Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczny trailer Mafii II w czasie rzeczywistym

37 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2009 o 16:14, szeretucha napisał:

Tak, tak wszystko pięknie i ładnie, ale o jednej rzeczy nikt nie wspomina, a przecież
to ona w Mafii była najlepsza. Fabuła i wciągający klimat. O grafę się nie martwię, bo
wiadomo, że w tych czasach powinna być co najmniej dobra. Martwię się jednak o grywalność.
To coś o czym ostatnio twórcy zapominają. A szkoda by było gdyby tak genialna gra jak
Mafia otrzymała słabego następcę. To po prostu nie wypada... ;]


Przecież z tego trailera jak byk wyziera całymi garściami emocjonująca fabuła i klimat a szczególnie nietuzinkowe postaci, w tak krótkim czasie ukazać tyle emocji towarzyszących bohaterowi wchodzącemu do spowiednika... Uhh Mafia 2 wymiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie news jak najbardziej treściwy. Trailer też na miejscu. Skoro pisząc coś o karcie Radeon pokazujemy ją na zdjęciu to czemu nie pokazać traileru? Co z tego, że nie jest nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prościej jest wkleić trailer, o którym po miesiącu powiedziano, że nie jest podrasowany, niż napisać, że to trailer sprzed miesiąca. Wiecie, oszczędza to ludziom googlenia, klikasz raz i masz trailer, jeśli go w jakiś sposób ominąłeś. Narzekacie na to, że samochód na okrągłe koła -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:17, pepsi' napisał:

Mnie informacja wydała się ciekawa. Ale może to dlatego, że pierwszą Mafię uważam za
arcydzieło i jestem nieco spaczony na punkcie dwójki, na którą z niecierpliwością czekam
;)

1 była ok. Między innymi dlatego, że za bardzo nie było do czego jej porównywać. 2 będzie miała o wiele gorzej. Jak się za dużo oczekuje to nawet dobra gra może okazać się porażką, vide Ojciec Chrzestny (gra a nie film) który dla mnie jest grą z działu CDA kaszanka zone.

Zwiastun praktycznie nic nie pokazuje. Ciekawi mnie czy na prawdę była to animacja na żywo czy tylko animacja wygenerowana na engine gry (plus gadka gościa od PRu). Grafika na tle co poniektórych superprodukcji jest dość przeciętna, ale za to pełna smaczków (podobały mi się kapelusze, mimika i odznaka). Planuję w ciemno kupić wersję PCtową. Liczę, że to będzie coś w stylu jedynki (nie lubię sandboxów, wolę dobrze opowiedzianą historię) i że to nie będzie porażka w stylu pctowego GTA 4 (czyt. zwalona konwersja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Zwiastun praktycznie nic nie pokazuje. Ciekawi mnie czy na prawdę była to animacja na żywo czy tylko animacja wygenerowana na engine gry[/quote]

Dla tych wątpliwych polecam sprawdzić trailery mafii I. Czy jakikolwiek element tam umieszczony jest niezgodny z tym co było w rzeczywistosci w grze, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:55, Khasim napisał:

Prościej jest wkleić trailer, o którym po miesiącu powiedziano, że nie jest podrasowany,
niż napisać, że to trailer sprzed miesiąca. Wiecie, oszczędza to ludziom googlenia, klikasz
raz i masz trailer, jeśli go w jakiś sposób ominąłeś. Narzekacie na to, że samochód na
okrągłe koła -.-


To jest ROZSZERZONY trailer - świeży :)
Na grę czekam z niecierpliwością - bardzo bym chciał wreszcie pograć w takiej zimowej scenerii a la Max Payne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam z wyprzedzeniem i zaufaniem do tego tytułu, że Czesi odwalili dobrą robotę. Już się nie mogę doczekać tego tytułu, więc wracam do Mafii TCoLH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej o niej czytam tym bardzziej chcę ją mieć. Ale i tak doszłem już do tego poziomu że na pewną ją kupię. Gra jest świetna, z dobrą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro 2K Czech twierdzi, że sceny w trailerze są tworzone w czasie rzeczywistym, to nie widzę najmniejszego powodu aby im nie wierzyć. Oby ta gra była przynajmniej równie dobra, jak zapowiada się to na tym trailerze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować