Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia, czyli co warto oglądać

22 postów w tym temacie

Hmm... Warhammer graficznie nie powala... Zresztą Warhammer w ogóle nie powala, przynajmniej mnie, bo siakiś taki jestem dziwny że mam alergię do skrajnie uproszczonych ''strategii''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby to na gramie obejrzeć, to chyba trzeba mieć anielską cierpliwość... albo po prostu rano zapuścić, może do wieczora te 2 minutowe filmiki się załadują. dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak pojawia się jakiś news zawierający filmik albo odnoszący się do działu wideo, masa ludzi pisze, że strasznie długo im się filmiki wczytują, a ja nie rozumiem o co im wszystkim chodzi. Mogę oglądać zaraz po wczytaniu strony, nie czekając nic na załadowanie. I z prędkości tego paska który pokazuje, jak dużo filmiku się wczytało widzę, że starczyłoby łącze ~1Mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z szybkością ładowania jest dramat :/ Na yt to już bym miał wszystkie szybciej niż tutaj jeden ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wy sie ludzie lepiej ogarnijcie. Na 1mbit/s filmy furgaja az milo. Sorry ale modemy to raczej juz w zeszlym wieku trzeba bylo wymienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medal dla filmu? Nie wiem, co powiedzieć. To jest jakaś forma tych no... acziffmentooff dla filmikooff? I co dalej z tym medalem? Wyślecie go działowi marketingu wydawcy albo przekażecie sobie - w przypadku zwycięstwa recenzji Myszy(astego)? Nawiasem mówiąc trudno nie domyślić się, co wybierze redakcja. Jakie to wszystko przewidywalne, buchachachacha!

do Leszkwa

To że Tobie działa (oraz Twoim kolegom i koleżankom zapewne również) nie oznacza, że wszystkim. Uprzzedzam, że teksty w stylu "zmień providera" możesz zachować dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 01:43, Vojtas napisał:

do Leszkwa

To że Tobie działa (oraz Twoim kolegom i koleżankom zapewne również) nie oznacza, że
wszystkim. Uprzzedzam, że teksty w stylu "zmień providera" możesz zachować dla siebie.


Normalnie mnie cos takiego nie bawi. Ale dla ciebie zrobie wyjatek. Zmien providera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 11:52, leszeq napisał:


Normalnie mnie cos takiego nie bawi. Ale dla ciebie zrobie wyjatek. Zmien providera...


A to ciekawa sprawa, bo mi nie działało na łączu 1MB, nawet jakiś czas temu zmieniłem dostawcę na innego, a łącze na 2MB - filmiki ładują się tak samo jak wcześniej, czyli właściwie tego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z ludźmi, niech gram.pl wrzuca swoje filmiki na YT, a nie na jakiś dziadowy serwer, który ładuje 2 minutowy filmik 3 godziny. Bo to zwyczajnie jest śmiech na sali, a sam mam 2mb/s neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fanboy x360 powiem że strasznie im FPSY spadly w # Kandydat pierwszy: Killzone 2 - trailer (slow motion)
haha :D nie no oczywiscie jest to joke ;> dobre filmiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować