Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z przebojami EA - dzień drugi: różne oblicza futbolu

11 postów w tym temacie

Znów klepiecie reklamy dla EA…

Jeśli ktoś spyta czy to mi przeszkadza, to odpowiem, że mi żal i razi mnie w oczy, ponieważ co dzień spływa tak dużo ciekawych informacji ze świata gier, że można je zebrać i zrobić (opracować) coś bardziej konstruktywnego, niż to co wyprawiacie od wczoraj. No ale to wasze miejsce w sieci, wy za nie płacicie, ja mogę się jedynie nie zgodzić z taką filozofią podawania nieświeżych jajek, bo mam do tego prawo. Warto by również się zastanowić jakie założenie przypisuje sobie portal gram.pl, bo nie dość że nagminni przepisujecie posty z profesjonalnych serwisów na zachodzie, co jest po prostu brakiem wyobraźni, oraz jakimś stosunkiem degeneracji intelektualnej, to jeszcze takie akcje jak ta powyżej, która nie jest pierwszą i nie jest pewnie ostatnią…

Bo produkty o których mowa od wczoraj, to gry które właściwie przeleżały na półkach i się nie sprzedały.

I kompletnie mnie nie interesują wynurzenia nastolatków, którzy poddadzą krytyce moje słowa, robiąc z siebie królów podziemia graczy (niby wiekowych, których tu pełno), ehy, ohy, floresy, którym dopiero owłosienie występuje powyżej kolan, a którzy tak bardzo krytykują wszystko że zapominają o własnej samokrytyce, prosząc mamę o zakup gry na XBOXa 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hellhammer88<--- Zgodzę się z Tobą w pełni, takimi reklamami gram.pl zniża się do bardzo niskiego poziomu, nie ma to jak reklamowanie słabo sprzedających się gier danej firmy, na dodatek znów Ea i wciskanie ich nieuświadomionym graczom, najczęściej dotyczy to tych młodszych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi hellhamerze88,prawie w pełni się z Tobą zgadzam.Gram upada coraz niżej,a ta reklama EA jest potrzebna jak...no,powiedzmy,że nie jest potrzebna.Ale akurat te 3 piłkarskie gry od EA są dobre,oczywiście moim zdaniem.Nie mówię o parszywych gniotach na PC,ale od wersjach na X360.Są po prostu jednymi z najlepszych w swojej klasie.Ale takie reklamowanie to po prostu żenada,niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:04, hellhammer88 napisał:

Znów klepiecie reklamy dla EA…


Mnie by to nie przeszkadzało, gdyby jeden niezbędny warunek, który od dawna postuluję, został spełniony; wciąż nie ma informacji, że artykuły cyklu "Tydzień z" są tekstami sponsorowanymi. Jeśli ktoś chce sie tytułować dziennikarzem i redaktorem, to warunek ten wypełnić musi bez szamrania. Nie ma o czym dyskutować. Jeśli wymyśla się usprawiedliwienia i próbuje wmawiać ludziom, że nie jest niezbędne informowanie o charakterze tekstu, to znaczy, że się łamie podstawową zasadę kodeksu zawodowego - wiarygodność i uczciwość.

Co do repertuaru: jeszcze nie tak dawno na gram.pl było więcej różnorodnych tekstów np. felietonów, ale to zdaje się już skończyło. Mam nieodparte wrażenie, że rąk do pracy redakcyjnej jest zdecydowanie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że niby reklamama? Że niby co?

Nie no, przecież to są produkty całkiem świeże i tanie. Toż to tylko informacja dly tych co nie wiedzą co to FIFA. To nieprawda, że to są leżaki magazynowe, które trzeba gdzieś opchnąć, co to, to nie. Kupujcie, kupujcie :)

Przypomina mi się Truman Show...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:09, Vojtas napisał:

Co do repertuaru: jeszcze nie tak dawno na gram.pl było więcej różnorodnych tekstów np.
felietonów, ale to zdaje się już skończyło. Mam nieodparte wrażenie, że rąk do pracy
redakcyjnej jest zdecydowanie za mało.


Myślę że jest to w głównej mierze problem który zamienił kolejność, jak wcześniej sklep gram.pl był zapleczem serwisu, tak teraz serwis stał się zapleczem sklepu. Efektem tego jest fakt, że dostajemy od gram.pl mało interesujące teksty, często powtarzalne i wałkujące jedno i to samo, razi najbardziej że brak jest tu jakiejś kreatywności ze strony twórców, którzy jota w jotę wielokrotnie przepisują posty z zachodnich serwisów, czerpiąc garściami z videogamig247.com i shacknews.com.

Ja rozumiem, że panuje przekonanie, że Polacy nie znają angielskiego, a przynajmniej wielu uczestników serwisu może nie znać języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, aczkolwiek jest wiele osób które jednak go zna i operuje nim w sposób perfekcyjny, dlatego definitywnie po poczytanie i wiadomości z rynku gier sięgam do profesjonalnych i wyżej wymienionych przeze mnie serwisów informacyjnych, które gorąco polecam wszystkim.

Warto też zwrócić uwagę na nie profesjonalne, amatorskie blogi o grach, których w polskim Internecie pojawia się co raz więcej. Często zawierają teksty przewyższające poziom bełkotu z gram.pl, za co trzeba pochwalić ludzi którzy robią takie rzeczy z pasją do gier i dla gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa byla dobra 10 lat temu. :< Co sie stalo z gram.pl ? Gdzie podzialy sie ciekawe artykuly takie jak np. retrogram ? Jak pan powyzej wspomnial jak wczesniej sklep byl zapleczem serwisu tak teraz serwis jest zapleczem sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować