Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex 3 - zapowiedź

34 postów w tym temacie

Niezwykle klimatyczny trailer. Jedynka jest genialna i wiele wskazuje na to, że trójka (mimo słabszej dwójki) będzie godna noszenia tytułu "Deus Ex".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy naprawdę nie możecie dać linka do youtube’a ? tylko wszędzie używacie tego nie działającego odtwarzacza …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z wykupywaniem wszczepów za punkty umiejętności jest jeszcze głupszy niż brak umiejętności w DX2. Chyba bardziej realistycznym jest, że taki wszczep kupuje się za wirtualną kasę np: na czarnym rynku niż gdyby miał on się pojawić de facto znikąd. Zamiast kombinować, mogliby skorzystać z lubianych i sprawdzonych rozwiązań z DX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie prócz tego nieszczęsnego systemu leczenia dla nóbuf.
Cieszy mnie powrót starego plecaka i możliwości rozbudowy, a kto wie czy zadbają o każde detale w broniach.
Pamietam jeszcze tekst Gunthera o przestarzałości jego modyfikacji, tak uwielbianych w czasach jego młodości.
Kurczę, ta gra to drugie życie.
Hmmm, postac dostaje XP które używa do ulepszania modów? Czyli co, nie ma skilli?
Przy okazji sobie poczytam trochę literatury w grze:]

Mam jeszcze nadzieję że obejdzie się bez bez DRM czy limitu instalacji (wtedy bym musiał kupić kilka kopii :D ).
I dajcie normalny odtwarzacz! Wstydzilibyście sie tego używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 17:32, Spector 109948 napisał:

Mam jeszcze nadzieję że obejdzie się bez bez DRM czy limitu instalacji (wtedy bym musiał
kupić kilka kopii :D ).
I dajcie normalny odtwarzacz! Wstydzilibyście sie tego używać.


A mogę zapytać, co rozumiesz pod pojęciem "normalnego odtwarzacza"? :>
I nie, nie wstydzimy się, bo nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 17:43, Spaykus napisał:

> I dajcie normalny odtwarzacz! Wstydzilibyście sie tego używać.
A mogę zapytać, co rozumiesz pod pojęciem "normalnego odtwarzacza"? :>
I nie, nie wstydzimy się, bo nie ma czego.


A serwera się wstydzicie czy nie ma czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie może czy wam ludzie czegoś na kompach nie brakuje (lepszej przeglądarki, flasha, javy or whatever). Mi zawsze gramowe filmiki działały i działają nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 17:46, Vojtas napisał:

A serwera się wstydzicie czy nie ma czego?


Działanie serwera a sam player to zupełnie inne kwestie. Zdajemy sobie przy tym sprawę, że filmy wczytują się z różną prędkością, zależnie od sposobu połączenia z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak będzie brzmieć (hymn) główny motyw trzeciego DEx-a...
Też jestem za zmianą tego flshowego playera na coś innego.
A idei tej zapowiedzi nie rozumiem - nie ma w niej niczego nowego ponad to, co już soatło tutaj powiedziane.
Powielacie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 18:04, Spaykus napisał:

> A serwera się wstydzicie czy nie ma czego?
Działanie serwera a sam player to zupełnie inne kwestie. Zdajemy sobie przy tym sprawę,
że filmy wczytują się z różną prędkością, zależnie od sposobu połączenia z netem.


Nie mówiłem o playerze, jak dla mnie jest OK. A co do połącznia: mam1 Mbit/s. To za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 18:41, Vojtas napisał:

Nie mówiłem o playerze, jak dla mnie jest OK. A co do połącznia: mam1 Mbit/s. To za mało?


Myślę, że to raczej bardziej techniczna kwestia, związana z dostawcą. Ciężko mi jednak przedstawić jednoznaczne stanowisko w tej sprawie. Szczególnie że mnie osobiście z reguły (bo nie twierdzę, że tymczasowe problemy ze stabilnością nam się nie przytrafiają) działa to bardzo dobrze (korzystam z oferty pewniej sieci kablowej, której nazwa rozpoczyna się na A).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jak dla mnie z gatunku ''must have'' :) mam nadzieję że wszystkie te obietnice odnośnie DE3 się spełnią chociaż ten pomysł z samoodnawialnym hp to dla mnie porażka. a że ostatnio za bardzo nie mam w co grać chyba sobie odświeżę pierwszego DE :) o oczywiście przyłączam się do apelu: "Niech tylko tego nie sp... artolą!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 19:16, Spaykus napisał:

Myślę, że to raczej bardziej techniczna kwestia, związana z dostawcą.

Przewidywalna wymówka ;P A poważnie już to dostęp do wielu rzeczy na gramie jest poważnie utrudniony w porównaniu do innych serwisów. Jeśli coś działa gorzej tylko u was to jest to nie jest to raczej wina dostawcy ;)

Deus Ex 3 to jeden z najbardziej przeze mnie wyczekiwanych tytułów tego roku. Bardzo liczę, na udany powrót do korzeni i tego co uczyniło pierwszą część grą wielka i właściwie kanoniczną - co więcej nie tylko dla świata gier jako formy spędzania czasu. Jest to jeden z niestety bardzo nielicznych przykładów tego, że gry mogą być czymś więcej i zająć się naprawdę poważną tematyką na poważnym poziomie. Druga część uciekła od tej drogi, casualism zabił duszę tej gry, która tak pięknie uwypuklała niuanse treści. Z tego powodu martwi mnie to co pisze się o regeneracji na przykład. DX to jest gra która samą mechanika ma przekazywać surowość i bezwzględność świata gry. Zresztą powiedzcie sami - kto grał na poziomie innym niż ''realistic'' w pierwszą część? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 21:21, czarnykurczak napisał:

Wolałbym System Shock 3...


Też bym chciał, żeby zrobili System Shock 3. Ale raczej nie można na to liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 18:04, Spaykus napisał:

> A serwera się wstydzicie czy nie ma czego?

Działanie serwera a sam player to zupełnie inne kwestie. Zdajemy sobie przy tym sprawę,
że filmy wczytują się z różną prędkością, zależnie od sposobu połączenia z netem.


a to ciekawe bo mi wszystkie streamingi chodzą jak złoto, tylko z waszymi jest problem... więc wina leży raczej po waszej stronie.. a tłumaczenie typu ''mi działa więc wam też musi'' jest po części idiotyczne i lekceważące...:]

Dnia 17.01.2009 o 18:04, Spaykus napisał:

Wolałbym System Shock 3...


A ja bym wolał System Shock 2 w nowej odslonie... bo jedyne co tej grze brakuje w tej chwili, to nowoczesna grafa... i gwarantuje, że ludzie by srali po gaciach... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować