Zaloguj się, aby obserwować  
amster22

,,M jak Miłośc'' - najlepszy polski serial (przemyślenia i przeżycia)

266 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2006 o 12:36, Marcin-91 napisał:

relax ludzie, jedni lubią fale zbrodni , inni m jak miłość. o gustach sie raczej nie dyskutuje.
pozdr.

A ja lubię to i to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 12:54, Kukowsky napisał:

> relax ludzie, jedni lubią fale zbrodni , inni m jak miłość. o gustach sie raczej nie dyskutuje.

> pozdr.
A ja lubię to i to!

fakt , oba seriale są dobre, ale ja maniakalnie oglądalem LOST i kryminalnych , teraz za bardzo nie oglądam tv :P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 18:45, ŁukiPluta napisał:

ten serial jest taki glupi ze nawet glupszy od chucka norrisa :]


hej hej hej .... zostaw Chucka Norrisa w spokoju.... bo dostaniesz z półobrotu :):):) a co do Chucka to przynajmniej można sie pożądnie pośmieć..... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 18:48, paweusz napisał:

Według mnie serial jest dobry jak ma 24-40 odcinków(oczywiście jak jest sam w sobie dobry).
Kiedy ma 100 i więcej odcinków to scenariusz pisany jest na siłę-z M jak miłość też tak jest.
Co za dużo to niezdrowo...


Niekoniecznie serial musi miec od "24-40" odcinkow. oczywiście mówię tu ogólnie bo jeśli chodzi o seriale zagraniczna np "Przyjaciele" lub tym podobny jest zawsze cos zabawnego i nie nudzi mnie po oglądnięciu kliku odcinków.
A co co M.... nigdy nie bede tego oglądał, już wole się przespać, albo posprzątać w pokoju niż miałbym to oglądać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 21:38, gmx napisał:

:) a ja lubie ten serial i inne - jak leci mam pewnosc ze zadna kobieta w domu (a sa 3) nie
bedzie miala pretensji ze uzywam wlasnego komputera (bo akurat chca poplotkowac na gadu albo
polowac na dzikich chlopow na czacie) :)


To dobry sposób żeby zająć czymś swoje kobiety... hehe sprytne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobry pomysł- kobiety zostawić przy M... i samemu z chłopakami wyjść na piwo :P. A najlepiej zrobić swoim ukochanym wieczorek filmowy przy "Moda na sukces"( czy jak to tam zwał) - skromnie na początek- tylko 1000 odcinków. Wtedy bedzie można w knajpie posiedzieć dłużej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie wzruszony że istnieje taki temat. Bardzo lubię ten serial a szczególnie Anię Muchę i Marcina Bosaka. Ale ogólnie wątki warszawskie są spoko, natomiast to co się dzieje w Grabinie jest moim zdaniem zbyt przejaskrawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 21:39, skyler napisał:

Jestem prawie wzruszony że istnieje taki temat. Bardzo lubię ten serial a szczególnie Anię
Muchę i Marcina Bosaka. Ale ogólnie wątki warszawskie są spoko, natomiast to co się dzieje
w Grabinie jest moim zdaniem zbyt przejaskrawione.

Zgadzam się Łowicka Górą! A Grabina wyglada jak jakiś raj na ziemi... Łowicka Rulez! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem serial jest denny i przewidywalny (jak większośc tego typu seriali) ... Polecam "Lost". O wiele klas lepszy i o wiele strawniejszy, a jesli chodzi o pełnometrzażówki polecam thriller "Efekt Motyla" (w orginale "The Butterfly Efect") warto obejrzeć w pzreciwieństwi do "M jak Miłość" (BTW: a co powiecie o "M jak Mecz"? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 21:46, skyler napisał:

Nie chciałbym jednak aby potwierdziły się pogłoski o odejściu ww. aktorów z serial:((( Po odejściu
Cezarego Morawskiego(Krzysztofa) też będzie jakoś inaczej.

No fakt ten wątek też jest dobry, zwłaszcza kłótnie z Filarskim. ;) Chyba to już będą ostatnie odcinki z Nim po tym jak łepki materiał z budowy wynieśli?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie szkoda Wam życia na takie COŚ ??? Przecież ta akcja jest tak przewidywalna-a jakie "błyskotliwe" dialogi...(czasem muszę obejrzeć jakiś odcinek będąc z wizytą u rodzinki ;) No a najbardziej rozwala mnie to że dodatki z tygodniowym programem TV podają naprzód co się NIESPODZIEWANIE wydarzy w następnych odcinkach ;) to niewątpliwie podnosi emocje ;))) Ludzie - żyjcie WŁASNYM życiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Marysi będą uderzać dwaj lekarze i Jaroszy! Magda i Kamil znikają a pojawia się dwójka nowych przyjaciół - dziewczyna i chłopak - współlokatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 22:31, Nulinka napisał:

Do Marysi będą uderzać dwaj lekarze i Jaroszy! Magda i Kamil znikają a pojawia się dwójka
nowych przyjaciół - dziewczyna i chłopak - współlokatorzy.

Jeśli Magda iKamil znikną to przestanę chyba to oglądać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować