Zaloguj się, aby obserwować  
Chlorofil

Hitman 3

135 postów w tym temacie

Witam mam pytanko otóż dostałem z rok temu od kolegi Hitmana 3 i nawet go nie zainstalowałem i teraz coś mnie bierze żeby go zainstalować ale mam pytanko czy warto ?? Liczę na wasze odpowiedzi na pochwały tej gry i też negatywne opinie dziękuję i też zwracam się z prośbą o podanie mi stron o Hitmanie 3 dziękuję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 09:21, Chlorofil napisał:

Witam mam pytanko otóż dostałem z rok temu od kolegi Hitmana 3 i nawet go nie zainstalowałem i teraz coś mnie bierze żeby
go zainstalować ale mam pytanko czy warto ?? Liczę na wasze odpowiedzi na pochwały tej gry i też negatywne opinie dziękuję
i też zwracam się z prośbą o podanie mi stron o Hitmanie 3 dziękuję !!!


Cóóóż... grałem troche w Hitmana 3 i powiem Ci tak jak myślę... jeżeli NIE jesteś fanem Hitmana i grałeś w "2" to nie zobaczysz żadnej rewolucji i pewnie szybko Ci się znudzi, ale jeżeli jesteś wielbicielem łysego bohatera to zainstaluj i graj...
A najlepiej zrobisz jak sam zobaczysz :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.hitman3.webd.pl/ - przyzwoita stronka o trzeciej części przygód Hitmana.

Czy warto? Jezeli lubisz gry TPP typu stealth to jak najbardziej warto. Ja spędziłem sporo czasu przy tej grze doskonale się bawiąc. Jednak należy pamiętac, że mniej jest tu strzelania a więcej skradania i zabijania po cichu. Jeżeli lubisz ostrą rozwałkę to nie dla Ciebie ta gra. A no i jeszcze jedno podobno część misji jest identycznych do tych z drugiej części więc to jest spory minus tej produkcji i jeżeli grałeś w poprzednią możesz mieć wrażenie wtróności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem tego łysola i jesli chodzi o ciekawosc misji (troche jest remakow z jedynki ale alternatywne rozwiazania...) to jest najlepsza czesc Hitmana
Po prostu w zadnej skradance czy to bedzie Manhunt (w sumie to skradana wbrew pozorom) czy to bedzie splinter cell (w ktorym mozna zapisac w dowolnym momencie i nie czuc tej grozy)
Tu w hitmanie mozna wszystko
Przeszukiwac pokoje misje mozna wykonywac na kiladziesiat roznych sposobow (zmniejaca sciezki czy sposob morderstw) mozna na kilka sposobow przechodzic gre np. po cichu z zeroma ofiarami (oprocz twoich celow) a mozna latac w garsci z kałachem i strzelac do wszystkiego :) (tego nie polecam jesli wrogowie mają kałachy chyba ze masz szybsza ręke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest fajna grałem w tą grę dawno temu. doszedłem daleko ale potem mi się znudziła bo miałem inne gry. grałbym dalej ale nie jestem fanem łysego mordercy. gra jest spoko. zagraj a nie pożałujesz. wciąga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie co do hitmana 2, niedawno zainstalowałem, chodzi o to czy po każdej misji jeśli ją wykonam po cichu i wogóle to otrzymuje się bonusowa broń? i dajcie jakąś dobrą strone o hitmanie co by było w niej troche opisów tylko po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 19:01, sooldier napisał:

ja mam pytanie co do hitmana 2, niedawno zainstalowałem, chodzi o to czy po każdej misji jeśli
ją wykonam po cichu i wogóle to otrzymuje się bonusowa broń? i dajcie jakąś dobrą strone o
hitmanie co by było w niej troche opisów tylko po polsku

jak dobrze pamiętam to dostajesz po 1, 3, 5, 10, 12, 15, 20, coś takiego, nie po każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 20:48, Bagieta napisał:

> ja mam pytanie co do hitmana 2, niedawno zainstalowałem, chodzi o to czy po każdej misji
jeśli
> ją wykonam po cichu i wogóle to otrzymuje się bonusowa broń? i dajcie jakąś dobrą strone
o
> hitmanie co by było w niej troche opisów tylko po polsku
jak dobrze pamiętam to dostajesz po 1, 3, 5, 10, 12, 15, 20, coś takiego, nie po każdej

juz się dowiedziałem, że bronie sie dostaje po przejściu misjii w poszczególnych krajach czyli np. trzech misjach w rosjii, ale wielkie dzięki:) ta gra jest zajebista poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 17:27, sooldier napisał:

> > ja mam pytanie co do hitmana 2, niedawno zainstalowałem, chodzi o to czy po każdej
misji
> jeśli
> > ją wykonam po cichu i wogóle to otrzymuje się bonusowa broń? i dajcie jakąś dobrą
strone
> o
> > hitmanie co by było w niej troche opisów tylko po polsku
> jak dobrze pamiętam to dostajesz po 1, 3, 5, 10, 12, 15, 20, coś takiego, nie po każdej

juz się dowiedziałem, że bronie sie dostaje po przejściu misjii w poszczególnych krajach czyli
np. trzech misjach w rosjii, ale wielkie dzięki:) ta gra jest zajebista poprostu

Zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem w hitmanie 2 po każdej misji mozna było sprawdzic statystyki obecnej misji i całości gry, tam było wszystko napisane, ale dokłądnie nie pamiętam ile ja miałem ale chyba troche bo pierwszy raz go przechodziłem.
mam pytanie jeszcze czy hitman 2 wyszedł kiedyśw polskiej wersji językowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman 3 nie ma takiego klimatu jak "jedynka",ale ogolnie jest calkiem niezly,bo to w koncu tak jakby polaczenie wczesniejszych wersji.Reasumujac,jesli nie masz nic innego do pogrania mozesz pograc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

simanko, wiecie moze czy wyszedł jakiś patch do hitmana 2 co naprawia błedy, bo czyści mnie poprostu jak przychodzi mi grać misje z tym tunelem co ciężarówki jeżdżą, blokuja sie czesto przy postojach a na dodatech 47 ma problemy z wejściem na naczepe
pomóżcie bo mi nerwy wysiądą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować