Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Każdy może być Obamą

38 postów w tym temacie

Ciekawi mnie jak zaprezentowano tam Polskę :P
Średnia temperatura w lecie: -10''C
Poziom rozwoju internetu: Internet tam nie istnieje
Poziom skomputeryzowania: Tylko w siedzibach rządowych

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast już dosyć Obamy... dosyć tego ciągłego wysłuchiwania o prezydencie elekcie i Ameryce w wiadomościach. To samo było podczas kampanii. Klika dni z rzędu cały czas antenowy poświęcony tylko usa. Po co ? Wystarczy, że się o tym dowiedziałem za pierwszym razem, nie ma co tego tak celebrować, to oni mają zmiany nie my. Nas -jeżeli w ogóle- dotknie to w niewielkim stopniu. Obama ma gdzieś Polskę tak jak amerykańscy obywatele, którzy w zatrważającej większości nie potrafili by jej nawet wskazać palcem na mapie (to nie jest argument wyssany z palca, ale o tym europa już raczej wie). Na koniec swojej prezydentury pójdzie w ślady Busha i nawet nie zadzwoni do naszego przezydenta (no tu to się nie dziwie) czy premiera aby się pożegnać/podziękować. Pokazują, jak amerykanie się cieszą, płaczą z radości, że ten prezydent wszystko zmieni a jak było z innymi? Też płakali, też się cieszyli, by na koniec jak pewna czarnoskóra obywatelka ameryki powiedzieć do kamery" Tell bush he can kiss my ass now. Nasz obecny prezydent też miał duże poparcie na początku... z obamą będzie podobnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Symulator Obamy, tak? O_O Nie, dzięki xD

Skwarek pl---> przez 5 miesięcy mieszkałem w Hiszpanii i oglądałem praktycznie cnn w tv, bo nie znałem hiszpańskiego- i wiesz co? Było to ow okresie głosowań Hillary/Obama... masakra, jak już widziałem te mordy w tv to od razu wyłączałem.. ciągle to samo, dzień w dzień :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehehe, ale Ty masz chociaż jakiś wybór kanałów w tv :)
No, ale faktycznie, masz i tak gorszą sytuację niż my, pozostaje Ci pokochać Obamę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 11:00, Budo napisał:

Skwarek pl---> przez 5 miesięcy mieszkałem w Hiszpanii i oglądałem praktycznie cnn
w tv, bo nie znałem hiszpańskiego- i wiesz co? Było to ow okresie głosowań Hillary/Obama...
masakra, jak już widziałem te mordy w tv to od razu wyłączałem.. ciągle to samo, dzień w dzień :F


To tak jak i u nas w Polsce przed wyborami, ale jest na to sposób: wyłączyć TV ;)
Od półtora roku mieszkam w Danii i mam wstrojone dwa kanały: jeden gdzie transmitują Ligę Mistrzów, a drugi gdzie są relacje wyścigów F1.

Jeśli chodzi o informacje codzienne, to korzystam z polskich portali. Aczkolwiek tuż po przyjeździe tutaj, też mnie obrzydzenie brało, bo akurat była to jesień 2007, czyli okres przed wcześniejszymi wyborami do parlamentu RP. Dzień w dzień te same mordy i zaglądałem tylko na strony sportowe, motoryzacyjne i IT. Dopiero po jakimś czasie byłem w stanie zerkać na newsy z kraju i ze świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 11:20, Zyzio Ziom napisał:

Za trudne dla głupich amerykanów.


Za takie właśnie nie przemyślane komentarze amerykanie myślą dokładnie to samo o nas niestety. Jesteśmy głównym tematem ich dowcipów. Zamień Polaka z blondynką w każdym dowcipie. Taka prawda. Polak najgłupszy.

Czy rzeczywiście myślisz że cały naród jest głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze Ci, bo sam mam w planach "kiedyś" pojechać do US (mam tam rodzine, która - jak większość pewnie- wyemigrowała jeszcze za czasów wojny) raczej nie w celach turystycznych, ale takie okresy jak ten, raczej by mnie wykończyły.... no, ale to temat o grze a nie o zamiarach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy może być Obamą ? Niekoniecznie każdy chcę nim być… Geo Polityczny Symulator 2009… no cóż gdybym był prezydentem to naciskał bym ‘czerwony przycisk’…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 11:23, Klimos napisał:

To tak jak i u nas w Polsce przed wyborami, ale jest na to sposób: wyłączyć TV ;)

Tak, tylko w USA nikt tego nie pokazuje i dobrze, bo co ich to tam obchodzi. Wyobraźcie sobie taką terapię szokową dla amerykanów, pozamieniać te ich programy ze Springerem, Ophrą (czy jak ona tam ma na imię) czy Larrym Kingiem na nasze wybory prezydenta czy relacje z "prezydentowych uroczystości" - też by ich to nie obchodziło i be się irytowali widząc tą samą informacje na każdym kanale informacyjnym co 15-20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 11:27, Skwarek pl napisał:

Zazdroszcze Ci, bo sam mam w planach "kiedyś" pojechać do US (mam tam rodzine, która
- jak większość pewnie- wyemigrowała jeszcze za czasów wojny) raczej nie w celach turystycznych,
ale takie okresy jak ten, raczej by mnie wykończyły.... no, ale to temat o grze a nie
o zamiarach ;]


Jak krak2610 wspomniał. Nie ma co zazdrościć. PRL się skończył. Tylko bilety drogie. To fakt.

A co do gry, jak wracam do domu, to nie chcę się zatapiać w to samo co słyszę w radio i tv. Gra nawet ma grafikę gorszą niż na mojej tubce od pasty do zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 11:32, Skwarek pl napisał:

Tak, tylko w USA nikt tego nie pokazuje i dobrze, /.../


Jak to nikt nie pokazuje, skoro Budo pisał, że w Hiszpanii 5 miesięcy oglądał amerykańską CNN i przez cały ten czas nie było żadnych innych informacji jak Hilary vs Obama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 11:36, Klimos napisał:

> Tak, tylko w USA nikt tego nie pokazuje i dobrze, /.../

Jak to nikt nie pokazuje, skoro Budo pisał, że w Hiszpanii 5 miesięcy oglądał amerykańską
CNN i przez cały ten czas nie było żadnych innych informacji jak Hilary vs Obama.

Chodziło mi o to, że wyborów w Polsce nie pokazuje żadna stacja z US (z tych do których mam dostęp) a jeżeli już, to jako wzmianka gdzieś między robotnikiem, który złamał łopate a informacjami, że paris hilton nienawidzi martwych ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować