Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekendowa promocja RPG na GOG.com

19 postów w tym temacie

Hmmm, ale na Steam ostatnio wszystko jest w euro...W takiej sytuacji GOG, gdzie wszystko jest za $, powinien mieć taniej. Trzeba sprawdzić...

Konto na GOG mam już jakiś czas. Nabyłem kilka gier, np. FreeSpace i jestem happy. Ciekawa inicjatywa, która powinna przetrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś tego serwisu już?
Ciekawi mnie czy ściągnięte gry można sobie wypalić na DVD i jest to legalna kopia gry? Jeżeli tak to chętnie skusze się na Oryginal War ENG ;> bo PL oryginał mam a Mcmilana po Angielsku chętnie bym usłyszał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałym użytkownikiem GOG''a i muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczony poziomem usług. Praktycznie same mega tytuły (jak Fallout, Giants, Sacrifice, Perimeter, Arx Fatalis) no i możesz je sobie ściągnąć i zainstalować dowolną ilość razy na dowolnej ilości maszyn :D Płacisz w dolarach, a nie w euro więc wychodzi o wiele taniej (so long Steam - I don''t love you anymore :P ). Masę dodatków do większości tytułów (ich wydanie Fallout Bible rządzi O_O !!!!!!!!!!!!) no i soundtrack z Fallouta : D,,,,,,

Grubis - polecam Tobie gog.com z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 14:59, Grubis napisał:

Używał ktoś tego serwisu już?
Ciekawi mnie czy ściągnięte gry można sobie wypalić na DVD i jest to legalna kopia gry?
Jeżeli tak to chętnie skusze się na Oryginal War ENG ;> bo PL oryginał mam a Mcmilana
po Angielsku chętnie bym usłyszał ;)


przecież kupujesz legalną kopię gry:) na forum jest nawet temat w którym fani dzielą się własnej roboty okładkami DVD na gry z GOGa, żeby ładnie gry wyglądały na półkach :)

i do tego do nie musisz (jak na niektórych serwisach) grać online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co nad Sacredem skoro w sklepach jest i do tego PL?

Promocja fajna ale większośc i tak już mam. Choć jest okazja do uzupełnienia kolekcji to rodzi się dylemat czy kupować cRPG po angielsku (w końcu w grach tyle walki co i czytania:] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 18:24, DoomnY napisał:

Bardzo bym chciał na GOG.COM Discworld''y 1 i 2


Jeśli się nic nie zmieniło to te gry mają być częścią projektu SCUMMVM i mają być rozdawane za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na gog ale przyznam się bez bicia że nic od nich jeszcze nie kupiłem. Po prostu większość tych gier już mam! Osobiście bardziej pasowało by mi gdyby udostępniali stare, nie do końca znane ale jednak dobrze oceniane tytuły to chętnie bym kupił.

A i jeszcze jedno. KIEDY U DIABŁA BĘDĘ TAM MÓGŁ KUPIĆ PLANESCAPE?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planescape? Z jednej strony ok ale kto bedzie chcial siedzieć ze słownikiem? Co ja mówię, slownik na nic się nie zda. Brrr, tyle tekstu do tłumaczenia...

Mogliby dać Hellfire, trudno zdobyć. Albo Quake''a (i dodatki do Quake''a ! jedynki i dwójki). Albo stare RPGi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby dodali "Warhammer40k: Chaos Gate" działającego na XP to bym się skusił ;D Bo z własnego doświadczenia wiem że na XP gra wykrzacza się w czasie 1 misji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu jak $ jest po 3zł i wyżej GOG dla polaków jest nieopłacalne więc projekt który miał oferować gry klasyki w dobrej cenie oferuje je ale za drogo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta GOG jest w sumie taka sobie dla graczy z Polski, wiele z tych tytułów przeszło u nas po wszystkich tanich seriach, oraz zaliczyło swoje występy gościnne w różnych gazetach i czasopismach, a część z nich można nadal kupić u nas po niższej cenie w pudełku. Sam chętnie bym W40k: Chaos Gate zobaczył.

capral
Czyli obniżka ceny nieinteresujących Cię tytułów o kilkanaście procent, jest dla Ciebie interesującą ofertą ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 15:04, Kafar napisał:

eh sorry za drugi post ale podobno niektóre gry z gog wymagaja dos boxa.. to prawda?


od Ciebie nic nie wymagają, jeśli któraś z gierpotrzebuje korzystac z jakiegoś programu to jest on wbudowany.
ty tylko odpalasz i grasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować