Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe GTA jeszcze w tym roku?!

103 postów w tym temacie

Byłoby wspaniale, o ile trochę dopracowaliby grę. Mowa głównie o wersji pecetowej, bo te wszystkie zabezpieczenia i spaprany port pewnie odstraszyły część fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak GTA: Tokyo to i będą musiały być tam aspekty m&a! jestem zdecydowanie na TAK.

JEDNAK, powinni najpierw się zająć błędami i wydajnością wersji PCtowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:58, Apekiller101 napisał:

Wiele osób na tym forum narzeka na wydajność i niedopracowanie GTA IV. Powiem tyle: na
moim X360 chodziła doskonale ;)
Czyżby PieCykowa era powoli się kończyła?

Hyhyhy, taaak, PieCykowa era powoli sie konczy bo R* nie ma dosc dobrych programistow, by zoptymalizowac ich gierke na PC ;)
Nawet nie chce mi sie wierzyc, ze ktos sam mogl dojsc do tak glupich wnioskow, wiec zakladam, ze wyczytales to na jakims konsolowym forum.


Aha, Mirror''s Edge na PC ma lepsza fizyka niz konsolowy odpowiednik- CZYZBY ERA KONSOLEK POWOLI SIE KONCZYLA?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...historia znowu się powtarza :P. Tak jak najpierw wyszło tragicznie zoptymalizowane GTA3, potem już o niebo lepiej zoptymalizowane i ładniejsze GTA Vice City, no a potem GTA San Andreas, które to wymagało kompa z kosmosu :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musza...wychodzi Mafia 2, a wiadome jest, ze mafia2 zgniecie GTA4, wiec zeby utrzymac sie na fotelu lider, wydaja kolejna odslone, to samo bylo z gta3/mafia i szybko wyszlo VC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo Gta:Tokio. . . . Zajebardzo bym się ucieszył z takiego tytułu!
Ktoś wyżej nadmienił, że Rockstar musi wydać nowe Gta bo Mafia 2 zgniecie czwórkę.
Może nawet coś w tym jest. Pewne obawy zaczęli mieć jak się okazało jaki potencjał ma M2,
więc teraz muszą zabrać się do roboty.
I niech lepiej pomyślą o graczach PC.
Bo to my zostaliśmy przez R* najbardziej wydymani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje te są nawet całkiem prawdopodobne. W końcu seria GTA jest prawdziwą żyłą złota zarówno dla twórcy jak i wydawcy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następne GTA może wyjść i choćby za tydzień, oby było tylko równie dobre jak poprzednie części.
A swoją drogą - chyba jest to mało realne, ale myślę, że nowym GTA będzie remake GTA: Vice City ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do całej serii Grand theft auto moje zdanie wygląda w ten sposób:
1) Grand theft auto = śmiech na sali, tutaj nic nie trzeba komentować
2) GTAII z kolei nawet mi się podobało, chociaż nie wierzyłem, że po takim wręcz gó**ie i bekaniu (ci co grali w jedynke mniej więcej zrozumieją aluzję) dobrą grę zobaczymy
3) GTAIII wciągnęło mnie maksymalnie... grałem i grałem... nawet niedawno (!) wróciłem żeby kilka misji przejść...
4) Vice city = Podobało mi się, ale po wrażeniach z "trójki" tylko grafika (modele pojazdów) były nieco lepsze... wątek fabularny... no, trójeczka była ciekawsza bądź w każdym razie
5) GTA: San Andreas ... Eh... "yooo, my gangsta, homie, whassup mr. Right?"... no i co w tym takiego? myślę, że dodanie gangu "zbuntowanych czarnoskórych" było bezsensem (nie że jestem rasistą nie mam nic przeciwko nikomu, ale bardzo słabo przedstawili ich kulturę)... a fabuła była tutaj poprostu DO DUPY i to bez cenzury to pisze! żeby zwalili tylko dialogi... a to nie musieli wszystko rozwalić
6) No i tu muszę powiedzieć "chopaki" z R* mnie kompletni zawiedli... najpierw ściemniali, że konwercha GTAIV na pc nie jest rzekomo w planach... no smiech poprostu wszyscy wiedzieli ze to zrobia... nie wiedzialem tylko ze chlopaki naprawdę chca się od Pc-eta odwrócić... Poczekałbym nawet do lutego... byle ten cholerny silnik graficzny ZOPTYMALIZOWALI>...
7) Nieznane GTA... mam WIEEELKIEGO STRACHA ze nie wyjdzie na kompy ... poprostu wydusiłbym pewnie kase na konsolę, bo mimo tego co pisałem o niektórych częściach jestem zagorzałym i zamkniętym na inne tytuły (takiego gatunku, bo sorry gta nawet jakies "super-duper" nie przebije) fanem GTA!!! Wiecie, szkoda mi tylko kompa, bo dobre sprzęcicho (4-rdzeniówka quadzik... 4 GB ram''u karta 700 z kawaeczkiemi geefore''a i co? wszystko co na "aktualizacje" sprzętu wydałem... co zrobię z taką kasą...? przecież w sklepie mi za to nie oddzadzą! no i sie problem robi maluski!! to wszystko co chciałem powiedziec ! CIAO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są fałszywe informacje :
No New GTA Game Planned for 2009
Posted by CharmingCharlie at 04:04. Category: General

For the past couple of days there have been rumours circulating around the net that we might see a new GTA game by the end of this year. It would seem Rockstar are keen to quash this rumours and have reported to kotaku that there will be NO NEW GTA game this year :-

according to parent company Take-Two Interactive, But there is "no truth" to reports that a wholly new retail game, one on par with the scope of Grand Theft Auto: San Andreas, will arrive before the holidays.

Naturally this does not include already announced GTA''s such as Chinatown Wars and the DLC for the Xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować