas 2, które wprowadzi takie nowinki jak samoloty, szkoły i rozbudowane statsy postaci. Bo poziomem skomplikowania IV jest tylko nieco wyżej niż III odsłona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej kiepski pomysl, kazda nastepna odslona powinna byc robiona jeszcze dluzej, chyba ze nie chca za wiele zmieniac. Tak wiec to glupi pomysl. A w tym roku i tak moze sie pojawic tylko pomysl na nastepna GTA, bo zrobienie gry wg. mnie zajeloby im troche wiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:58, Apekiller101 napisał:

Wiele osób na tym forum narzeka na wydajność i niedopracowanie GTA IV. Powiem tyle: na
moim X360 chodziła doskonale ;)
Czyżby PieCykowa era powoli się kończyła?

Ale przecież PC upadł wraz z premierą PS2 :D
GTA IV jest mocno niedopracowane na PC. W 1 tygodniu ta gra była w czołówce najlepiej sprzedających się gier. Potem nagle z rankingu wypadła. Wyśmieję Rockstar jeśli powiedzą, że GTA IV źle się sprzedało na PC ze względu na piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:58, Apekiller101 napisał:

Czyżby PieCykowa era powoli się kończyła?


Jeśli producent pozwala na wydanie niedopracowanej grze na platformie, która bądź co bądź ma przynosić zyski...
Innymi słowy - legendy o zmierzchu pecetów krążą od przynajmniej 2000 roku i niespecjalnie się komputerki osobiste chowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiadomo, czemu to nie R* North (tylko R* Toronto) robiło konwersję GTA 4 na PC. ;) [plotka, wyczytana w komentarzu na youtube, ale wydaje się dość prawdopodobna]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe Vice City...mmm... San Andreas też może być :). Jeżeli wyjdzie najpierw na konsole to kupie wersje PS3, jak nie to na PC ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"GTA: Tokyo" byłoby świetnym pomysłem, pod warunkiem, że wynajmą od Segi ekipę odpowiedzialną za serię "Ryu ga Gotoku" (wydaną na Zachodzie pod mało finezyjnym tytułem "Yakuza"), przynajmniej w charakterze konsultantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekań niektórych.
GTA 4 na PS3 skończyłem 2 razy teraz kończę dla trofeów trzeci raz, więc z miłą chęcią zagram w kolejną odsłonę.
Jeśli ktoś narzeka na zbugowaną zle zoptymalizowaną wersje PC to niech kupi XBOX''a lub PS3 i przekona się że gra jest wyczesana. Sorry PCtopwcy daliście się zrobić w konia a teraz narzekacie jak gdyby na forach nikt się nie skarżył na PCtową odsłonę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 21:45, sokolpsycho napisał:

Nie rozumiem narzekań niektórych.
GTA 4 na PS3 skończyłem 2 razy teraz kończę dla trofeów trzeci raz, więc z miłą chęcią
zagram w kolejną odsłonę.
Jeśli ktoś narzeka na zbugowaną zle zoptymalizowaną wersje PC to niech kupi XBOX''a lub
PS3 i przekona się że gra jest wyczesana. Sorry PCtopwcy daliście się zrobić w konia
a teraz narzekacie jak gdyby na forach nikt się nie skarżył na PCtową odsłonę:P


Sory, ale nie mam zamiaru kupować konsoli tylko dla tego, że ktoś (czyt. Rockstar) spieprzył optymalizacje i wykonanie techniczne. Skoro na konsolach gra śmiga, aż miło to dlaczego na baaardzo dobrym sprzęcie tnie na średnich? I to nie my (pecetowcy) daliśmy się zrobić w konia tylko Rockstar, że nie wypuścił gry przystosowanej do dzisiejszych standardów. A później jakiś idiota z firmy narzeka, że mała sprzedaż i piractwo. Czemu CoD4 sprzedał się świetnie? Dlaczego jego twórcy nie wwalili do gry praktycznie żadnych zabezpieczeń? R* wydał na nie 200 000 $ i co? I gówno, bo piraci jak chcą to zagrają. Przepraszam za słownictwo ale się zdenerwowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę martwi mnie myśl że nowe GTA miało by rozgrywać się w Tokio... To już nie będzie to samo , nie będzie tego amerykańskiego klimatu i wogóle... A co do wersji PC GTA IV wisi mi ta optymalizacja , gra sama w sobie jest bardzo fajna więc patrząc z perspektywy plusów a nie minusów GTA IV ciora xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA ZSRR PRL, dobre pomysły. W każdej części GTA była jazda po wypasionych metropoliach. A gdyby tak wprowadzić godzinę policyjną itp. Edukacja dla Amerykańców + jakaś odmiana. Złym człowiekiem byłby jakiś TW, główny bohater z wyrzutami sumienia. Nawet jakby ci z zachodu nie zrozumieli, to i tak będą mieli wybuchy i samochody (chociaż nie wiem co było najszybsze w latach 70/80 na wschodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować