Zaloguj się, aby obserwować  
amster22

,,M jak Miłośc'' - najlepszy polski serial (przemyślenia i przeżycia)

266 postów w tym temacie

Kukowsky, a czy nie czytałęś przypadkiem "TeleTygodnia"??:D tam wszystko opisane. A wiec jak nie chcecie wiedziec co sie stanie, to teraz nie czytajcie tego. Krzysztof umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 22:06, paweldomar1 napisał:

Kukowsky, a czy nie czytałęś przypadkiem "TeleTygodnia"??:D tam wszystko opisane. A wiec jak
nie chcecie wiedziec co sie stanie, to teraz nie czytajcie tego. Krzysztof umrze

Nie... widzaiłem zwiastun i się domyślam, z resztą niepotrzebnie wyszły przecieki, bo ostatnio wszyscy kiedy Krzysztof umrze?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 21:06, Kukowsky napisał:

Po dzisiejszym zwiastunie nastepnego odcinka domyślam się, że to ostatni odcinek Krzysztofa
widać to po tym, że na końcu zwiastuna pokazane jest zbite zdjęcie Marysi i Krzysztofa.


Też tak myślę.Trochę szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof umrze na zawal. Scenarzyści stwierdzili, że ta postać robi sie nudna i dlatego chcą wprowadzic trochę ruchu" wokół Marysi - chociaż na początku będzie chora. A wiecie, że wraca Teresa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tym bardziej,że jest po rozwodzie, a Paweł zamieszka z Marysią w Gródku. A wiecie , że Norbert z Łukaszem wyjadą do USA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serial moze sie posypac - krzysztof umrze, marcin bosak (kamil) ma odejsc z serialu, a o norbercie i lukaszu nie slyszalem ze maja wyjechac - przeciez nie zastawiliby marty samej, moze pomylilas sobie z opisem starych odcinkow, ktore sa emitowane rano w tvp2? teresa przyjedzie zeby zalatwic cos w urzedzie pracy i podobno wszystko bedzie u niej ok ale to sa spoilery, nie wiem czy kazdy kto tu wejdzie bedzie chcial przeczytac co sie wydarzy w kilku kolejnych odcinkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem z pewnego źródła, że Norbert i Łukasz wyjadą na ół roku do USA, a Marta z Anią będą w Grabinie. Będą wcześniej sprzeczki z Norbertem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno w m jak milosc kinga kupila takiego duzego pluszowego misia i nie miala gdzie go wlozyc wiesz szla z nim ulica i niosla go na rekach a pozniej poszly chyba do kawiarni albo pojechala do grodka i nie wiadomo co zrobila z tym misiem skoro nie byla w domu. tez to zauwazyliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 09:41, Nulinka napisał:

Krzysztof umrze na zawal. Scenarzyści stwierdzili, że ta postać robi sie nudna i dlatego chcą
wprowadzic trochę ruchu" wokół Marysi - chociaż na początku będzie chora. A wiecie, że wraca
Teresa?

Ja bym wolał zeby był jeszcze w serialu, bo jego wątek z Filarskim był jednym z lepszych moim zdaniem jeśli chodzi o starszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale krzysztof byl juz nudna postacia, nieudacznik, ciagle uzalal sie nad soba a teraz przynajmniej zacznie sie cos dziac - artur zacznie starac sie o marysie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w nagrodę, że utracił pracę na planie filmu, dali mu pracę (tzn Morawskiemu) w tv 2 - chyba Pytanie na śniadanie. A tak na prawdę szkoda go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 10:09, Nulinka napisał:

Wiem z pewnego źródła, że Norbert i Łukasz wyjadą na ół roku do USA, a Marta z Anią będą
w Grabinie. Będą wcześniej sprzeczki z Norbertem.


No właśnie tak się śmieliśmy z bratem, ze pewnie teraz Norbert gdzieś ucieknie, bo taki ma styl - robi Marcie dziecko, a potem znika z jej życia ;)

A jesli chodzi o słynnego misia, z którym Kinga poszła na uczelnię, ale wracała już bez neigo - to była łapówka dla pani z dziekanatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować