Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War II w złocie

29 postów w tym temacie

No RTS na bank wymiatający będzie. Ale tylko na parę chwil.
Jak wkroczy StarCraft II to DoW II raczej pójdzie w tył.

Ale na Hyperze widziałem jak mówili że DoW II ma być też w dosyć dużym stopniu RPG. Masz mieć swoje postacie i po prostu je rozwijać. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, czytałem już o tym na innych serwisach, miła wiadomość :) Choć z moimi funduszami kiepsko, a muszę w najbliższym czasie zakupić nowy dysk twardy... Tak więc DoW2 pewnie trochę poczeka, ale może to i lepiej, bo wciąż mam duże obawy co do drugiej części tego zacnego rts-a. Nie orientuje się ktoś, czy THQ planuje wydać jakieś demo? Byłoby to idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:29, Meykan napisał:

Ale na Hyperze widziałem jak mówili że DoW II ma być też w dosyć dużym stopniu RPG. Masz
mieć swoje postacie i po prostu je rozwijać. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Tylko w kampanii, multi będzie znacznie się różniło, choćby ze względu na namiastkę bazy.

Cieniek
Demo ma być po premierze, ale już w środę startuje beta dla tych, którzy zarejestrowali na steamie SS. Beta dla "nie posiadaczy" SS 28 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko tylko dziwi mnie trochę to, że skoro gra już idzie do tłoczni, a multi beta dopiero będzie...
Czyli twórcy chcą wydać grę jak najszybciej, nawet w pewnym sensie nie dopracowaną, a potem łatać ją ewentualnymi patchami...hmm sam nie wiem co o tym myśleć, dodatkowo martwi mnie też to, że w singiel z tego co widzę będzie wyglądał bardziej jak diablo ew jakiś trochę bardziej rozwinięty rpg niż strategia, gdyż: dlaczego nie mogę w singlu sobie zabrać na misję np. dwoch oddziałów assalut marines, mam tylko jeden oddział i tyle, więc to żadna strategia tak naprawdę, myśle że i tak będe się dobrze bawił, zwłaszcza że wziąłem edycje limitowaną, ale jednak zaczynam bać się coraz bardziej i bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:44, hallas napisał:

Oby tylko ktoś mądry inaczej w CDP nie wpadł na pomysł by grę wydać w pełnej polskiej-amatorskiej
wersji językowej.

W Polsce premiera pewnie opóźni się, ale nie sądzę, aby potrwało to długo, góra kilka dni. Podobnie było z DC i Soulstormem. Polonizacja zanosi się na wyłącznie kinową, więc głosy zostaną oryginalne. Jedynie wątpliwości budzi tłumaczenie samych nazw - ariegarga, awangarda... Raz, że mało to pasuje do SM, a dwa, że CDP sam się trochę zaplątał bo tłumaczy te same nazwy inaczej niż w części pierwszej (z których część również nie była poprawnie przełożona).

Uther_pl:
O kampanię nie ma się co martwić, zresztą większość zapewne rzuci ją w kąt po jednokrotnym ukończeniu. Zapowiedzi nie napawają zbyt pozytywnie i pewnie kampania będzie średnia, co najwyżej dobra (na rozbudowaną fabułę nie ma co liczyć, a wielka szkoda, że Relic nie wykorzystuje w pełni potencjału fabularnego tego uniwersum). Siłą tej gry i tak będzie multi, który wypali albo nie (nie wspominając już o tym, że gracze z wielu krajów mogą mieć trudności, żeby w ogóle w niego zagrać, jako, że Games for Windows Live jest oficjalnie obecny jedynie w 20 krajach, a wśród tych krajów nie ma oczywiście Polski). Zresztą kampania to swoją drogą, bo w multi ekwipunku nie będzie, a i namiastka bazy w postaci hq, generatorów i turretów będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:44, hallas napisał:

Oby tylko ktoś mądry inaczej w CDP nie wpadł na pomysł by grę wydać w pełnej polskiej-amatorskiej
wersji językowej.


Wydadzą grę w kinowej wersji językowej, więc jak by na to nie patrzeć - i tak schędożyli sprawę.
Jeśli w jakiś cudowny sposób uda się napisy angielskie odblokować (vide Gears of War, Mirror''s Edge) - zakupię, jeśli gra okaże się dobra. Jeśli nie - dziękuję, ale lokalizowanego badziewia wspierać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:29, Meykan napisał:

No RTS na bank wymiatający będzie. Ale tylko na parę chwil.
Jak wkroczy StarCraft II to DoW II raczej pójdzie w tył.

Ale na Hyperze widziałem jak mówili że DoW II ma być też w dosyć dużym stopniu RPG. Masz
mieć swoje postacie i po prostu je rozwijać. Zobaczymy jak to wyjdzie.


Nie przesadzałbym z tym uwielbieniem dla Starcraft 2, bo nie wiadomo jeszcze czy go dostaniesz w tym roku…

A W40k:DofW 2 to nadal w większym stopniu RTS z elementami RPG… ale tak leciwe elementy i ich namiastkę miał już Warcraft 3…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tygodniu soulstorma dostane i będę miał komplet wszystkich części może skończę go przed wyjściem II. Na cześć 3 sporo poczekamy bo 2 pewnie też będzie mieć pewnie multum dodatków hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować