Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 181.22 beta zapewnią najlepsze wrażenia w Mirror`s Edge

16 postów w tym temacie

"Dzisiaj natomiast, po premierze ME w wersji PC, pojawiły się GeForce 181.22 - wersja beta sterowników do kart graficznych GeForce z serii 6xxx, 7xxx, 8xxx oraz GTX 200."

Szkoda, że do 9xxx nie zrobili :P Poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz to zrobili i kolejny raz muszę powiedzieć, że nastały czasy kiedy to poszczególne sterowniki robi się pod poszczególne gry... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jakaś kpina. To znaczy sterowniki wypuszczane dla specyficznego tytułu... A co jeśli ktoś gra w kilka gier jednocześnie?

Wolę grać na konsoli, czasem jednak także na PC. Na pewno jednak nie instalowałbym czegoś takiego. To jest jakaś kpina. Powinni raczej grę zoptymalizować dla sterowników, a nie zmuszać do optymalizacji sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dla mnie to jest jakaś kpina. To znaczy sterowniki wypuszczane dla specyficznego tytułu... A co jeśli ktoś gra w kilka gier jednocześnie?" buahaha, przecież stery mają kompatybilność wsteczną...wszystko cho chodziło na poprzednich, będzie chodzić i na tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 18:40, J.a.k napisał:

Dla mnie to jest jakaś kpina. To znaczy sterowniki wypuszczane dla specyficznego tytułu...
A co jeśli ktoś gra w kilka gier jednocześnie?

Ech, bo głównie chodzi o Mirrora że będzie wydajniej chodził po zainstalowaniu sterach.

Ale o innych grach też myślą nie bój się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to niech wypuszczają, chociaż, znając życie takich sterów wyjdzie jeszcze kilka i każdy może podnieść wydajność o 5%, nic dobrze że wypuszczają stery, ale mogliby mieć odrazu to przygotowane , a nie po fakcie, ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buahaha, przecież stery mają kompatybilność

Dnia 17.01.2009 o 20:41, slizgi napisał:

wsteczną...wszystko cho chodziło na poprzednich, będzie chodzić i na tych


Wszystko?? Przykład: swego czasu miałem FX 5600 i łupałem sobie w Gothic. Wyszły nowe stery i karta przestała wyświetlać przedmioty w ekwipunku. Musiałem się cofnąć ze sterami. Dzisiaj jest jeszcze gorzej bo nie wiem czy zauważyłeś, ale sterowniki za bardzo się nie rozrastają a chyba powinny być co raz większe skoro muszą mieć ustawienia też do starych gier. To jest wszystko ściema i marketingowa papka. Prawda jest taka że inżynierzy czy kto tam się tym zajmuje nie radzą sobie, bo zanim zdążą wpaść na jakiś nowy pomysł wychodzi nowa karta i wracają do punktu wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 10:49, Waaazuuup napisał:

buahaha, przecież stery mają kompatybilność
> wsteczną...wszystko cho chodziło na poprzednich, będzie chodzić i na tych

Wszystko?? Przykład: swego czasu miałem FX 5600 i łupałem sobie w Gothic. Wyszły nowe
stery i karta przestała wyświetlać przedmioty w ekwipunku. Musiałem się cofnąć ze sterami.
Dzisiaj jest jeszcze gorzej bo nie wiem czy zauważyłeś, ale sterowniki za bardzo się
nie rozrastają a chyba powinny być co raz większe skoro muszą mieć ustawienia też do
starych gier. To jest wszystko ściema i marketingowa papka. Prawda jest taka że inżynierzy
czy kto tam się tym zajmuje nie radzą sobie, bo zanim zdążą wpaść na jakiś nowy pomysł
wychodzi nowa karta i wracają do punktu wyjścia.


Z pewnością miałeś jakiś błąd, może źle instalnałeś stery... wszystko zawsze działa jak powinno, bynajmniej mi :)

Co do sterowników przydadzą się ^^ planuję kupić niedługo mirrors edge... wczoraj kupiłem wiedzmina ;D

Zresztą dobrzę, że robią stery do nowych gier. Poprawiają się wydajności starszych a co za tym idzie jest fajniej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie grać z włączonym Physixem, to przede wszystkim musicie ściągnąć patch ME 1.1. Bez niego gra co chwile się zawszesza. Makabra, ostatnim razem tak wkurzył mnie Stalker: CS - rozpakowuje pudełko, z wielkim podnieceniem odpalam grę i.... dupa, mam zwis systemu co 5 minut i pozostaje tylko zacisnąć zęby i czekać na patcha. Powinienem chyba zaskarżyć deweloperów o spowodowanie strat psychicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować