Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex 3 - zapowiedź

34 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2009 o 19:16, Spaykus napisał:

> Nie mówiłem o playerze, jak dla mnie jest OK. A co do połącznia: mam1 Mbit/s. To
za mało?
Myślę, że to raczej bardziej techniczna kwestia, związana z dostawcą. Ciężko mi jednak
przedstawić jednoznaczne stanowisko w tej sprawie.


Mam Neostradę.

Dnia 17.01.2009 o 19:16, Spaykus napisał:

Szczególnie że mnie osobiście z reguły (bo nie twierdzę, że tymczasowe problemy
ze stabilnością nam się nie przytrafiają) działa to bardzo dobrze (korzystam z oferty
pewniej sieci kablowej, której nazwa rozpoczyna się na A).


To jest SOA, czyli Standardowa Odpowiedź Admina ("Dziwne, u mnie działa"). Rzetelność nakazuje by serwis hulał na Neo, bo to w końcu najpopularniejszy typ łącza w Polsce. Równie dobrze robiąc stronkę www mógłbym olać optymalizację pod IE, tylko dlatego, że go nie lubię/nie chce mi się. U mnie sytuacja wygląda tak: jeśli na stronie np. z recenzją jest player video.gram.pl, to widać ramkę "Get flash plugin". Wchodzę bezpośrednio do działu wideo - wszystko normalnie się ładuje. No ale to w zasadzie drobiazg, przy transferze streamingu. Robicie coś w kierunku poprawy, czy temat dojrzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 00:19, Vojtas napisał:

Robicie coś w kierunku poprawy, czy temat dojrzewa?

Jak słyszałeś - problemu nie ma, jest wymyślony i tak naprawdę to nasze łącza nie są kompatybilne z tymi serwerami i kodami stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 23:19, likop2 napisał:

0.o nie ma. Tych myszzastych Kropek. W srodku zdania 0.o.

>
Hehe, one nie myszaste są, tylko edytorowe. Głupi word zamienia trzy osobne kropki na jeden znak, a narzędzie administracyjne widzi to jako jedną kropkę. Taki myk. Ale walka z nim, jak widzisz, trwa. ;)

[edit]

I uprzedzając. Tak, wiem, że głupi user może to wyłączyć. Tylko przy niezliczonych rotacjach konfigu i windy, ciągle zapominam o tym po reinstalce office'a... :P

Dnia 17.01.2009 o 23:19, likop2 napisał:

Imo, jedyne co mi się nie podoba to skradanie ;<.


Mnie też. Zobaczymy jak to wyjdzie. Ważna jest grywalność. W FEAR2 tez początkowo brakowało mi "leana", ale szybko o tym zapomniałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 22:34, eX napisał:

a to ciekawe bo mi wszystkie streamingi chodzą jak złoto, tylko z waszymi jest problem...
więc wina leży raczej po waszej stronie.. a tłumaczenie typu ''mi działa więc wam też
musi'' jest po części idiotyczne i lekceważące...:]


Kończąc temat w tym wątku, bo to offtop straszny: nie, to nie tak. Po prostu te problemy występują przede wszystkim przy Neostradzie. Zdajemy sobie sprawę, że znaczna część z Was korzysta z takiego sposobu połączenia z siecią i zapewniam, iż staramy się rozwiązać tę kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Deus Ex 3 zgodnie z zapowiedziami ma pojawić się to czego brakowało mi najbardziej w pierwszej części. Mocniejszego, cyberpunkowego klimatu. Mimo, że Deus Ex osadzony był właśnie w takim świeci, odniosłem wrażenie, że ten motyw został ledwo zarysowany. Implanty (czy to nano, czy mechaniczne) stanowiły jedynie element wyposażenia i broń w wojnie korporacji (na czym właśnie się skupiła fabuła tego tytułu). W settingu "trójki" ma mieć miejsce coś takiego jak rasizm wobec ludzi z implantami, a tymi bez nich. Fabuła tej części zapowiada się po prostu rewelacyjnie. :)

Pozostaje tylko trzymać kciuki za tę produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex przeszedłem z przyjemnością.IW też ale z mniejszą.DX 3 zapowiada się nieźle i szkoda by było żeby taki tytuł zmarnować.Szczerze mówiąc to najbardziej nie pokoi mnie świat przedstawiony w trójce.Polecam obejrzeć art worki.Moda w trójca zmieniła się bardzo szybko przez te dwa lata,co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwno nigdy nie zagrałem w Deus Ex. Nie było okazji... zawsze się przymierzałem i na tym się kończyło. Fajne to w ogóle? Trzeba chyba nadrobić straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również nie grałem jeszcze w Deus Exa, przynajmniej z tego co pamiętam:) Miałem grać w dwójkę, ale trochę odciągnęły mnie oceny. Były dobre, ale w tamtym czasie miałem na oku sporo innych gier i sprawa tej części odwlekała się. Ale tą, jeżeli tylko będzie równie innowacyjna jak z tego co wiem jedynka, z chęcią zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 23:19, likop2 napisał:

0.o nie ma. Tych myszzastych Kropek. W srodku zdania 0.o.

Imo, jedyne co mi się nie podoba to skradanie ;<.


Grałeś kiedyś w DX?? Przecież nikt nie każe Ci się skradać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można odpalić jedynkę. Ta gra niezmiennie cieszy. A jak się pomyśli, że jeszcze nie wszystko się odkryło, lub że jeszcze nie ukończyło się gry bez zabicia ani jednej osoby... mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Skradanie, było dla mnie esencją - nie było to jak rzucić butelką i walnąć z tyłu komandosa MI12 ;).
Poprawka - skradanie w DE3, w ogóle mi się nie podoba - wolałem ,,cień".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować