Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - drugie wydanie w drodze, plotki o wersji na PS3

22 postów w tym temacie

No cóż, wydaje mi się, że MS nie ma zbyt wielu pewnych exclusive''ów. W tym roku 2x Halo, może Alan Wake.. Co jeszcze?
MS mówi, że lubi zaskakiwać - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dincooo jakie to ma znaczenie?! I tak najciekawiej zapowiadające się gry 2009 są multiplatformowe. Ale tak w ramach odpowiedzi na twoje pytanie: jest jeszcze kilka tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 10:08, Half-Devil napisał:

Dincooo jakie to ma znaczenie?! I tak najciekawiej zapowiadające się gry 2009 są multiplatformowe.
Ale tak w ramach odpowiedzi na twoje pytanie: jest jeszcze kilka tytułów.


Chodzi mi o problem przy wyborze platformy. Wówczas patrzysz i na multiplatformowce i na exclusive''y. Dla kogoś kto już ma konsole - problem żaden. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shit. A niedawno kupiłem wersję zwykłą. :] Trudno. Ale dodatek można kupi na xbox live, ale nie ma polskiego a więc dupa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prztyczek nos dla Xboxowców, ale co się dziwić- tak się musiało stać :P

A tak poważnie to i tak wolę Mass Effecta na kompie. Z klawiaturą i myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh mam Mass effect ana xboxa i na kompa, ale jednak na kompa jest woeile lepszy i w dodatku owiele lepsze efekty graficzne, a na konsoli, hmmm fajnie mi się grało, ale nie ma to jak mysz i klawiatura w takich grach.

jedyne co owiele bardziej mi sie podobało w wersji na konsolę, to to, że tam rozszyfrowywanie czegokolwiek opierało się jedynie, na wciśnieciu kombinacji tych czterach kolorowych guzików, a na PC, był ten cholerny ruchomy labirynt, ja to tak nazywam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już grałem więc po co wydawać dodatkowo kasę? Nie ważne czy się pojawi na PS3 czy też nie... Nic specjalnego to nie było więc pewnie nawet nie wyposażę się w następne części. Z tego co pamiętam ma być to trylogia ta? :) Mniejsza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RANY CO ZA ŁOMY NA TYM FORUM,

MOŻE TAK BYŚCIE ZAJRZELI DO DOWNLOADU w gram.pl, a nei każdy pisze gdzie dodatek polski, no co za łomy, od dawna juz jest polski dodatek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OD DAWNA JEST POLSKI DODATEK!!!!!!!!!!!

OD DAWNA JEST POLSKI DODATEK!!!!!!!!!!!

OD DAWNA JEST POLSKI DODATEK!!!!!!!!!!!


TERAZ WIDAĆ!!!!!!!!!?????? MAM NADZIEJE, że wreście ślepoty ZAUWAŻĄŁ TO!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:04, marek5mln napisał:

RANY CO ZA ŁOMY NA TYM FORUM,

MOŻE TAK BYŚCIE ZAJRZELI DO DOWNLOADU w gram.pl, a nei każdy pisze gdzie dodatek polski,
no co za łomy, od dawna juz jest polski dodatek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>[ciach]

Dnia 19.01.2009 o 17:04, marek5mln napisał:

TERAZ WIDAĆ!!!!!!!!!?????? MAM NADZIEJE, że wreście ślepoty ZAUWAŻĄŁ TO!!!!!!!!!!!!!!!



Najpierw naucz się pisać zanim zaczniesz kogoś obrażać ;-).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozum, co kolejny news, z mass effectem, to odrazu komentarze, gdzie polski dodatek?, i , że CD-Projekt jest do dupy itd., a nawet nie sprawdzą czy już jest i tylko odrazu obrażają bardzo dobrą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować