Zaloguj się, aby obserwować  
amster22

,,M jak Miłośc'' - najlepszy polski serial (przemyślenia i przeżycia)

266 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 17:26, Epiphany napisał:

> Wiem z pewnego źródła, że Norbert i Łukasz wyjadą na ół roku do USA, a Marta z Anią
będą
> w Grabinie. Będą wcześniej sprzeczki z Norbertem.

No właśnie tak się śmieliśmy z bratem, ze pewnie teraz Norbert gdzieś ucieknie, bo taki ma
styl - robi Marcie dziecko, a potem znika z jej życia ;)

A jesli chodzi o słynnego misia, z którym Kinga poszła na uczelnię, ale wracała już bez neigo
- to była łapówka dla pani z dziekanatu ;)

Na pewno była to łapówka, przecież gadały z Madzia że to dla tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super , Krzysztof zmarł na zawał, jeeeeeeee :D:D:D Nie mogłem już na niego patrzeć w M jak Miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 21:27, WorldWar3PL napisał:

Ale super , Krzysztof zmarł na zawał, jeeeeeeee :D:D:D Nie mogłem już na niego patrzeć w M
jak Miłość :)

No wiesz co!? Krzysztof to była bardzo życiowa postać symbolizująca takiego życiowego nieudacznika... jego wątek moim zdaniem był bardzo ciekawy, a zwłaszcza jego wątek z Filarskim. Tak wogóle to coś ludzie uciekają z tego serialu, Marcin Bosak odchodzi... a w serialu zrobią tak, że policja znajdzie u niego narkotyki i tak się skończy jego wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 21:27, WorldWar3PL napisał:

Ale super , Krzysztof zmarł na zawał, jeeeeeeee :D:D:D Nie mogłem już na niego patrzeć w M
jak Miłość :)


Taaak, najgorsza postać w całym serialu ( poza Kamilem, a właściwie jego ojcem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś obejrzałem powtórkę wczorajszego odcinka - chciałem zobaczyć jak Krzysztof umiera , a tu nic :( . Nie pokazali , a uważnie oglądałem cały odcinek , jedynie ciekawostką była zbita ramka od zdjęcia . Już sobie wyobrażam jak ludzie na ulicy będą patrzeć na Morawskiego i mówić , przecież pan już nie żyje :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, pocieszenie ! Dla fanów - oczywiście - od przyszłego tygodnia trzy odcinki ! poniedziałek, wtorek, środa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 08:55, Nulinka napisał:

Słuchajcie, pocieszenie ! Dla fanów - oczywiście - od przyszłego tygodnia trzy odcinki ! poniedziałek,
wtorek, środa !

To dobra wiadomość, np. '''' na wspólnej'''' jest 4 razy w tygodniu , ale jest o wiele krótsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Kamila - nie? Według mnie to jeden z najlepszych aktorów i wogóle fajna postać
PS: Kinga( K. Cichopek) słabiutko ostatno gra. Dziwnie się zachowuje i robi szkolne błędy - zupełnie jak ja w przedstawieniach szkolnych. Np. w scenie z Pawłem w OAZIE kręciła sie koło niego tak sztucznie, że chciałem wyłączyc tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 13:20, rolek85 napisał:

> Ludzie co wy oglądacie... żal mi was.
Dołączam się do Khalid. biednii ludzie...


Jeśli nie macie nic do powiedzenia w sprawie serialu, jego treści i przeżyć z nim związanych to po co się wogóle odzywacie?

Ja serial oglądam czasem razem z siostrą ale racej na zasadzie nie mam co robić to se obejrze M jak Miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować