Zaloguj się, aby obserwować  
amster22

,,M jak Miłośc'' - najlepszy polski serial (przemyślenia i przeżycia)

266 postów w tym temacie

W następnym odcinku (w poniedziałek) policja zawita do domu studentów a we wtorek dowiemy się , że police odnajdzie u Kamila prochy , a Magda będzie musiała pokryć jakieś koszty Saszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopara mi opadła, kiedy zobaczyłem temat. :O Jeszcze bardziej, kiedy zobaczyłem posty. NORBERT NAPRAWDĘ WYJEDZIE DO STANÓW?!?! (:D) Ech, ale nie ma się co śmiać. Kiedy na forum zastój, grać się nie chce, książki już dawno przeczytane, to fajnie tak legnąć z rodzinka przed telewizorem i się odmóżdżyć trochę. :D Ale u mnie oglądanie tego serialu wygląda tak: wpada okiem, a wypada uszami zostawiając maleńkie ślady swej obecności, tak tylko, aby na przyszłość określić kto jest kim. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauwazyliscie, ze kartka, ktora napisala malgosia w mieszkaniu marty nie jest ta sama, ktora czytala mata. malgosia pisala mniej slow i pod spodem zrobila takie 2 kreski w ksztalcie litery "z" a na kartce, ktora czytala marta nic takiego nie bylo. poza tym malgosia sie spieczyla i pisala niestarannie a na kartce marty pismo bylo prawie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay. Nie lubie tasiemców. Ciągnie sie toto i ciągnie. Non stop ktoś płacze itd. Normalny człowiek, na miejscu bohaterów serialu, to bo normalnie zwariował. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto pamięta firmę Medicapol, która sprzedała Marysi drogo butelkę wody? Bo nie raz w przychodni właśnie widać leki firmy, której nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyprowadza sie z Łowickiej - zawód z powodu szefowej...Ale ...Madzia tez miała odejść, jednak widzowie domagali sie powrotu.Więc może z kamilem tez tak będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować