• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
PS0TA

SpellForce 2 problemy z edytorem

Pytanie

Gdy rozpocząłem zabawę z SpellForce 2 wraz z dodatkiem postanowiłem stworzyć kilka map coop .
Niestety edytor nie chce się włączyć .
Odinstalowałem Władce Smoków i w teorii działa , ale niestety po wykonaniu mapy coop w grze pisze Inwalid ...
I teraz mam kilka pytań :
1. Czy da się zrobić coś aby edytor działał w SP 2 wraz z dodatkiem ?
2. Gdzie można znaleźć poradnik do edytora ? Bo ten który jest niewiele mi pomógł .

Jeżeli ktoś ma pomysły jak to rozwiązać to proszę o jak najszybszą pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Niemal na 100% problem leży w zlokalizowanej grze. Poszukaj sobie pliku pozwalającego ją na powrót "zangielszczyć", kiedyś o takowy na forum JoWood prosiłam więc możesz po prostu wyszukać po moim nicku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.06.2009 o 17:36, Fumiko napisał:

Niemal na 100% problem leży w zlokalizowanej grze. Poszukaj sobie pliku pozwalającego
ją na powrót "zangielszczyć", kiedyś o takowy na forum JoWood prosiłam więc możesz po
prostu wyszukać po moim nicku...


Napisałem już temat na angielskim forum ,ale nie wiele wskazuje na to ,że ktoś mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też mam ten sam problem(wyskakuje mi dokładnie taki sam błąd jak PSOCIE), jaki sens ma zangielszczanie gry? Przecież to ją zdecydowanie pogorszy bo nie będzie można swobodnie grać jak będzie po angielsku! Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem(bez żadnego zangielszczania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 04.08.2010 o 20:01, maciej_komp7 napisał:

Przecież to ją zdecydowanie pogorszy bo nie będzie można swobodnie
grać jak będzie po angielsku! Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem(bez żadnego zangielszczania)



Ja bym raczej powiedział, że to ją zdecydowanie polepszy [biorąc pod uwagę poziom polskich spolszczeń i nawet tego spolszczenia konkretnie]
Od biedy można się zacząć uczyć języka, najwyższa chyba pora prawda ?


Nota bene podany wyżej sposób działa, sam swoją grę zangielszczałem [co prawda nie z powodu błędu] i edytor mi śmiga aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

angielskiego się dopiero uczę, a po za tym najlepiej grać w gry w swoim własnym języku, tak czerpiesz z tego najwięcej przyjemności. A po za tym to polskie dialogi wcale nie są złe. Nie każdy zna angielski jak swój język ojczysty, a jeśli nie zna go tak dobrze(niech ci będzie wystarczy tylko znać go na tyle by zrozumieć teksty w grze zawarte) to nie ma sensu grać w grą po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Edytor jest zgodny tylko z angielskim wydaniem gry.
Niestety musiałbyś posiadać angielską wersję i w niej tworzyć mapy, po czym grać już na polskiej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie da się "normalnie" zangielszczyć.
Musisz zaopatrzyć się w wersję angielską osobno.
Chyba, że myślisz o nielegalnych sprawach - ale wówczas zmieniłbym forum.
Tu za takie rzeczy się wylatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować