Zaloguj się, aby obserwować  
Chlorofil

Hitman 3

135 postów w tym temacie

Jak mogę brać bronie na misje które dostałem za przejście poprzednich za co dostałem tytuł Silent Assassin i właśnie "specjalną broń"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strój policjanta nic nie daje i tak atakują. Trzeba się przebrać w strój pacjenta (tylko pacjentów nie atakują) i przejść spokojnie koło nich właśnie w to na lewo pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z misją "Zabójstwo Lee Honga". Chodzi właśnie o zlikwidowanie głównego celu sposobem z zatrutą zupą. No więc znajduje w piwnicy strój kucharza,ubieram go,udaje się do kuchni,doprawiam zupę trucizną i niose ją panu Hongowi. Problem w tym,że gdy mu ją podaje próbuje jej najpierw ten jego tłusty strażnik po czym umiera, Hong ucieka,a ja zostaje zdemaskowany. Ma ktoś jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zatruwaj ryby. W samej restauracji jest takie miejsce, gdzie po przykucnięciu żaden strażnik cię nie widzi, i możesz (po odejściu Tzuna) zastrzelić go ze snajperki. Jak się pospieszysz, to uciekniesz zanim ktoś zobaczy ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:10, mati285 napisał:

Problem w tym,że gdy mu
ją podaje próbuje jej najpierw ten jego tłusty strażnik po czym umiera, Hong ucieka,a
ja zostaje zdemaskowany. Ma ktoś jakieś rady?


Ja zrobilem w ten sposob. Pan tlusty straznik zajadal sie zatruta zupka, a pana Honga potraktowalem garotta i oddalilem sie szybciutko z miejsca przestepstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw byłem świadkiem trochę kuriozalnej scenki. Wszedłem do tego pomieszczenia,przykucnąłem w rogu i zestrzeliłem stamtąd grubasa, o dziwo Hong wcale się tym nie wzruszył i dalej sobie spokojnie siedział,tyle,że nie miałem już opcji by podać mu zupę (widać jest ona tylko,gdy strażnik żyje). Poszedłem,więc za radą nazgula. Przebrałem się za ochroniarza,wszedłem piętro wyżej, znalazłem miejsce z którego widać Honga i po prostu zastrzeliłem go stamtąd,niestety strażnicy od razu znaleźli ciało,nie wiedzieli wprawdzie kto go zabił (ja cały czas stałem piętro wyżej),ale SA szlag trafił. W każdym bądź razie misja zaliczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z w trzeciej misji co do wysadzenia tego statku.Posiadam detonator i pilota i.... nie wiem jak odpalić bomby.klawisze nie działa.Jak ot odpalić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wejść do pokoju lorda przez ukryte (znajduje się w łazience za szybą, gdzie kąpie się pokojówka a żeby pokojówka wyszła z łazienki trzeba zgasić piec) wejście i poczekać jak zaśnie. Wtedy to już można go poduszką udusić lub też zatruć napój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z drugą misją.

Mam podać kurczaka jakiemuś kolesiowi którego mam zabić.

Czym mam wypchać kurczaka i gdzie to mogę znaleźć żeby go otruć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz niczego szukać - masz schować tasak w kurczaku. Przynajmniej wg. poradnika GOL-u ;).
PS. Za Chiny ludowe tego nie mogłem przejść tej misji na Cichym Zabójcy - nawet z poradnikiem.
PS. 2 Strażnicy przy wejściu mają b. dobre pistolety maszynowe - MP9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem tą misję ma Silent Assassin.

Nie wiem czy wiesz ale na początku misji trzeba zamknąć przyczepę bo ktoś patroluje teren i by mógł zauważyć ciało.

Dopiero po kilku godzinach się skapnąłem.

A potem reszta poszła jak z płatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie ukończyłem grę, grało się bardzo przyjemnie, szkoda jedynie że kilka misji było już w poprzednich częściach gry bo widać że autorzy mieli potencjał na ciekawe misje (np morderstwo "króla mięs")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to odświeżam temat :)
Ja w ramach oczekiwania na Blood Money (Cenega jeszcze nie wysłała paczki) zacząłem grać w Kontrakty. Ta część Hitmana spodobała mi się bardzo ze względu na ciekawe misje. Szczególnie zaciekawiła mnie misja

Spoiler

"BELDINGFORD MANOR"

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 18:53, DonSzabla napisał:

No to odświeżam temat :)
Ja w ramach oczekiwania na Blood Money (Cenega jeszcze nie wysłała paczki) zacząłem grać
w Kontrakty. Ta część Hitmana spodobała mi się bardzo ze względu na ciekawe misje. Szczególnie
zaciekawiła mnie misja

Spoiler

"BELDINGFORD MANOR"

:)


Najgorsza część serii, ogrzany kotlet nie wprowadzający nic nowego a na dodatek kopiujący połowę misji z poprzednich części. Oczywiście jakoś sama gra nie jest zła ale ja patrzę na nią przez pryzmat Blood Money (kupa nowych rzeczy które pasują do Hitman) i Hitman: 2 (wspaniała fabuła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować