Zaloguj się, aby obserwować  
Chlorofil

Hitman 3

135 postów w tym temacie

dziś znów zagrałem sobie w Hitmana 3 po bardzo długiej przerwie i otóż w misji Zasady Handlu ( to z tym hotelem jakby ktoś nie wiedział ) odrazu po wejściu udałem się do prawego skrzydła ( tam jest od 100 - do 100 coś :P ). Tam są takie drzwi z napisem Please Don''t Enter. Otworzyłem je wytrychem i udałem się dalej... Zaczęło się robić tak szarawo i otóż wszedłem do jednego pokoju, do łazienki i z ciekawości popatrzyłem się w lustro i zobaczyłem jakby ducha :D a gdy obróciłem się już go nie było... To jest to skrzydło w którym można znaleźć zerwane taśmy policyjne i wannę pełną krwi ( były tam morderstwa ). Nie wiedziałem że Hitman 3 oferuje takie rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:40, Skarmory napisał:

Nie wiedziałem że Hitman 3 oferuje takie rzeczy


Jak zobaczysz ducha w lustrze, to odwróć się i strzelaj w ścianę ;P Zacznie z niej pryskać krew ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:42, NuGGet napisał:

> Nie wiedziałem że Hitman 3 oferuje takie rzeczy

Jak zobaczysz ducha w lustrze, to odwróć się i strzelaj w ścianę ;P Zacznie z niej pryskać
krew ;P

a jest więcej takich ukrytych rzeczy ??? :P Ja jeszcze wiem jak zdobyć 2 złote Desert Eagle i Minigun''a w 1 misji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiesz chyba o tym, że ducha można udusić w korytarzu garottą, a później ciągnąć jego ciało? Ha, ja to odkryłem jak jeszcze neta nie miałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 17:48, Skarmory napisał:

a jest więcej takich ukrytych rzeczy ??? :P Ja jeszcze wiem jak zdobyć 2 złote Desert Eagle
i Minigun''a w 1 misji ;]

Coś tam było. W misji Slayning Dragon gdy strzelisz w logo "dojo" ze snajperki, nad głową celu i jego "ziomka" będą wyświetlane dymki... jak w komiksach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:49, PAPISHON napisał:

Ale nie wiesz chyba o tym, że ducha można udusić w korytarzu garottą, a później ciągnąć jego
ciało? Ha, ja to odkryłem jak jeszcze neta nie miałem :P

LOL :P Jak to zrobić? :P Bo ja nawet nigdy w tym korytarzu ducha nie widziałem ;P Zawsze mi się w lustrach pokazywał ;P
Chyba dzisiaj zainstaluje sobie znowu Hitmana 3 i poszukam więcej takich rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwsych drzwiach w tym skrzydle czekaj aż się duch pokaże. Podbiegnij do niego z garottą i uduś go. Potem po prstu "E" > "Gra body" i chodzisz sobie z duchem. Ale uwaga, jak strażnicy to zobaczą zaczną do Ciebie strzelać (ja na ich miejscu chyba bym uciekał :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:54, PAPISHON napisał:

Przy pierwsych drzwiach w tym skrzydle czekaj aż się duch pokaże. Podbiegnij do niego z garottą
i uduś go. Potem po prstu "E" > "Gra body" i chodzisz sobie z duchem. Ale uwaga, jak strażnicy
to zobaczą zaczną do Ciebie strzelać (ja na ich miejscu chyba bym uciekał :D).

a ja zauważyłem że w tym skrzydle "duchów" :P jest tylko jeden żywy człowiek i bierze sobie prysznic w swoim pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:20, Tomek1120 napisał:

No nie. Musze w końcu zadać to pytanie. Bo już mnie od tygodnia męczy. Co robi 47 jak ma wolny
dzień?


Może zabija z przyjemności, żeby z wprawy nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:20, Tomek1120 napisał:

No nie. Musze w końcu zadać to pytanie. Bo już mnie od tygodnia męczy. Co robi 47 jak ma wolny
dzień?

W Kontraktach to leży i wykrwawia się na podłodze a potem to albo czyści broń albo bawi się z kanarkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:42, NuGGet napisał:

> Nie wiedziałem że Hitman 3 oferuje takie rzeczy

Jak zobaczysz ducha w lustrze, to odwróć się i strzelaj w ścianę ;P Zacznie z niej pryskać
krew ;P

Tak samo jak ten krwawiący obraz w "Beldingford Manor"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 16:42, Tomek1120 napisał:

Jak wsiąść do karetki w ostatniej misji. Bo na mapie pisze przy niej exit a ja nie mogę wsiąść.


Nie da się po prostu idź do strefy tam gdzie są cywile.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 10:22, Revan007 napisał:

> Jak wsiąść do karetki w ostatniej misji. Bo na mapie pisze przy niej exit a ja nie mogę
wsiąść.

Nie da się po prostu idź do strefy tam gdzie są cywile.....

Odkryłem że się da. Trzeba zabrać klucze strażakowi. Zabić tego gościa i wsiąść do karetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 11:00, Tomek1120 napisał:

> > Jak wsiąść do karetki w ostatniej misji. Bo na mapie pisze przy niej exit a ja nie
mogę
> wsiąść.
>
> Nie da się po prostu idź do strefy tam gdzie są cywile.....
Odkryłem że się da. Trzeba zabrać klucze strażakowi. Zabić tego gościa i wsiąść do karetki.


Ale wejść do strefy też się da bez karetki ale nie wiedziałem nic o kluczach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrescie mam kompa, na ktorym bez problemu dziala mi Hitman: Contracts (gre mam z grudniowego wydania czasopisma CD Action). Mam takie pytanie, bo juz od kilku godzin przechodze pierwsza misje i no... mam problem. Siegnalem nawet (co mi sie nigdy nie zdarza) po solucje, ale to mojego problemu nie rozwiazalo. Jestem caly czas w przebraniu pacjenta. Z solucji wiem, ze aby przejsc te misje nalezy w tym stroju przejsc obok oddzialow SWAT (*) do pomieszczenia, ktorego pilnuja, zdaje sie, ze po lewej stronie. Rzecz w tym, ze jak tylko podejde do nich chcac przejsc przez wspomniane drzwi ci do mnie zaczynaja strzelac. I nie ma zmiluj. Bron oczywiscie mam schowana ide normalnym krokiem, nie skradam sie ani nie biegam. Prosze o rady jak ominac tych panow, zeby wrescie przejsc te misje.

(*) Swoja droga ciekawe skad w Rumuni [w ktorej sie przeciez toczy akcja pierwszej misji] wzial sie amerykanski oddzial SWAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować