Zaloguj się, aby obserwować  
kucu4

gta 4 na ps 2

31 postów w tym temacie

Siemasz ma konsole ps 2.Szukalem na ruznych forach internetowych tematu gta 4 na ps 2 jedni mówia ze bedzie inni ze niebedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 22:56, kucu4 napisał:

Siemasz ma konsole ps 2.Szukalem na ruznych forach internetowych tematu gta 4 na ps
2 jedni mówia ze bedzie inni ze niebedzie???

Ja powiem szczerze że wątpię czy będzie .Ale nic jeszcze nie wiadomo , więc wszystko jest możliwe.A tak w ogóle to popraw ortografie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee chyba niemożliwe, wątpie w to, że Rockstar wyda nowe GTA 4 na ps2, może jeśli wygra jakiś optymistyczny bilans finansowy tego przedsięwzięcia. Choć nie powiem zagrałbym z chęcią w taką wersję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO ja licz nato ze wyjdzie gta 4 na ps 2 albo jakies nowe zupelnie inne gta ??? Bo watpie ze wiekszosc ludzi posiada konsole ps 3 albo x-box przeciez kiedys rockstar game robil gry tylko na pc i ps 2. Ja licze nato ze taka slaba odslona jak gta san an dreas niezostanie nadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:35, W.S.A.D napisał:

Jedna uwaga - kucu4 zainstaluj np. Firefoxa, który podkreśla błędy a będzie ok.

Mam Firefoxa ale uzywam opery.Nieczepiaj sie bo temat jest inny.A bledy robie z pospiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 08:41, kucu4 napisał:

> Jedna uwaga - kucu4 zainstaluj np. Firefoxa, który podkreśla błędy a będzie ok.

Mam Firefoxa ale uzywam opery.Nieczepiaj sie bo temat jest inny.A bledy robie z pospiechu.


Wiem, że temat jest inny. Ale skoro robisz te błędy robisz z pośpiechu, to może warto troszkę zwolnić i posprawdzać, czy nie ma błędów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 22:56, kucu4 napisał:

Siemasz ma konsole ps 2.Szukalem na ruznych forach internetowych tematu gta 4 na ps
2 jedni mówia ze bedzie inni ze niebedzie???

Niby ma nie być, ale kuzym mojego kuzyna ma pirackie gta IV na ps3 i mu chodzi na ps2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2009 o 11:50, SzakaLaka napisał:

Niby ma nie być, ale kuzym mojego kuzyna ma pirackie gta IV na ps3 i mu chodzi na ps2.


Hhaahahahahhahaah. O boże. Zaraz się posikam. Haahahahah. Gta 4 z PS3 na PS2. Typowy trol i pustak. Bożeee. Polska złazi na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:50, SzakaLaka napisał:

> Siemasz ma konsole ps 2.Szukalem na ruznych forach internetowych tematu gta 4 na
ps
> 2 jedni mówia ze bedzie inni ze niebedzie???
Niby ma nie być, ale kuzym mojego kuzyna ma pirackie gta IV na ps3 i mu chodzi na ps2.

Co?! Przecież to nie możliwe... Może ma pirackie san andreas z PS2 i mu chodzi na PS3? PS2 nawet czytnika blu-ray nie ma... A tak pozatym - nie radziłbym chwailić się piractwem... Nawet jeżeli kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:50, SzakaLaka napisał:

> Siemasz ma konsole ps 2.Szukalem na ruznych forach internetowych tematu gta 4 na
ps
> 2 jedni mówia ze bedzie inni ze niebedzie???
Niby ma nie być, ale kuzym mojego kuzyna ma pirackie gta IV na ps3 i mu chodzi na ps2.


"kuzym mojego kuzyna"
tyy... a w tej bajce były smoki?
Pozdro za wyobraźnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że moderator nie zamknął jeszcze tego żałosnego tematu.

W każdym razie GTA4 na PS2 nie było i nie będzie. Na 100% pomyliłeś sobie z którąś z poprzednich części.

A co do tego że kuzynowi niby chodzi pirat GTA4 na PS3, to ściema totalna, bo PS3 jest nie do złamania(ok, podobno da się, ale trzeba instalować linuksa i się trochę namęczyć przy tym, a i tak mało gier chodzi tym sposobem, poza tym to jest coś nie dla przeciętniaka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 12:48, Konował napisał:

Dziwię się że moderator nie zamknął jeszcze tego żałosnego tematu.

W każdym razie GTA4 na PS2 nie było i nie będzie. Na 100% pomyliłeś sobie z którąś z
poprzednich części.

A co do tego że kuzynowi niby chodzi pirat GTA4 na PS3, to ściema totalna, bo PS3 jest
nie do złamania(ok, podobno da się, ale trzeba instalować linuksa i się trochę namęczyć
przy tym, a i tak mało gier chodzi tym sposobem, poza tym to jest coś nie dla przeciętniaka).

Jestes jasnowidzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 13:30, kucu4 napisał:

> Dziwię się że moderator nie zamknął jeszcze tego żałosnego tematu.
>
> W każdym razie GTA4 na PS2 nie było i nie będzie. Na 100% pomyliłeś sobie z którąś
z
> poprzednich części.
>
> A co do tego że kuzynowi niby chodzi pirat GTA4 na PS3, to ściema totalna, bo PS3
jest
> nie do złamania(ok, podobno da się, ale trzeba instalować linuksa i się trochę namęczyć

> przy tym, a i tak mało gier chodzi tym sposobem, poza tym to jest coś nie dla przeciętniaka).

Jestes jasnowidzem???


Co brałeś przed tymi postami i w ogóle tematem ??

Temat powinien być zamknięty z powodu bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 22:56, kucu4 napisał:

Siemasz ma konsole ps 2.Szukalem na ruznych forach internetowych tematu gta 4 na ps
2 jedni mówia ze bedzie inni ze niebedzie???


Rockstar''owi już się nie chce inwestować w stare konsole i właśnie dlatego nie będzie gta 4 na ps2.
Ta firma woli wykorzystać potencjał nextgenów niż zajmować się konsolą na którą już prawie nie wychodzą nowe gry. :]

SzakaLaka>>

A bratu , dziewczyny mojego brata na amidze działały Gears'y 2... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar zabrał się już za kolejną część GTA. Jednak możesz być pewien, że na ps2 ona nie zagości : )
PS2 to last gen, a R* nie ma ani funduszy, ani chęci na robienie gier na starą generację. Mają już sprawdzone sposoby z gta 4, których w życiu nie dali by rady przenieść na ps2. Nie poczułbyś żadnej fizyki, nie wspominając już o efekatch wizualnych gry : ) Nie mówie jednak, że playstation2 to konsola, którą nikt się już nie zadowoli, wręcz przeciwnie. Właśnie teraz, po wprowadzeniu na rynek nowej genracji konsol, ps2 zaczęło cieszyć się popularnością. A to z tego powodu, że jej cena gwałtownie spadła, a po za tym posiada ogromną bibliotekę tytułów. Ale trzeba przyznać, że jeżeli kupuje się ps2 z nadzieją, że pojawią się na nią gry godne uwagi, to wypada parsknąć irytyjącym śmiechem. Gry, które o dziwo robione są dzisiaj na ps2 są niedopracowane i zawierające mnóstwo błędów, bugów itp. Nikt się już do nich nie przykłada. Jak chcesz grać w GTA 4, bądz inną część, która niedługo zagości w sklepach to nie obejdzie się bez next gena lub potężnego komputera :)

@SzakaLaka
A w tej bajce był smoki i latały świnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować