Zaloguj się, aby obserwować  
plobek

Żużel lub jak kto woli speedway

534 postów w tym temacie

IHMO Tarnów może podjąć walkę. Tak samo miało być z Rzeszowem, a przecież jeździli bardzo dobrze. Ja mam nadzieje, że tym razem "bomby" Dowhana nie okażą się niewypałami, a że wielgaśny billboard Warki na deptaku będzie miał odzwierciedlenie w rzeczywostości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 21:20, Alexei Kaumanavardze napisał:

IHMO Tarnów może podjąć walkę. Tak samo miało być z Rzeszowem, a przecież jeździli bardzo
dobrze. Ja mam nadzieje, że tym razem "bomby" Dowhana nie okażą się niewypałami, a że wielgaśny
billboard Warki na deptaku będzie miał odzwierciedlenie w rzeczywostości.

miejmy nadzieję, że jednak Falubazy nie sprawią zawodu. Nie po to kupowałem szalik z napisem "ekstraliga" żebyśmy mieli spaść xP
a co na tym plakacie jest, bo przez deptak akurat ostatnio nie chadzam, tylko na skróty przez bramy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:04, Alexei Kaumanavardze napisał:

a on wisi od początku sezonu. Tam koło Nigeru. A jest na nim napisane:"Wspieramy najlepszych,
dla nas liczy się tylko Ekstraliga" czy coś takiego. Ostatnio go zaslonili takim z podziękowaniami
dla kibiców;]

no ten platak widziałem ale tego napisu z podziękowaniami już nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:18, Earthshaker napisał:

O, nie tylko ja jestem z ZG. Jak Wam się podobała prezentacja Falubazu? Dla mnie było wypas,
ale Szaranowicz przynudzał ostro.

ja niestety nie mogłem przyjść :/
ale już się szykuję na mecz z Goszoffem i derby z Bykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie... już za parę dni - 06.04. - pierwsza kolejka! pozwólcie, że podam pary [jeśli chodzi o Ekstraligę]
Unia Tarnów - Kronopol Z. Góra
tor w Tarnowie nigdy nie pasował zielonogórzanom, ale równy skład ZKŻu oraz dość "klejony" Unii pozwala przypuszczać, że Falubazy wygrają
Unia Leszno - Złomrex Częstochowa
to będzie zacięty pojedynek. obie drużyny mają mocne składy, ale na Smoczyku to Byki złoją skórę Lwom. W końcu Pedersen jest tylko jeden
Stal Gorzów - Atlas Wrocław
Obie drużyny dysponują bardzo nierównymi składami. Ponadto gorzowianie praktycznie nie jeździli na swoim torze z powodu modernizacji stadionu. Pomimo, że nie lubię Gorzowa, Golloba, Holty itp itd, a ze Spartą mamy święte przymierze ^^ obstawiam wygraną gorzowiaków. Niemniej, co do nich, to w ogóle nie rozumiem podniecenia ich niesamowitym ponoć składem. Nie myślcie, że mówię tak, bo jestem z ZG. Ale kogo oni mają? Holta i Gollob - dupki, ale bardzo dobrzy zawodnicy, fakt. A druga linia? Jak dobrze pójdzie, to pojedzie, i uciułają te 46 punktów. Ale kto tam będzie REGULARNIE punktował? PK, Ferjan, Hlib? o.O
Unibax Toruń - Marma Rzeszów
Marta Półtorak jak zwykle zagrała niekonwencjonalnie i Marma jest drużyną-niespodzianką. A Unibax nie ma
nietypowego składu. Zakładając, że żaden zespół nie wykaże się nadspodziewanie słabą kondycją, typuję... że Unibax wygra. Ale ja, wbrew opiniom większości komentatorów nie sądzę, żeby Marma dostała ogrooomnego łupnia. Przegrają, ale max 35-55.
A co wy myślicie? Pamiętajmy, że z powodu kiepskiej aury drużyny mają za sobą niewiele treningów a w niektórych skład postawowy został przewrócony do góry nogami... Pierwsze mecze w sezonie nie dają pełnego obrazu o sile drużyny.
No i trzeba by skoczyć do bukmachera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... brak kibiców na forum? pół roku temu było nas kilkunastu
niemniej napiszę, co mi tam ;)
Marma Polskie Folie Rzeszów - Unia Leszno
Marma już nie żyje. Jeśli wyjdą z 30, będzie dobrze.
Atlas Wrocław - Unibax Toruń
jak wyżej. Tylko tutaj Unibax rozjedzie Atlas
ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Stal Gorzów
huhu... okolice dziesięciopunktowej przewagi Myszy. Stal jest zmęczona po meczu z Atlasem, ale my nie mieliśmy okazji do prawdziwego sprawdzianu
Złomrex Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
Tarnów dostanie wciry. tak z 15 punktów różnicy

powiem, że w poprzednim typowaniu trochę się przejechałem. liczyłem, że Marma nie sprawi aż takiego zawodu. dziś natomiast Stal rozjechała Spartę. dalej nie uważam Stali za super zespół, bardziej obstawiałbym wyjątkowy kiepski stan osobowy Spartan. A o hecy w Tarnowie i ewentualnym braku TVP u nas sie nie wypowiem. Bo się boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ten pzm dziwny przez niego polski kluby zamykaja to oni zeby luki zapelnic daja jakies ukrainskie i tak dalej. kibic czarnego sportu z lublina pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:55, Młody miro napisał:

jak myslicie atlas wroclaw spadnie czy nie

a może najpierw sam się wypowiesz? bo twoje dwa posty pod rząd nic nie wnoszą... mówimy na to spam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:57, szypek26 napisał:

> jak myslicie atlas wroclaw spadnie czy nie
a może najpierw sam się wypowiesz? bo twoje dwa posty pod rząd nic nie wnoszą... mówimy
na to spam :P

a wiesz ze upominanie lezy w kwesti moderatora nie delegata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem jak w rzeszowie ktory jest o wiele mniejszy od lublina i warszawy sa pieniadze na ten sport a w tych wymienionych nie czy w polsce musi naprawde pilka nożna krolowac??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:20, Młody miro napisał:

ja nie rozumiem jak w rzeszowie ktory jest o wiele mniejszy od lublina i warszawy sa
pieniadze na ten sport a w tych wymienionych nie czy w polsce musi naprawde pilka nożna
krolowac??????????

Po pierwsze musi być inicjatywa w mieście, dążąca do założenia klubu. Jeśli jej nie ma nie ma klubu. Poza tym miasto bez stadionu musiałoby też troszkę kasy wyrzucić na budowę całej infrastruktury. Oczywiście wszystko też zależy od mieszkańców takiego miasta, czy w ogóle interesują się sportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:55, Earthshaker napisał:

> ja nie rozumiem jak w rzeszowie ktory jest o wiele mniejszy od lublina i warszawy
sa
> pieniadze na ten sport a w tych wymienionych nie czy w polsce musi naprawde pilka
nożna
> krolowac??????????
Po pierwsze musi być inicjatywa w mieście, dążąca do założenia klubu. Jeśli jej nie ma
nie ma klubu. Poza tym miasto bez stadionu musiałoby też troszkę kasy wyrzucić na budowę
całej infrastruktury. Oczywiście wszystko też zależy od mieszkańców takiego miasta, czy
w ogóle interesują się sportem.

w lublinie jest stadion tylko brak checi miasta i ludzi bo jak by chcieli to by wplyneli na wladze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 14:22, Młody miro napisał:

> > ja nie rozumiem jak w rzeszowie ktory jest o wiele mniejszy od lublina i warszawy

> sa
> > pieniadze na ten sport a w tych wymienionych nie czy w polsce musi naprawde
pilka
> nożna
> > krolowac??????????
> Po pierwsze musi być inicjatywa w mieście, dążąca do założenia klubu. Jeśli jej
nie ma
> nie ma klubu. Poza tym miasto bez stadionu musiałoby też troszkę kasy wyrzucić na
budowę
> całej infrastruktury. Oczywiście wszystko też zależy od mieszkańców takiego miasta,
czy
> w ogóle interesują się sportem.
w lublinie jest stadion tylko brak checi miasta i ludzi bo jak by chcieli to by wplyneli
na wladze

no ale przynajmniej sa amatorzy a w przyszlym roku bedzie drugoligowy bo sz.p. Zdzisław Czrny wlasne pieniadze wyklada na to a miasto nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staraj się pisać w jednym poście zamiast w dwóch pod rząd.
Przez pięć minut od napisania posta masz też do dyspozycji opcję "Edytuj". Zachęcam do korzystania z niej, bo jest za free :)

Przepraszam za offtop i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na treningu szkółki w Lublinie i amatorów był niecodzienny wypadek mianowicie amator wjechał w polewaczkę która stała na wyjściu z drugiego łuku to jest właśnie Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam , dzisiaj nasza reprezentacja zdobyła srebrny medal DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA NA ŻUŻLU :D:) Co sądzicie o postawie naszych zawodników , czy mogło być lepiej , czy wszyscy dobrze pojechali no i ogólnie co sądzicie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 00:41, heaton 1992 bdg napisał:

witam , dzisiaj nasza reprezentacja zdobyła srebrny medal DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA
NA ŻUŻLU :D:) Co sądzicie o postawie naszych zawodników , czy mogło być lepiej , czy
wszyscy dobrze pojechali no i ogólnie co sądzicie ...

co za spam....
jak "wszyscy dobrze pojechali" skoro Walasek zdobył chyba 5 punktów, podobnie jak Rune "Polak" Holta?!!
jak chcesz zaprosić do dyskusji, to może sam byś się najpierw wypowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować