Zaloguj się, aby obserwować  
amster22

,,M jak Miłośc'' - najlepszy polski serial (przemyślenia i przeżycia)

266 postów w tym temacie

Co tam teraz sie dzieje ja mieszkam w angli i juz nie ogladam bo nie mam polskich kanalow moze mi powiesz mniej wiecej jakies najwieksze wydarzenia od ostatnich 3 miesiecy??[To jeden z moich ulubionych polskich seriali]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O kurcze jaki wątek o-O
Dla fanów telenoweli- zajmijcie sie swoim życiem, zamiast przeżywać cudze, sztucznie wykreowane na potrzeby zarabiania kasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 23:53, Budo napisał:


O kurcze jaki wątek o-O
Dla fanów telenoweli- zajmijcie sie swoim życiem, zamiast przeżywać cudze, sztucznie wykreowane
na potrzeby zarabiania kasy ;]

Ja ogladalem dla zabicia nudy i z podejsciem takim jak kazdy inny film lub serial!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sorki za taki najazd, ale te seriale mnie rozbrajają. Nie ma gorzej nakręconych i bardziej zakłamanych w polskiej telewizji (nie licze W11 ;]). Jak ktoś poczuł się urażony to przepraszam, ale takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 23:53, Budo napisał:


O kurcze jaki wątek o-O
(...)


Ja myślałem, że tytuł miał być ironiczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

telenowele to beznadzieja, dla ludzi bardzo prostych(moherowe berety!) i gospoś, babć itp...

W sumie to dziwie się że jeszcze nie postanowiono zrobić telenoweli w realach średniowiecza(!).. To miało by sens przy edukacj, no o ile za reżyserie i scenariusz nie zabiorą sia palanci nie znajacy sie wogule o realiach sredniowiecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 00:10, SirKamil napisał:

telenowele to beznadzieja, dla ludzi bardzo prostych(moherowe berety!) i gospoś, babć itp...

W sumie to dziwie się że jeszcze nie postanowiono zrobić telenoweli w realach średniowiecza(!)..
To miało by sens przy edukacj, no o ile za reżyserie i scenariusz nie zabiorą sia palanci nie
znajacy sie wogule o realiach sredniowiecza...


Czyz bys lubil epoke sredniowiecza[rycerze,zamki,bitwyitp.]jesli tak to ja to kocham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co no to mnie rozwaliło seriale jak ja tego nie nawidze dotego jeszcze polskie normalnie syf lepiej zrobic cos porzytecznego niz siedziec i ogladac to go*** sorki za to ale naprawde plz nie twuzcie wiecej takich tematów o serialach polskich czy pron Boze o tych argentynskich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie M jak Miłość. Tragiczny scenariusz, nudna fabuła, nieżyciowe sytuacje i postacie takie, że o żadnej nie da się z pełną odpowiedzialnością powiedzieć dobra lub zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 09:05, Kukowsky napisał:

Jeśli chodzi o tasiemce to M jak Miłość jest najlepszy. Oglądam nawet fajny.


Daj spokój, co w nim fajnego? Lubisz się zastanawiac w wolnej chwili, czy jednak Kaśka wyjdzie za Grzegorza, czy może rzuci go dla Michała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 09:05, Kukowsky napisał:

Jeśli chodzi o tasiemce to M jak Miłość jest najlepszy. Oglądam nawet fajny.


Daj spokój, co w nim fajnego? Lubisz się zastanawiac w wolnej chwili, czy jednak Kaśka wyjdzie za Grzegorza, czy może rzuci go dla Michała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 09:08, Budo napisał:

Daj spokój, co w nim fajnego? Lubisz się zastanawiac w wolnej chwili, czy jednak Kaśka wyjdzie
za Grzegorza, czy może rzuci go dla Michała?

Wielkim fanem nie jestem, aczkolwiek w wolnej chwili oglądam. Akurat jak nic nie ma ciekawszego w telewizji to oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2006 o 09:12, Kukowsky napisał:

Wielkim fanem nie jestem, aczkolwiek w wolnej chwili oglądam. Akurat jak nic nie ma ciekawszego
w telewizji to oglądam.


Hehe, tia, większość moich znajomych mówi tak samo jak ty. Ale jakoś codziennie są o tej 20 na posterunku przed telewizorem i z zapartym tchem oczekują kolejnej dawki emocjonującego kina akcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to powiem tak oglądam każdy odcinek "M jak Miłość", serial bardzo mi się podoba. Jeślo chodzi o seriale obyczajowe to jedyny jaki oglądam. Co do zarabiania kasy, to jest chyba takie coś, że oni dają nam sposób na spędzenie wolnego czasu, a pięniądze to jest dla nich wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 23:10, Luk15 napisał:

Co tam teraz sie dzieje ja mieszkam w angli i juz nie ogladam bo nie mam polskich kanalow
moze mi powiesz mniej wiecej jakies najwieksze wydarzenia od ostatnich 3 miesiecy??[To jeden
z moich ulubionych polskich seriali]

To w jakim momencie skończyłeś oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 02:24, TTBoS napisał:

Wiecie co no to mnie rozwaliło seriale jak ja tego nie nawidze dotego jeszcze polskie normalnie
syf lepiej zrobic cos porzytecznego niz siedziec i ogladac to go*** sorki za to ale naprawde
plz nie twuzcie wiecej takich tematów o serialach polskich czy pron Boze o tych argentynskich
;]


Może nie powiem tak krytycnie jak Ty o tych serialach, ale się z Tobą zgodzę. Też nie lubię ich oglądać, chociaż niektórzy (ci co oglądają) uważają, że akcja króra się w nich dzieje jest z życia wzięta(?????? tylko jestem ciekawy z czyjego życia???) Nigdy nie oglądałem polskich seriali(chodzi tu o m jak miłość itd itp) ani brzazylijskich ( chociaż jak wchodziły na polski rynek telewizyjny) to zdażyło mi się oglądać, wiadomo coś nowego, ale nie przyznawałem się kolegom że to oglądałem bo to był obciach:):):):)
krótko mówiąc jestem na NIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować